projekt

Innowacyjny design mebli – oryginalna kolekcja krzeseł

Szczegóły nowoczesny design stylowe wnętrze

Annie Evelin jest projektantką, która wyróżnia się z tłumu swoim niepowtarzalnym stylem. ty Projektowanie mebli przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Kolekcja krzeseł nosi nazwę Squishy i powstała na zamówienie nowojorskiej firmy New Colony. Meble wyrażają radosne nastawienie do życia i stworzą niepowtarzalny wygląd w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesne wzornictwo mebli – krzesła z nietuzinkowymi siedziskami

Konfigurowanie drewnianej ramy krzesła z bloku betonowego

Nowoczesne wzornictwo mebli zawsze nas zaskakuje i fascynuje. I myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko w tej okolicy! Ale krzesła od Annie Evelin naprawdę nam się podobało. Siedzisko pierwszego krzesła zostało wykonane z łupanego betonu. Co zaskakujące, nadaje to meblowi nie tylko architektonicznego i artystycznego wyglądu, ale jest również bardzo wygodne. Kolejne krzesło wykonane jest z pni drzew – naturalny wygląd nawiązuje do ważnej roli, jaką drzewa odgrywają w ekosystemie.

Projektowanie mebli – krzesła zdobią jadalnię

Pnie drzew siedzą w kolorze zielonym

Krzesła z kolekcji to nie tylko dekoracja. Są bardzo praktyczne i mogą być używane przez długi czas bez żadnych problemów. Najlepiej połączyć je z prostym stołem, który podkreśla piękno Projektowanie mebli wydobywa lepiej. Okrągłe stoły zwykle wymagają mocnych kontrastów. Przeciwieństwa się przyciągają – dzianinowy prostokątny kształt krzeseł dopełni stół. Na krzesłach skorzystają również meble minimalistyczne lub skandynawskie. Kombinacje kolorów są celowo proste. Naturalny kolor drewna to zasługa innowacyjnego Projektowanie mebli do lepszego efektu.

Drewniane krzesło ze szklanymi detalami

Pomysł na projekt jadalni z mozaiką

Rzeźba w drewnie na siedzeniu

oryginalny design stylowy dodatek dąb

Pnie drzew jako dekoracja

niebieski projekt drewna krzesła

oryginalna koncepcja kształt krzesła do projektowania mebli