projekt

Projekt torebki z niespodzianką – coś więcej niż tylko projekt opakowania

Projekt toreb na zakupy -opakowania-zakupy-dom towarowy-konsument-reklama

Na pierwszy rzut oka torby na zakupy to tylko środek do celu, zarówno dla przeciętnego konsumenta, jak i dla większości sklepów detalicznych. Oznacza to, że małe przedmioty, często także artykuły spożywcze, muszą być transportowane z domów towarowych do własnych czterech ścian w praktyczny i bezpieczny sposób. Bez toreb wykonanych z papieru lub plastiku przyjemność zakupów byłaby z pewnością mniejsza, a także znacznie bardziej skomplikowana. Projekt torby na ramię powinien w każdym przypadku służyć nie tylko praktycznemu celowi, ale także powinien być przekonujący wizualnie.

Projekt torby na ramię jest pomysłowy, a jednocześnie całkowicie naturalny

Projektowanie toreb na zakupy -opakowania-zakupy-motywacja-reklama-marketing

Torba na zakupy jest nieodzowną częścią naszego codziennego życia. Na całym świecie codziennie rozdawane są niezliczone torby, aby przywieźć zakupiony towar do domu. Najczęściej są wykonane z mocnych i stabilnych folii z tworzywa sztucznego lub papieru siarczanowego. Paski i wkładki zapewniają wygodne noszenie. Ponadto istnieje niesamowita liczba wariantów konstrukcyjnych. Niezliczone możliwości pod względem koloru i kształtu sprawiają, że praktyczny, ale także dziwaczny i niepowtarzalny projekt torby na ramię jest realistyczny.

Projekt torby na ramię jako nośnik reklamy

Projekt toreb na ramię -opakowania-reklama-kreatywna-golf-gti

Projekt: Agencja V, Paryż

Torba na zakupy znacznie wykracza poza swoje zastosowanie jako zwykła torba na zakupy. Mnogość kształtów, kolorów i rozmiarów oraz wzmocnienia materiałowe w ważnych miejscach sprawiają, że torby na zakupy mogą dziś wytrzymać zdumiewająco duże obciążenia. Jako opakowanie na prezent lub jako lekka, zajmująca niewiele miejsca torba do uprawiania sportu, zawsze spełniają swoje praktyczne zastosowanie. Ale to znacznie więcej niż tylko praktyczna pomoc transportowa. Przeważnie w dużych ilościach i stosunkowo tanio, coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że dobra, stara torba na zakupy jest idealnym nośnikiem reklamy. Drukowane Torby na zakupy o atrakcyjnym designie oferują się jako niedrogi sposób na wyeksponowanie marki i uczynienie jej bardziej rozpoznawalną dla konsumenta.

Kreatywny projekt torby na ramię – co fajne i zabawne przemawia do konsumenta

Projekt toreb na ramię -packaging-Karl-Lagerfeld-Google-Bag

Projekt: style.com

Firmy detaliczne nieustannie poszukują ładnych, nietypowych pomysłów reklamowych, które przekazują emocjonalne treści na temat marki, a tym samym przemawiają do określonej grupy docelowej w procesie podejmowania decyzji. Szczególnie detaliści modowi przywiązują dużą wagę do atrakcyjnej prezentacji swoich produktów. Opakowania, które są postrzegane jako atrakcyjne, stymulują ośrodki szczęścia i motywacji w mózgu, udowadnia prof. dr hab. Peter Kenning z Zeppelin University Friedrichshafen w jednym Studium Katedry Marketingu. Przyciąga uwagę wizualną, przyciąga więcej klientów do sklepów, wpływa na lojalność wobec marki i ostatecznie pozytywnie pobudza sprzedaż.

Uwaga wzrokowa jest podstawą każdego procesu decyzyjnego

Projekt torebek na zakupy -opakowanie-torba-na-zakupy-produkt do tuszu do rzęs

Projekt: Leo Burnett, Frankfurt

Uwaga wzrokowa wyzwala emocje, które można przechowywać i później przywoływać z pamięci jako skojarzenia. W ten sposób uwaga staje się podstawą każdego procesu decyzyjnego. Z medycznego punktu widzenia fajne, zabawne opakowanie aktywuje różne obszary mózgu, które promują szczęście i motywację.Przecież ten produkt jest uważany za zakup. Potwierdza to stwierdzenie, że dobry design „bezpośrednio” stymuluje sprzedaż.

Produkt jest rozważany do zakupu ze względu na zabawny projekt torby na zakupy

torby-tote-design-opakowania-tkanina-torby-na zakupy-duze

Projekt: McCann Ericksonn, Chiny

Torba na zakupy, z którą wszyscy wychodzą ze sklepu, niesie ze sobą przesłanie, które można bezpiecznie roznieść w drodze do domu i które wiele osób odbiera nieświadomie. Dlaczego więc nie zrobić czegoś oryginalnego, co przyciągnie uwagę i zapewni drugie zastosowanie? Zebraliśmy małą listę najbardziej kreatywnych i niezwykłych projektów toreb na ramię.

Kreatywny projekt torby na ramię, który idealnie pasuje do produktu i go uzupełnia

Torby na zakupy-projektowanie-opakowania-wełna-projektant-Sarah-Fløe-Stenberg

Projektant: Sarah Fløe Stenberg

Oczywiście projektanci poświęcili wiele uwagi projektowaniu kreatywnych opakowań produktów, aby nadać im szczególne znaczenie. Torba reklamowa powinna w zasadzie pasować do produktu i w znaczący sposób go uzupełniać. Jeśli materiały są naturalne, opakowanie powinno również dawać wrażenie natury, na przykład wykonane z papieru kraft nadającego się do recyklingu. Opakowanie może uwodzić, ale nie oszukiwać – mówi A. Angerer, szef największej niemieckiej agencji zajmującej się projektowaniem marki w jednym. Wywiad przed Welt.de. Ponadto torby reklamowe są nośnikami informacji, a ich kreatywny projekt gwarantuje, że wywołają poruszenie na ulicy.

Fajny projekt torby na ramię, który przekazuje wiadomość

torby-tote-design-package-city-harvest-torba-papierowa-torba-na zakupy

Projektant: Andy Winner i One Show Man for City Harvest

Nacisk kładziony jest na przesłanie, które przekazuje torba na zakupy lub na zakupy. Czy jest to zwykły znak towarowy czy wrażenie, opakowanie, reklamówka, wszystkie materiały reklamowe same w sobie mogą zwrócić uwagę konsumenta na pewien punkt. Jak symbol pustego żołądka wykonany z przezroczystej folii na tej torbie na zakupy, a to wspiera głodujących ludzi na świecie.