Projektowanie wnętrz

Elegancki penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz

Biały blask i elementy barokowe

wspaniały-apartament-nowy-jork-metropolita-jednostka-studio

Projekt „Schreiber Penthouse” jest znakomity Penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz i elementy barokowe. Elegancki apartament znajduje się w Nowym Jorku i wygląda jak królewska rezydencja w wielkiej metropolii. Klasyka współgra ze stylem retro. Nowoczesność z królewskim przepychem. Nowoczesny Penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz sprawia wrażenie, że czasami nie da się czegoś po prostu ocenić z zewnątrz.

Penthouse z minimalistycznym wystrojem wnętrz i elementami barokowymi

Penthouse-minimalistyczne-wnetrz-elementy-barokowe

Ludzie stojący za stworzeniem tego nowoczesny penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz są zespoły obu? Studio Metropolitan United  oraz PLC Interior Studio. Połączyli swoje talenty i zasoby, aby z powodzeniem zaprezentować piękne, minimalistyczne mieszkanie. Wypełniły mieszkanie luksusowymi dekorami, stworzonymi z drogich i wysokiej jakości materiałów. A potem podzieliliśmy się tym pięknem i zapierającym dech w piersiach wystrojem wnętrz.

nowoczesny biały penthouse z minimalistycznym wystrojem wnętrz

nowoczesne-białe-apartamentowe-elementy barokowe

Marmur, szkło, kryształ i stal to najważniejsze materiały na sufit, podłogę, meble i dekory w spektakularnym stylu Penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz. Ich lśniące i solidne powierzchnie wpływają na splendor szlachetnego, a przynajmniej towarzyskiego stylu życia. Na ścianach zastosowano odcienie bieli, kremu i beżu. Podłogę i meble zdobią złote i srebrne ozdoby.

nowoczesny biały apartament z elementami barokowymi

elegancki-penthouse-biały-minimalistyczny-projekt-wnętrz

Jedyne mroczne założenie w tej nowoczesnej Penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz jest łazienka. Eleganckie czarne ceramiczne płytki ścienne współgrają z luksusowymi uchwytami, prostym lustrem i minimalistyczną białą umywalką. Łazienka to najmocniejszy element tego minimalistycznego mieszkania. Minimalizm jako styl jest tutaj niezwykle nachalny. Ale barokowe żyrandole i zapierające dech w piersiach marmurowe płyty w pozostałych pokojach sprawiają, że równowaga jest idealna?.

Abigail

 biały minimalistyczny wystrój wnętrz

stylowy-penthouse-biały-minimalistyczny-projekt-wnetrz

białe minimalistyczne biuro domowe

biały-minimalistyczny-projekt-wnetrz-domu-biura

minimalistyczne wnętrze autorstwa Metropolitan United Studio

minimalistyczne-apartamentowe-wnętrza-Metropolitan-United-Studio

cała biała sypialnia

całkowicie-biała-sypialnia-elegancki-penthouse

czarny projekt łazienki

czarna-łazienka-projekt-biała-umywalka

całkowicie-czarna-łazienka-projekt

minimalistyczny-apartament-czarna-łazienka-projekt