projekt

Trend wzorniczy z targów meblowych w Mediolanie – innowacyjne krzesło akrylowe

jasne akrylowe krzesło meble ogrodowe meble designerskie,

Przedstawiamy Ci jeden Trend w projektowaniu z targów meblowych w Mediolanie 2013 – innowacyjne krzesło z włókien akrylowych.

Trend wzorniczy – akryl dominuje jako materiał

Design Trend 2013 Akrylowe Krzesło Meble Targi Mediolan

Młody japoński projektant Junpei Tamaki zaprezentował absolut Trend w projektowaniu na rok 2013 – jego nowa kolekcja w Salone Satelite podczas Design Week 2013 w Mediolanie. Kolekcja nosi nazwę 2450 i składa się z kilku krzeseł wykonanych z akrylowych patyczków. Każdy kij ma tylko 5 mm grubości i 1091 m długości. Do zbudowania krzesła potrzeba 2450 patyków – stąd nazwa. Projektantka splotła ze sobą poszczególne kije, dzięki czemu konstrukcja stała się niezwykle stabilna i wytrzymała.

Trend wzorniczy – nowoczesne materiały

białe krzesło z włókna akrylowego kolekcja mebli targowych

Młody japoński projektant Junpei Tamaki zaprezentowane Trend w projektowaniu i pomysł na przyszłość – jego krzesła wyglądają wręcz futurystycznie. Każde krzesło bardziej przypomina szkielet budynku i zostało wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Krzesło ma wygodny ergonomiczny kształt i nadaje się zarówno do jadalni, jak i salonu. Plastikowe krzesła idealnie nadają się do ogrodu – są odporne na niepogodę i deszcz, a do tego są bardzo lekkie. Junpei Tamaki wybrał ten materiał, ponieważ nie tylko dobrze wygląda, ale jest również bardzo praktyczny.Krzesło ma prosty kształt o geometrycznych kształtach i przypomina sześcian. Dzięki przezroczystym włóknom może odbijać światło i świecić różnymi kolorami w zależności od oświetlenia.

Krzesło w kształcie sześcianu

Pomysł na projekt z włókien akrylowych w kształcie sześcianu w kształcie sześcianu

Krzesło akrylowe japońskiego projektanta Junpei Tamaki

Targi meblowe Milan Chair Design 2013 Akryl

Krzesło zostało zbudowane z 2450 włókien akrylowych

japońskie meble designerskie mediolańskie plecione krzesła akrylowe

Meble designerskie – innowacyjne krzesło

Akrylowe meble designerskie meble w kolorze białym;

Trend meblowy z Japonii – krzesło wykonane z włókien akrylowych

dwa białe krzesła kolekcja mebli projekt 2013