projekt

Hamak z mocowaniem do stołu na małą drzemkę

Hamak z przystawką stół roboczy-sypialny

Mała drzemka w środku długiego dnia pracy nie jest już marzeniem dzięki projektowi 19-letniego Aquila Rahario z Uniwersytetu OCAD. Student z Indonezji opracował Schnap – doskonały środek do pełnego relaksu w pracy lub w klasie. ten Hamak z przystawką można zamontować na dowolnym stole i przetransportować w dowolne miejsce. Jedynym warunkiem, którego należy przestrzegać, jest dopasowanie stołu do wysokości ciała.

Hamak z przystawką jest łatwy w montażu

Hamak z przystawką stół-biuro-poduszka-miękka

Wielu kolegów spędziło na uniwersytecie całą noc, aby pisać prace. Tak więc 19-latek wpadł na pomysł na hamak z przywiązaniem, że fajnie by było, gdyby jego znajomi mieli gdzie spać.

Możesz spać w dowolnym miejscu w hamaku z przystawką

Hamak z przystawką biały-stolik-do spania

Źródłem inspiracji przy planowaniu Schnapa byli mali uczniowie, którzy zasypiają w całej szkole. Hamak można zamontować na każdym niezbyt dużym stole.

Możesz odpocząć w hamaku Schnap

Hamak z przystawką do spania-stolik-biała-poduszka

Po złożeniu możesz włożyć coś miękkiego, jak poduszka, koc lub sweter, aby zapewnić maksymalny komfort. Torbę, w której sprzedawany jest hamak, można również łatwo przekształcić w poduszkę.

W ten sposób hamak jest przymocowany do stołu

Hamak ze schematem mocowania-stół-biuro

Hamak Schnap dostarczany jest w torbie z ochraniaczem na stół i metalowymi uchwytami montażowymi. Wystarczy zamontować wspornik na krawędzi stołu i podwiesić pod nim hamak.

Tak wygląda hamak przymocowany do stołu

hamak-przystawka-biała-siatka-stół

Opracowanie produktu zajęło studentowi około tygodnia. Aquil Rahario nie wie jeszcze ile kosztowałby jego produkt, ale szuka inwestorów, aby Schnap mógł jak najszybciej wejść do masowej produkcji.

Nazwa hamaka pochodzi od angielskich słów „School” i „Drzemka”

hamak-zapinanie-biała-siatkowa-torba

Kilka badań pokazuje, że spanie w pracy może faktycznie usprawnić proces pracy. Niestety obecnie niewiele firm traktuje te fakty poważnie.

* Więcej informacji o projektach Aqil Raharjo można znaleźć tutaj