projekt

Sztuka współczesna – instalacja Płynna tęcza Edwina Deena

instalacja sztuki nowoczesnej zraszacz ogrodowy edwin deen

Jeśli twoje ściany są białe i chcesz dodać więcej koloru do swojego życia, spójrz na te Sztuka współczesna – Płynna tęcza od Edwina Deena. Artysta z Holandii zamienia zwykły zraszacz do trawnika w niesamowitą tęczową maszynę!

Zraszacz trawnikowy przekształcony w sztukę współczesną

płynna tęcza instalacja artystyczna tęcza trawnik zraszacz edwin deen

Edwin Deen stworzył tę fajną, kolorową instalację artystyczną przy użyciu kolorowego pigmentu, kranu elektrycznego, kilku stóp węża i prostego zraszacza trawnikowego. On ma swój Sztuka współczesna Nazywany „płynną tęczą” lub „płynną tęczą”. Rozpyla kolorowy płyn bez względu na to, gdzie jest zainstalowany, ale odwiedzający nie wie, kiedy zacznie działać, dopóki siedem kolorów nie będzie wyraźnie widocznych na ścianach.

Sztuka współczesna z kolorami

płynna tęcza sztuka nowoczesna edwin deen artysta

Edwin Deen osiągnął coś pozornie niemożliwego dzięki swojej fantastycznej instalacji artystycznej. Zmaterializował tęczę. Kiedy w deszczowy dzień słońce wyśle ​​na ziemię swoje promienie, a niebo wypełni się pięknymi, wesołymi kolorami tęczy, czujesz radość. Ta płynna tęcza nie tylko rozpryskuje kolory, ale także zaskakuje i sprawia radość i może zamienić biały pokój w kolorowy raj.

Płynna tęcza autorstwa Edwina Deena

nowoczesna instalacja artystyczna edwin deen płynna tęcza

Edwin Deen bardzo interesuje się procesami fizycznymi i wykorzystuje je w przedmiotach codziennego użytku i podstawowych materiałach. Poprzez eksperymenty i Sztuka współczesna zwraca uwagę na te przedmioty, które często zaniedbujemy. I robi to w atrakcyjny, ale ciekawy sposób.

Pomaluj białe ściany płynną tęczą

sztuka współczesna edwin deen płynna tęcza