Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Drewniana chata w naturze – uciec od stresu dnia codziennego!

chata schody drewniane balkon betonowe paprocie szara fasada

Byłem dość zaskoczony, jak dobrze się bawiłem w jednym Drewniana Hata na Wielkiej Wyspie Hawajów. Było to o wiele łatwiejsze, niż się spodziewałem, a także bardzo wyzwalające. Życie na łonie natury nie oznacza całkowitego wyrzeczenia się nowoczesnych mediów technicznych i komunikacyjnych. Oznacza to po prostu, że rzeczy mają się inaczej i dzieją się w znacznie wolniejszym tempie. Na przykład możesz mieć światło wieczorem, jeśli chcesz, nawet WiFi. Problem polega na tym, że jesteś zasilany przez panele słoneczne w kabinie i nie masz dużo energii do wykorzystania. Kiedy je zużyjesz, światła są wyłączone.

Drewniana chata z szarą fasadą i nowoczesnym designem

drewniana chata nowoczesny design balkon szary płaski dach

Drewniana kabina odłączona od sieci może nadal mieć bieżącą wodę, muzykę przestrzenną, płytę grzejną i inne udogodnienia. Możesz też wybrać inną opcję, aby pozostać tam cicho, samotnie i bez ingerencji świata zewnętrznego. Chcemy jednak ponownie podkreślić: ogranicza Cię jedynie rozmiar paneli słonecznych lub innych zrównoważonych źródeł energii.

Drewniana chata na wakacje lub jako pensjonat

chata drewno dom wakacyjny pomysł ogród drzewa trawnik

Jeśli myślisz, że mógłbyś żyć szczęśliwie bez nowoczesnych technologii i narzędzi komunikacyjnych, to trafiłeś we właściwe miejsce! Dziś pokażemy Wam kilka przykładów drewnianej chaty Waszych marzeń! Nasze przykładowe zdjęcia udowodnią, że nie musisz mieszkać w przyczepie lub zdeformowanej chacie. W tych drewnianych domkach w środku lasu jest mnóstwo romantyzmu dla wszystkich miłośników designu.

Drewniana chata Newkirk

chata drewno newkirk mały taras cokoły rośliny krzesła

Scott Newkirk jest projektantem wnętrz i stylistą mieszkającym w Nowym Jorku. Jego drewniane domy to czysta pokusa dla wszystkich miłośników przyrody. Każda drewniana chata jest w pełni zaprojektowana i posiada zarówno kamienny taras, jak i balkon, na którym można spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu pod gołym niebem. Kilka okien i przestronny salon bez granic między wnętrzem a zewnętrzem zapewniają Tobie i Twoim gościom świeże powietrze, wystarczającą ilość naturalnego światła i odgłosy lasu, którymi możesz się tutaj w pełni cieszyć. Po co komu jacuzzi, gdy za drewnianym domem płynie strumień??

Drewniana chata – Kredowe Wzgórze

drewniana chata okno taras stodoła drzwi kamyki meble ogrodowe

Drewniany dom o powierzchni 77 metrów kwadratowych wygląda na bardziej przestronny niż jest w rzeczywistości. Został zaprojektowany przez Arkin Tilt Architects ze względu na przyciągający wzrok nowoczesny design.

Energia słoneczna na energię elektryczną w chacie

drewniana chata kamyk las natura oświetlenie drewniane deski energia słoneczna

Sprawdź duży układ słoneczny, który zapewnia tej drewnianej kabinie wystarczającą moc, gdy rodzina jej potrzebuje, i przechowuje ją, gdy nie jest potrzebna. We wnętrzu kryje się wiele klasycznych elementów drewnianego domu. Oczywiście drewno można zobaczyć wszędzie, ale nie brakuje tu również nowoczesnych elementów, w tym dużo szkła. Pozwala na wnikanie naturalnego światła bezpośrednio do wnętrza drewnianego domu, a otoczenie wygląda jasno i przytulnie!

Drewniana chata – Domek nad jeziorem Flathead

chata z drewna płaskiego domek na drzewie z przodu w nowoczesnym stylu!

Ten drewniany domek autorstwa Andersson Wise Architects znajduje się nad jeziorem Flathead w Montanie w USA.

Drewniany dom położony jest na stromej skale pośród wiekowych sosen, ma atmosferę domku na drzewie i oferuje wspaniały widok z kilku okien.

Drewniane wnętrze i widok dzięki dużym oknom

chata drewniane wnętrze płaskie krzesła biały czarny stolik

Ta drewniana chatka jest doskonałym przykładem tego, jak można znaleźć wygodne miejsce na stromym miejscu z minimalnym wpływem na otaczającą ziemię i lokalne zwierzęta zamieszkujące ten obszar. Sprawdź poniżej bardziej imponujące projekty drewnianej chaty!

chata drewno jezioro obszar płaski pomysł na architekturę drzewa

Podniesiona chata z jasnego drewna

chata z drewna columbus ohio balustrada balkonowa z latarnią

chata wykonana z drewna alaska projekt chaty z bali romantyczny

chata drewniana nowoczesna weranda moskitiera las

chata drewno małe oświetlenie dach dwuspadowy ściana betonowa drzwi taras