Projektowanie wnętrz, kuchnia

Dynamiczny, nowoczesny projekt kuchni autorstwa Darrena Morgan

Instalacja oświetlenia LED w kuchni

W tym artykule przedstawiamy Wam ciekawą i innowacyjną nowoczesny projekt kuchni z poczuciem dynamiki. Kuchnia jest częścią niezwykłej koncepcji wody zaprojektowanej przez irlandzkiego architekta Darrena Morgana. Swoją dynamiczną kuchnią chce dodać energii i żywotności do często sztywnego projektu kuchni, tworząc symbiozę między dwoma różnymi środowiskami.

Instalacja oświetlenia LED i akwarium w kuchni

Instalacja oświetlenia LED w kuchni - niebieska

Morgana nowoczesny projekt kuchni reprezentuje samo życie i integruje naturę z architekturą. Projekt wyróżnia się dużymi akwariami wbudowanymi w szafki kuchenne. Obecność wody i dynamiczne środowisko w niej zawarte dodaje pewnej magii całemu pomieszczeniu. Z jednej strony wyjątkowe jest posiadanie czegoś tak wyjątkowego w Twojej kuchni, az drugiej to Twoje własne otoczenie przekazuje swój klimat całemu pomieszczeniu. Projektant z nowoczesny projekt kuchni komunikuje, że jego celem jest również stworzenie nowego rodzaju relacji między właścicielem a kuchnią. Chce, aby ludzie czuli swoje miejsce w kuchni o wiele bardziej osobiście i czuli się jak w domu, w dynamice i żywotności tego miejsca. Morgan tworzy to wszystko bez uszczerbku dla funkcjonalności lub celu nowoczesny projekt kuchnin do stracenia. Wykorzystuje czystą, prostą geometrię i kontrastujące materiały z ciepłym odczuciem. Łączy białe błyszczące powierzchnie, szkło i drewno, tworząc nowoczesny charakter kuchni.

Akwarium w nowoczesnej kuchni firmy Morgan

Akwarium w nowoczesnej kuchni

Szczególnymi elementami projektu są imponujące 3 metrowe akwarium za zlewem oraz interaktywna instalacja świetlna umieszczona pod wolnostojącą wyspą. Dzięki energooszczędnej technologii LED instalacja zmienia kolory i wprowadza różne nastroje w pomieszczeniu. Ta specjalna funkcja może zmienić znaczenie kuchni i zmienić nowoczesny projekt kuchni z relaksującego miejsca na co dzień w aktywne, ogniste miejsce w nocy.

K.H. Christova

Dynamiczna nowoczesna kuchnia o luksusowym designie

Dynamiczny, nowoczesny design kuchni

błyszczące powierzchnie w nowoczesnych kuchniach

Nowoczesna kuchnia - aquatheme

Ciemne drewno w projektowaniu kuchni

Dynamiczny projekt kuchni z ciemnym drewnem

kompaktowa konstrukcja kuchni

świeży nowoczesny projekt kuchni