Projektowanie wnętrz

Innowacyjna ognioodporna płyta wiórowa z drewnianą powierzchnią firmy LindnerGroup

płyta wiórowa ognioodporna z grupy Lindner futurystyczna

Projekt dla płyta wiórowa ogniotrwała opisz drewnianą powierzchnią. Najlepsze jest to, że te panele przeciwpożarowe nadają się do każdego wnętrza, a także do każdego rozmiaru. Są specjalnie zaprojektowane do produkcji we własnym zakresie, dzięki czemu doskonale nadają się do domu lub budynku użyteczności publicznej.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu wśród wielu właściwości są to: płyta wiórowa ogniotrwała ognioodpornego tynku płyt paryskich, co czyni je jeszcze bardziej pożądanymi ze względu na ich bezpieczeństwo i solidność. Otulony ekstrawagancją i elegancją, ten podwieszany sufit ma wyjątkowe narożniki welonowe, które zapewniają dużą elastyczność i są odpowiednie do większych przestrzeni.

Nowoczesny design ognioodpornej płyty wiórowej Lindner Group

płyta wiórowa ognioodporna z sufitu podwieszanego z grupy Lindner

Drewniane panele welonowe dają szykowny i wspaniały wygląd, który odświeży każde pomieszczenie. Seria akustyczna dla płyta wiórowa ogniotrwała nadaje się szczególnie do dużych hal i sal konferencyjnych, ponieważ poprawia akustykę w tak przestronnych salach publicznych. Materiał pochłaniający dźwięk jest zintegrowany z tyłu paneli.

Projekty ogniotrwałych płyt wiórowych jako okładzin ściennych

płyta wiórowa ognioodporna z paneli ściennych z grupy Lindner

Linder Group wyprodukowała klasyczną serię FIREwood A2, która jest wykonana z płaskiego materiału przeciwpożarowego i jest idealna do Twojego domu. Projekt tego płyta wiórowa ogniotrwała jest perforowana lub ryflowana, bardzo dobrze komponuje się w korytarzach i deskach podłogowych budynków użyteczności publicznej. Płaskie produkty akustyczne FIREwood B1 i Makustik Feinmikro FM są ognioodporne, które rozpuszczają ogień. Ta technologia to kolejna generacja materiałów ochronnych, która z pewnością sprawi, że poczujesz się bezpiecznie w budynkach użyteczności publicznej.

Panele drewniane jako dekoracja budynków użyteczności publicznej

ognioodporna płyta wiórowa z okładzin ściennych z grupy Lindner

Ten wspaniały projekt sufitu podwieszanego jest klasyczny i piękny. Jest to na pewno coś, co zostanie zapamiętane i zrobi znaczące pierwsze wrażenie. Drewniana powierzchnia daje poczucie ciepła, komfortu i wygody. Te płyta wiórowa ogniotrwała są dowodem doskonałej pracy wykonanej przez Lindner Group.