Projektowanie wnętrz, kuchnia

Żółty projekt kuchni z logo

żółto-biała nowoczesna kuchnia

Ten świeży Projekt kuchni jest częścią gotowania&Żywy projekt firmy Logos. Celem projektantów było zaprojektowanie kuchni w taki sposób, aby odpowiadała różnym potrzebom i osobowościom. Powinien wyglądać jak najbardziej różnorodnie i nadal wyglądać elegancko. Praktyczna, ale stylowo zaprojektowana kuchnia nadaje się do prawie każdego mieszkania.

Żółta kuchnia – nowoczesna i przytulna

 ekscytująca kolorowa kuchnia - nowoczesny design

Żółty Projekt kuchni to efekt współpracy Amalii i Erica – szczęśliwej pary, która chciała się przeprowadzić. Chcieli, aby ich pierwszy wspólny dom odzwierciedlał ich charaktery i pasował do ich stylu życia – para bez dzieci. Mocno przekonani, że dobry początek prowadzi do szczęśliwego zakończenia, chcieli, aby ich kuchnia była ekscytująca i ekscytująca. W rezultacie jest to Projekt kuchni powstał, który reprezentuje jeden szczęśliwy, radosny, pełen nadziei początek.

Nowoczesna kuchnia w kolorze żółtym – ekscytujący pomysł

 nowoczesna kuchnia z kolorowymi akcentami i dekoracją

narożna, nowocześnie wyposażona kuchnia

Amalia i Eric zdecydowali się na kuchnię w kształcie litery L z szarymi szafkami z ukrytymi klamkami. Wszystkie urządzenia zostały wbudowane w szafki, aby projekt kuchni wyglądał jak najprostszy. Żółty blat, drążek i krawędzie tworzą ekscytującą atmosferę. Dzięki nietypowym kolorowym akcentom ten będzie fajny Projekt kuchni bezbłędnie i ekspresyjnie wyreżyserowane.

K.H. Christova

nowocześnie wyposażona kuchnia z szarą lodówką

szara lodówka do zabudowy w żółtej kuchni