projekt

Klamka ze stali nierdzewnej – zaprojektuj efektowne wejście do domu

Kostka z metalowym zamkiem

Z Klamka ze stali nierdzewnej to powszechny i ​​praktyczny wybór do drzwi wejściowych. Ale efekt tego szczegółu jest często niedoceniany. Zespół projektowy Studioforma udowodnił dokładnie coś przeciwnego – klamka może tworzyć akcenty i ozdobić wejście do domu.

Klamka ze stali nierdzewnej do nowoczesnych drzwi wejściowych

Montaż metalowej klamki do drzwi

Z Klamka ze stali nierdzewnej firmy Format studyjny jest częścią Twojej kolekcji mebli. Studio projektowe zaprezentowało również dwa modele klamek drzwiowych. Nasz absolutnie ulubiony kawałek pozostaje konturem. Konstrukcja architektoniczna charakteryzuje się wyraźnymi liniami i prostokątnymi kształtami. Architekci postarali się o projekt, który pasowałby do każdych nowoczesnych drzwi, a jednocześnie charakteryzował się efektowną, minimalistyczną konstrukcją. Klamka charakteryzuje się prostymi geometrycznymi kształtami – sześcian jest centralnym elementem i definiuje całą koncepcję. Połączenie klamki z zamkiem wygląda prosto, ale bardzo efektownie. Outline nadaje się zarówno do drzwi szklanych, jak i drewnianych lub metalowych. minimalistyczne domy z pewnością skorzystają na projekcie.

Klamka ze stali nierdzewnej o architektonicznym wyglądzie

Klamka do drzwi wejściowych ze stali nierdzewnej

Projektanci Miriam Vazquez i Alex Leuzinger pracowali razem nad kilkoma projektami i odkryli, że ich współpraca zaowocowała kreatywnymi projektami i projektami architektonicznymi. Założyłeś biuro architektoniczne studioforma w Zurychu i od tego czasu nie możesz się doczekać rosnącej popularności i popularności. Jej kolekcja mebli obejmuje kilka modeli klamek, systemów regałów wykonanych z drewna, nowoczesnych stołów, krzeseł i pasujących do nich lamp. Mają już bogate doświadczenie w projektowaniu wnętrz i zawsze znajdują równowagę między stylowym wyglądem a funkcjonalnością. Elementem łączącym w linii produktów jest kształt geometryczny. Innowacyjne, bardzo ciekawe i stylowe – tak można opisać meble i akcesoria do domu tej marki.

minimalistyczna klamka do drzwi

Konstrukcja klamki ze stali nierdzewnej do wejścia do domu

Kształt kostki charakteryzuje projekt

Zaprojektuj wejście do domu z betonową ścianą

Dostępny również w kolorze złotym

Konstrukcja klamki zamka drzwi wejściowych

Zaprojektuj stylowe wejście

Minimalistyczne drzwi ze stali nierdzewnej do wejścia do domu