projekt

Plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu – 15 kreatywnych projektów i urządzeń do zabawy

Plac zabaw na świeżym powietrzu kreatywny-design-eel-lighthouse-potwór

Place zabaw to jedno z najpopularniejszych miejsc dla każdego dziecka. Zamiast robić zwykłe huśtawki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i piaskownicę, duńska firma wpadła na pomysł kreatywny Plac zabaw na świeżym powietrzu dopracowany, co powinno przynieść maluchom radość i wiele niezapomnianych przeżyć. Place zabaw dla dzieci Monstrum są wyjątkowe, bezpieczne i wykonane ręcznie.

Tematyczny plac zabaw na świeżym powietrzu firmy Monstrum

Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci-małpy-dżungli-zabawa-urządzenie-wspinaczka-sztuczna murawa dywanowa

Monstrum zajmuje się produkcją tematycznych placów zabaw na świeżym powietrzu, które opowiadają całą historię i prowadzą dzieci do fascynującego świata. Zakład produkcyjny w Kopenhadze zatrudnia wykwalifikowanych rzemieślników i projektantów, którzy są odpowiedzialni za projektowanie i produkcję zabawnych drewnianych urządzeń do zabawy. Ich celem jest stworzenie miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i ich rodzice czują się komfortowo i wspólnie bawią.

Zewnętrzny plac zabaw o ekskluzywnym designie

Plac zabaw na świeżym powietrzu dzieci-statki-latarnia morska-wieloryb-inny sprzęt do zabawy

Projekt tego placu zabaw inspirowany jest duńską kreskówką, która opowiada o przygodach niedźwiedzia Petzi i jego przyjaciół. Na placu zabaw można znaleźć różne urządzenia do zabawy połączone z morzem – statki, latarnię morską i łódź podwodną. Głowa wieloryba to także zabawka wodna, która orzeźwia odwiedzających plac zabaw na świeżym powietrzu mgiełką wody w ciepłe letnie dni.

Niezapomniane przeżycia na kreatywnych placach zabaw dla dzieci

Plac zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci-roboty-potworny-wspinaczka-ściana-sztuczna murawa dywanowa

Większość dzieci boi się potworów, ale lubi bawić się takimi zabawkami. Potwór w tym parku jest uwięziony i związany linami, które są idealne do wspinaczki. Aby dzieci mogły się z nim bawić bez strachu.

Zakrzywiony domek do zabawy jest zabawniejszy niż normalny

Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci-zakrzywione-domki-zabawy-zjeżdżalnia-ściana wspinaczkowa-most linowy

Zamiast zwykłego sprzętu do zabawy, którym bawiliśmy się jako dzieci, Monstrum zajmuje się produkcją nietypowych, ale o wiele ciekawszych urządzeń do zabawy, takich jak te zakrzywione domki z mostami linowymi, zjeżdżalniami i ściankami wspinaczkowymi.

Plac zabaw dla maluchów na świeżym powietrzu – w głowie pająka

plenerowy plac zabaw-dzieci-pająk-urządzenie-wspinaczkowe-pajęczyna-liny-sztuczna murawa

Ten plac zabaw na świeżym powietrzu to raj dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Daje wiele okazji do przygody – dziecko może wspiąć się na pająka i sterować nogami z siedziska w głowie. Na placu zabaw znajdują się również miejsca, w których można jeździć na rowerze lub grać w piłkę.

Przygodowy plac zabaw jak pajęczyna potwora

odkryty-plac-zabaw-dzieci-pająk-pajęczyna-plac-zabaw-sprzęt-wspinaczka

Firma zbadała ulubione zajęcia dzieci i udostępniła je w kreatywny sposób. Na przykład zamiast zwykłego metalowego urządzenia do wspinaczki, projektanci zdecydowali się na pajęczynę z lin, która jest równie idealna do wspinania się, jak i zgodna z tematyką placu zabaw..

Plac zabaw na świeżym powietrzu dla odważnych dzieci

odkryty-plac-zabaw-dzieci-nawiedzony-dom-nietoperzy-scianka-duch-drzewa-design

Projekt zewnętrznego placu zabaw dla nieustraszonych dzieci to nawiedzony dom z nietoperzem i duchami. Daje wiele możliwości zabawy – ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, liny do wspinaczki i zajrzenie do nawiedzonego domu.

Baw się w jaskini orła

odkryty-plac zabaw-orzel-skala-urządzenie-wspinaczkowe-dla-dzieci-zabawy-potwór

Na zewnętrznym placu zabaw najmłodsi mogą bawić się z orłem i wspinać się na jego grzbiet. Zabawa z różnymi zwierzętami i ptakami wzbudza w dzieciach zainteresowanie nauką nowych rzeczy.

Tematyczny plac zabaw dla dzieci firmy Monstrum

outdoor-plac-zabawa-smoka-urządzenie-zabawa-dzieci-design-potwór

Dla tych, którzy lubią mityczne zwierzęta, zaprojektowano place zabaw ze smokami. Te dla małych dzieci nie są tak wysokie i nie mają niebezpiecznego sprzętu do zabawy, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci „Wielki Smok”

outdoor-plac zabaw-ciekawy-projekt-smocza-ściana-zjeżdżalnia-zjeżdżalnia

Niektóre place zabaw są zbudowane na piaszczystym dnie, aby zapewnić kolejną okazję do zabawy. Ten większy latawiec ma uchwyty na całym ciele do wspinaczki, które prowadzą do jego grzbietu. Ciało latawca jest również wspaniałą kryjówką do różnych zabaw.

Plac zabaw dla dzieci w Danii

zewnętrzny-plac-zabaw-dzieci-duży-niedźwiedź-gałązka-zjeżdżalnia-gałąź-potwór

Na tym zewnętrznym placu zabaw można zobaczyć kreatywną zjeżdżalnię, której początek znajduje się na grzbiecie niedźwiedzia. Opadłe gałęzie na dywanie ze sztucznej trawy z narysowanymi ścieżkami są idealne do balansowania.

Sprzęt do zabawy w płetwal błękitny na plac zabaw ze ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią

odkryty-plac zabaw-park-dzieci-płetwal-płetwal-plac zabaw-sprzęt-ścianka wspinaczkowa

Wieloryb jest największym ssakiem na świecie i pojawia się w wielu bajkach dla dzieci, takich jak Pinokio i Moby Dick. Na tym placu zabaw w Szwecji dzieci mogą się wspinać lub zostać „połkniętym” przez płetwal błękitny.

Kaszalot na zewnętrznym placu zabaw z piaskiem

odkryty-plac-zabaw-piaskowy-wieloryb-plac-zabaw-sprzęt-wspinaczka-dzieci

Z drugiej strony w Danii na piaskowym placu zabaw nie ma kaszalota, ale kaszalota. Po całym terenie rozrzucone są duże kamienie, które nadają się do różnych gier.

Wycieczka do podwodnego świata ze szczupakiem

odkryty-plac zabaw-drapieżne ryby-algi-podwodny świat-zabawy sprzęt-dzieci

Szczupak jest rybą drapieżną i krąży na jej temat wiele opowieści. Ten plac zabaw na świeżym powietrzu w Sztokholmie daje dzieciom pojęcie o rybach i wprowadza je w podwodny świat. Wysokie glony są idealne do wspinaczki i umożliwiają ślizganie się w grzbiecie szczupaka.

* Aby dowiedzieć się więcej o projektach Monstrum dla zewnętrznych placów zabaw, kliknij tutaj.