projekt

Zestaw rowerowy EDC – Praktyczne akcesorium dla rowerzystów

zestaw rowerowy edc mosiężny projekt akcesoria rowerzyści

Świat, jak zapewne możesz sobie wyobrazić, jest pełen nowych pomysłów i gadżetów, a dziś chcielibyśmy Wam przedstawić jeden z nich. Jest to praktyczne akcesorium, które powinno ułatwić nam codzienne życie i uprzyjemnić stresujące sytuacje. Jesteś ciekawy? Następnie po prostu czytaj dalej i dowiedz się, co to właściwie jest.

Zestaw rowerowy EDC jako breloczek

EDC zestaw rowerowy spodnie akcesoria do przyczepy pomysł na kompas

Nowe i praktyczne Zestaw rowerowy EDC marki Kaufmann Mercantile to idealne akcesorium dla każdego, kto lubi często i z przyjemnością jeździć na rowerze. Zawiera sześć rzeczy, których potrzebujesz na co dzień, które powinieneś mieć przy sobie na wszelki wypadek. Wydajny zestaw towarzyszący rowerzystom zawiera dwa klucze imbusowe, dwa stalowe kije, lekki kompas i mosiężny brelok z szybkozłączką. Są one połączone mosiężnym kółkiem na klucze w kształcie litery U. Dzięki temu jesteś wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz i zawsze masz to, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. A jeśli kiedykolwiek zaciekawi Cię kierunek, w którym się poruszasz lub znajdziesz się w obcym otoczeniu, możesz z łatwością skorzystać z praktycznego kompasu.

Zestaw rowerowy EDC – łatwe naprawy roweru

Kaufmann mercantile edc zestaw rowerowy akcesoria do opon

Dzięki kompaktowym rozmiarom i breloczkowi możesz zawiesić zestaw na breloku, jak również na spodniach lub samym rowerze.Ciesz się jazdą na rowerze bez obaw o awarie lub inne problemy. Zestaw rowerowy EDC jest również idealnym prezentem dla kogoś, kto lubi jeździć na rowerze. Więc jeśli masz taką okazję w niedalekiej przyszłości, możesz rozważyć to praktyczne akcesorium.

Poszczególne części zestawu rowerowego EDC

Zestaw rowerowy edc kompas brelok klucz sześciokątny

Produkt z Kupiec kupiecki.