żłobek

Remont pokoju dziecięcego – 4 zdjęcia i pomysły przed i po

remont pokoju dziecięcego łóżeczko-szuflada-dekoracja-ścienna-żyrafa-zielona-farba-ściana-kolorowa

Świat dziecka zaczyna się w przedszkolu. Dlatego przestrzeń do gier, rękodzieła i marzeń musi odpowiednio rosnąć. Zobacz 4 zdjęcia przed i po w naszym wyborze oraz pomysły na Remont pokoju dziecięcego aby to zrobić. Podane wskazówki dotyczące konfiguracji są łatwe do wdrożenia, a wyniki są szczególnie piękne i inspirujące.

Remont pokoi dziecięcych – Przed: Blady i bezbarwny

wyremontuj wcześniej pokój dziecięcy dziewczyna-różowo-blada-zabawka-lalki

Nadine wyrosła z małej dziewczynki na uczennicę z własnym stylem. Chciałaby wyremontować swój pokój dziecięcy, aby zmienić jego dziecięcy kształt. Ale dziewczyna absolutnie chce mieć pod ręką swoją piękną kolekcję lalek przez cały czas.

Remont pokoju dziecka – po: romans dziewczyn

wyremontuj później pokój dziecięcy dziewczyna łóżko z baldachimem półka czarny biały różowy miejsce do przechowywania

Po tym, jak rodzice wyremontują pokój dziecięcy Nadine, zostaje on przekształcony w romantyczny pokój. Łóżko z baldachimem i półka zyskują nowy wygląd w kolorze czarnego lakieru. Zasłony z organzy – ponownie w kolorze czarnym – to elegancka końcówka. Zabawki znalazły swoje miejsce w kolorowych pudełkach do przechowywania.

Przed: Przepełnione sypialnie wspólne

wyremontuj wcześniej pokój dziecięcy miejsce do przechowywania zabawek plac zabaw razem rodzeństwo dekoracja ścienna łóżeczka

Dwie siostry – Gabi 7 lat i Angelika 2 lata dzielą pokój dziecięcy. Chociaż dwoje z nich lubi się razem bawić, każdy potrzebuje swojego prywatnego pokoju.

Po: Dwa pokoje w jednym

wyremontować później pokój dziecięcy oddzielny pokój prywatny pokój siostrzany pokój z półkami studio pastelowe kolory niebiesko-zielone paski

Po wyremontowaniu pokoju dziecięcego jest on podzielony na otwartą półkę i służy jako przegroda pokoju, dzięki czemu każda dziewczynka mieszka we własnej połowie. Dwa prywatne pokoje są pomalowane w ulubione kolory siostry – niebieski dla Gabi i zielony dla Angeliki.

Przed: Przepełniony pokój dziecka

pokój dziecięcy wyremontuj wcześniej plac zabaw dla rodzeństwa łóżeczko

Dwuletni Michael i jego ośmiomiesięczna siostra Simone korzystają z tego pokoju razem. Twoi rodzice remontują pokój dziecięcy, aby było miejsce dla dwójki dzieci – w różnym wieku i w różnym wieku.

Po: kolorowe i funkcjonalne

wyremontować później pokój dziecięcy białe kolorowe akcenty sypialnia pokój zabaw łóżeczko dziecięce wykładzina podłogowa

Nowy obiekt składa się z białych mebli z mnóstwem kolorowych akcentów – nad łóżeczkiem Simone zostanie umieszczony baldachim z przegródkami na zabawki, pieluchy, kosmetyki dla niemowląt itp. Z tyłu wezgłowia Starszego Michała znajdują się zabawki ruchowe oraz rękodzieło obszar dla niego. Daje to obojgu dzieciom własne prywatne miejsce do zabawy i relaksu. Tło białych ścian i mebli przełamane jest kolorowymi akcentami – zasłonami, pościelą i dodatkami.

Przed: Zajęte miejsce do przechowywania

pokój dziecięcy wyremontuj wcześniej chłopiec jasne miejsce do przechowywania zabawki drewniane łóżko

Łukasz ma dużo do przechowania – komiksy, pamiątki z baseballu, zabawki. Potrzebuje półki na te skarby.

Po: Placówka superbohatera

pokój-dziecięcy-remont-po-chłopiec-półka-fronty-łóżko-czarny-czerwony-naklejka-ściana-miejsce pracy

Inspiracją do nowego wyposażenia pokoju dziecięcego są komiksy. Kolekcje Luke’a można znaleźć na półce nad łóżkiem z czerwonymi i czarnymi akrylowymi frontami. Naklejki ścienne 3D na ścianach można łatwo usunąć, jeśli superbohater przestanie ich interesować. Kącik do pracy i rękodzieła w odpowiednich kolorach i stylu jest wciąż dostępny dla przyszłego studenta.