projekt

Koncepcja projektowa spiralnych schodów z włókna szklanego firmy Disguincio

koncepcja projektowa spiralne schody wykonane z folio z włókna szklanego Disguincio Co

Włoskie studio projektowe Disguincio & Co ma pomysł dla jednego Spiralne schody z włókna szklanego zaprojektowany. Spiralne schody Folio składają się z powtarzającej się sekwencji zazębiających się stopni. Każdy stopień jest elastyczny i stosunkowo chwiejny, ale po złożeniu całej klatki schodowej stają się stabilne i mocne. Każdy element ma głęboką relację z drugim i ta współzależność tworzy stabilny system. Za prostotą każdego kroku cała konstrukcja zyskuje wyrazisty wygląd. Atrakcyjna wizualnie synteza funkcjonalności i elegancji. Projektantem jest Mirk Daneluzzo i Disguincio & Co ma siedzibę w Pordenone we Włoszech.

Spiralne schody z włókna szklanego

prototypowe schody folio spiralne schody z włókna szklanego

Zgodnie z koncepcją projektową schody kręcone miałyby być wykonane z włókna szklanego wzmocnionego włóknem węglowym, choć Daneluzzo liczy na wykorzystanie w przyszłości innych materiałów. W rzeczywistości prowadzisz badania dotyczące rozwiązań przyjaznych dla środowiska, takich jak kompozyt z włókien naturalnych i matryca biopolimerowa ”. W tej chwili nie ma prawdziwego prototypu spiralnych schodów, tylko mały model. Projektanci negocjują z niektórymi producentami.

Prototyp spiralnych schodów z włókna szklanego

model projektowy spiralne schody wykonane ze stopni z włókna szklanego

płynnie połączone kroki  zaprojektuj schody kręcone z włókna szklanego

elastyczny materiał

koncepcja projektu spiralne schody model schodów z włókna szklanego

stabilna konstrukcja schodów,

studio projektowe Disguincio Co model spiralnych schodów

Plany i szkice schodów

koncepcja modelu spiralne schody z włókna szklanego foglio

  koncepcja szkic prototypu spiralnych schodów z włókna szklanego spiralne schody z włókna szklanego studio Disguincio Co szkic szkic koncepcji projektowej foglio spiralne schody z włókna szklanego

koncepcja spiralne schody wykonane z włókna szklanego studio Disguincio Co plan