Okładziny ścienne

Projekt ściany w czerni i bieli imituje klasyczne panele ścienne

projekt ściany w czerni i bieli salon-parkiet-jodełka-żyrandol

Ten atrakcyjny apartament autorstwa Sergeya Machno Design w Kijowie na Ukrainie udowadnia, że ​​monochromatyczne meble wcale nie są nudne. Charakteryzuje się stylowymi meblami w równie stylowych kolorach i wyjątkowym Projekt ściany w czerni i bieli, która imituje klasyczną boazerię ścienną z drewna. Spójrz na poniższą galerię, aby zobaczyć, jak nowoczesne meble i elementy wystroju można połączyć z tradycyjnymi pomysłami na życie.

Projekt ściany w czerni i bieli dla stylowego wnętrza

projekt ściany w czerni i bieli korytarz-boazeria-ścienna-imitacja-sofa

Projekt ścian w salonie i przedpokoju jest biały. Oba połączone są z jasnym parkietem ze wzorem w jodełkę. Imitację paneli ściennych podkreślają akcenty szarych linii, natomiast czarno-biały wzór ściany tworzy również czarna wyposażona kuchnia.

Projekt ściany w czerni i bieli – minimalistyczna kuchnia

projekt ściany w czarno-białej kuchni-nowoczesnej-marmurowej-blacie

Nowoczesna kuchnia jest również zaprojektowana w czerni i bieli. Podczas gdy szafki są wykonane w matowym kolorze, blat z białego marmuru ma szlachetny wygląd, co zapewnia doskonałą grę kontrastowych kolorów oraz eleganckich materiałów i powierzchni. Dzięki jasnej podłodze i białemu sufitowi kuchnia zyskuje na znaczeniu.

Pomysły na malowanie ścian

projekt ściany-czarno-biały-sypialnia-inspiracja-boazeria-biurko-retro

Choć na to wygląda, boazeria w sypialni też nie jest prawdziwa. Głównym kolorem w tym pomieszczeniu jest czerń i zdobi zarówno ściany, jak i podłogę w formie dywanu. Nowoczesny żyrandol również przyciąga wzrok. Kontrasty ustalane są za pomocą niebieskiego fotela i złotej dekoracji.

Panele ścienne w kolorze czarnym

projekt ściany w czarno-białym monochromatycznym pomysłu na żyrandol do sypialni

Projekt ściany w czerni i bieli do mieszkania to bez wątpienia wspaniały pomysł, ponieważ w ten sposób niektóre meble i dekoracje można doskonale podkreślić, nie zaniedbując przy tym ścian jako przyciągających wzrok. Podłoga i sufit tworzą równowagę w ciemnej sypialni.

Monochromatyczny wzór w kolorze beżowym

wall-design-czarno-biało-beżowy-pomysł-żyrandol-dywan

Każdy pokój w tym mieszkaniu jest wyjątkowy na swój sposób. Projekt ścian w czerni i bieli zmienia się w każdym pokoju. Ponownie zaprojektowano ją w bieli, podczas gdy dla mebli i akcesoriów domowych wybrano przyjemny ton pomiędzy beżem a szarością. Żyrandol również przyciąga wzrok w tym pokoju.

Projekt ściany w czarno-białej i szarej dekoracji

projekt ściany-czarno-biało-szara-szafa-szafka nocna-nowoczesna

Czarno-białe meble dopasowane do koloru ścian w kolorze białym zdobią jedną z sypialni. Szczególnie imponująca jest pojemna szafa wnękowa, którą połączono z zasłonami i narzutą w atrakcyjnym szarym odcieniu. Czarno-biała aranżacja ścian jest tworzona przez tę szafę i sprawia, że ​​sypialnia wygląda wyjątkowo stylowo.

Kolory przedszkola

wall-design-czarno-biały-pokój dziecięcy-pomysł-rama-okna-turkusowa-lampa

Proste nie zawsze jest nudne, o czym świadczy ten pokój dziecięcy. Kolor biały jest używany jako wzór ściany. Ten sam kolor został wybrany do mebli. Neutralny ton pozwala na dodatkowy projekt w dowolnym kolorze. Łóżko zdobią kolorowe poduszki, a sufit turkusowa lampa.

Meble w kolorze białym

wall-design-czarno-białe-łóżko-okrągłe-dywan-dekoracja-poduszki-kolorowe

W tym pomieszczeniu również imitowane są panele ścienne, co daje mu pewien komfort. Białe meble idealnie komponują się z jasnym parkietem, który z kolei podkreśla okrągły dywanik w kolorze szarym. Łóżko oferuje różne opcje przechowywania, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby posiadania irytującej garderoby.

Proste umeblowanie

projekt ściany-czarno-biała-boazeria-pomysł-półka-przezroczyste-krzesło

W ten sposób w małym pomieszczeniu jest więcej miejsca do zabawy. Jako kontrast służą również czarne ramy okien przesuwnych. Każdy pokój oferuje imponujący widok na miasto. Czujesz się jak w chmurach. W temacie projektowania ścian w czerni i bieli przedstawiamy kolejne pomieszczenie:

Czarno-białe płytki w kolorze ścian

projekt ściany-czarny-biały-łazienka-płytki-prysznic-marmur

Minimalistyczna łazienka robi wrażenie gdziekolwiek spojrzysz. Czarno-biały wzór na ścianę uzyskuje się zarówno poprzez kolor, jak i płytki lub białą cegłę. Prysznic ozdobiony jest czarną mozaiką, a podłogę drobnym czarnym marmurem. Meble są minimalistyczne i białe.

Projekt ściany w czerni i bieli – wanna w stylu vintage

projekt ściany-czarny-biały-szafka-umywalka-łazienka-wanna-wbudowane oświetlenie

Wybór koloru i różne tekstury tworzą mistyczną atmosferę, którą potęgują nawet wbudowane światła w suficie. Nowoczesna umywalka połączy się z wyjątkową wanną w stylu vintage. Mieszanka różnych stylów to kolejna szczególna cecha mieszkania z wystrojem ścian w czerni i bieli.

Zaprojektowane przez Sergey Machno Design.