projekt

Mobilne biuro w mini przyczepie kempingowej – Dojo Wheels od Five Am

Funkcjonalny projekt wnętrza przyczepy kempingowej mobilnej

Biuro mobilne to marzenie wielu pracowników. Zwykła mini przyczepa kempingowa kryje elastyczne wnętrze i może zostać przekształcona z mobilnego miejsca pracy w relaksujące miejsce na drzemkę w ciągu kilku minut. Mała przyczepa kempingowa została zaprojektowana przez belgijskie studio projektowe FIVE AM i nazwana #dojowheels. Wnętrze wydaje się większe niż w rzeczywistości dzięki sprytnemu trikowi oszczędzającemu miejsce.

Mobilne biuro i przestrzeń do wypoczynku w mini przyczepie kempingowej

Mobilne biuro -mini-naczepa-kempingowa-na zewnątrz

Z podłogi wyłania się okrągły stół, odsłaniając wejście do magazynu. W ten sposób wnętrze przyczepy kempingowej nie wydaje się przeciążone. Jeszcze fajniejsze jest to, że można pod nim dyndać nogami siedząc przy stole. Jest nie tylko znacznie wygodniejszy, ale także sprawia, że ​​sufit wydaje się wyższy niż jest w rzeczywistości.

Mobilne meble biurowe i adaptacyjne

Mobilna przyczepa kempingowa do biura, okrągły stół,

Minimalistyczna przyczepa kempingowa to mobilny obiekt szkoleniowy lub dojo, które jest idealnym odzwierciedleniem wizji współpracy projektanta. Wnętrze można szybko zmienić, aby zapewnić użytkownikowi najbardziej praktyczne środowisko. Płaska powierzchnia wewnątrz wygląda jak łóżko, sofa i stół ze schowkiem.

mała sofa z niebieską tapicerką

mobiles-biuro-przyczepa-kempingowa-salon-sofa-niebieska

Perforowana płyta pilśniowa na ścianach ułatwia przechowywanie różnych artykułów biurowych, a także czasopism, gadżetów, ładowarek i innych drobnych przedmiotów. Ponieważ przyczepa kempingowa jest tak mała, łatwo ją zaciągnąć w dowolne miejsce i codziennie zmieniać otoczenie.

Miejsce na drzemkę

mobilne-biuro-przyczepa-kempingowa-w-łóżku-relaks

rozkładany okrągły stół

mobilne-biuro-przyczepa-kempingowa-drewniany-okrągły-stół

Oświetlenie ledowe na suficie

mobilne-biuro-przyczepa-kempingowa-wewnątrz-oświetlenie-pośrednie

płyta pilśniowa perforowana na ścianie

mobilne-biuro-naczepy-biurowe-wnetrze-pośrednie-paski-prowadzone-ściana organizacyjna

Projekt autorstwa Piąta rano