projekt

Projekt nagłośnienia firmy Bang & Olufsen w minimalistycznym stylu

Projekt systemu dźwiękowego netral do salonu autorstwa bang and olufsen

Ten wyjątkowy Projekt systemu dźwiękowego z Huk & Olufsen nazywa się BeoLab 14 i jest doskonałym przykładem na to, jak dźwięk i design mogą być harmonijnie połączone, aby stworzyć system głośnikowy. System nagłośnienia składa się z subwoofera oraz głośników o minimalistycznym designie, które bardzo dobrze komponują się z nowoczesnym wnętrzem. Projektant Torsten Valeur opowiada o nowym systemie dźwiękowym i opowiada historię najnowszego huku & Produkt Olufsen.

Projekt systemu dźwiękowego Beolab 14 autorstwa Bang & Olufsen

projekt nagłośnienia wnętrza nagłośnienia autorstwa bang and olufsen

BeoLab 14 Projekt systemu dźwiękowego przez Bang & Olufsen to doskonały przykład innowacyjnego wzornictwa. Wyraźnie widać wpływy skandynawskie w projekcie. Bajeczny minimalistyczny design łączy w sobie wysokiej jakości designerską produkcję z doskonałym dźwiękiem. Ten spektakularny system dźwiękowy to prawdziwie designerskie oświadczenie, które powstało po 2000 godzinach pracy inżynierskiej i 500 godzinach pracy projektanta. Zaletą BeoLab 14 jest to, że ta innowacyjna konstrukcja może służyć jako akcent we wnętrzu, a jednocześnie może pozostać niezauważona.

Projekt systemu dźwiękowego autorstwa Bang & Olufsen – komponenty i produkcja

model białego systemu dźwiękowego zaprojektowany przez bang i olufsen

BeoLab 14 Projekt systemu dźwiękowego składa się z subwoofera i głośnika. Konstrukcja subwoofera została zainspirowana wazonem na podłodze. Głośniki wyglądają jak lizak i są wyjątkowo stylowe i eleganckie dzięki innowacyjnemu wzornictwu. System nagłaśniający został wykonany głównie z aluminium. Ten materiał został znaleziony w Bang & Olufsen jako najbardziej udana substancja do systemów dźwiękowych, która najlepiej zachowuje właściwości hałasu.

Konstrukcja subwoofera jest inspirowana wazonem

system dźwiękowy wazonu subwoofera zaprojektowany przez bang i olufsen

Głośniki w kształcie lizaka w różnych kolorach

minimalistyczny stylowy designerski system dźwiękowy firmy bang und olufsen

Designerski system nagłośnieniowy Lollipop marki Bang and Olufsen

Aluminiowy, designerski system nagłaśniający firmy bang i olufsen

System dźwiękowy BeoLab 14 firmy Bang & Olufsen

model beolab14 projekt systemu dźwiękowego autorstwa bang and olufsen  głośnik subwoofer designerski system nagłaśniający firmy bang i olufsen