projekt

Meble wykonane z części lotniczych – unikalny MotoTable

Części do samolotów metalowe meble w kolorze niebieskim

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co stało się ze starymi samolotami? Kalifornijska firma MotoArt ma na to odpowiedź – aby zachować sławę kultowych samolotów, budują meble z ich części. W tym artykule przedstawimy Wam stoły z kolekcji.

Meble wykonane z części lotniczych do wyposażenia w stylu industrialnym

Meble eleganckie projektowanie wnętrz biurowych części do samolotów

Producent mebli MotoArt połącz funkcjonalność i historię – i połącz różne części samolotu w nowej, eklektycznej kolekcji mebli. Jej miłość do samolotów widać wyraźnie w projektach mebli wykonanych z części lotniczych. Specjalnie szukają starych części i z powodzeniem je poddają recyklingowi – skrzydło samolotu staje się stołem lub łóżkiem, bomba staje się akwarium lub lampą. Konstrukcja C-119 została zbudowana z części samolotu używanego w wojnie amerykańsko-wietnamskiej. Praca przy biurku trwała ponad 120 godzin.

Nowoczesne meble wykonane z części lotniczych o fajnym designie

Części metalowe meble do biurka

Stół DC-9 wykonany jest z pleksi, drewna i metalu. Samolot o tej samej nazwie został zbudowany w 1960 roku. Model do dziś lata – i szybko dowozi pasażerów do celu. Stół B-25 został zbudowany z części bombowca z czasów II wojny światowej. Stabilny korpus zapewnia dodatkową stabilność stołu. Wszystkie meble firmy z części lotniczych są innowacyjne i doskonale komponują się z nowoczesnym wystrojem. Świetnie nadają się do mebli minimalistycznych, eklektycznych i industrialnych i najlepiej komponują się z metalowymi krzesłami. Stoły te przyciągają uwagę mocną kolorystyką i ciekawymi detalami. Wszystkie są wykonane na zamówienie i oferowane w limitowanych seriach.

Metalowy stół wykonany ze starych części lotniczych

Części do samolotów przemysłowy szykowny samolot bombowy B 25

Części do samolotów wykorzystywane są do budowy mebli

Części lotnicze meble B 25 metalowa rama stołu

 Stół wykonany z części samolotu DC-9

Części do samolotów projektują metalowe meble biurowe

C-119 – nowoczesny stół do biura