projekt

Designerskie noże kuchenne inspirowane narzędziami z epoki kamienia

Designerski nóż kuchenny -ip-nóż-czarno-biało-futurystyczna-deska do krojenia

“Nóż IP” Designerskie noże kuchenne nowa epoka wygląda jak narzędzie z epoki kamienia. Czy oceniłbyś go jako futurystyczny czy nieaktualny? Stoi pośrodku i uosabia istotę dwóch epok. Nóż zachwyca szlachetnym designem, wysokiej jakości i szlachetnymi materiałami, a jednocześnie jest mocno ukierunkowany na funkcjonalność. Mieści się w dłoni i zapewnia wygodną, ​​ergonomiczną postawę.

Designerskie noże kuchenne „IP” inspirowane narzędziami z epoki kamienia

Designerski nóż kuchenny -ip-nóż-czarno-biało-kuchnia-dekoracja

Czy użyłbyś go właściwie w kuchni, czy po prostu pozwoliłbyś mu ozdobić kuchnię? Jednak ten niezwykły, designerski nóż świetnie sprawdziłby się dla nich obojga i nie byłoby to wstydem. Dostępny w kolorze czarnym lub białym, wygląda jak przedmiot wylądowany na blacie i już umieszczony, aby zapewnić natychmiastową precyzję.

Designerskie noże kuchenne “IP” – kształtowanie i projektowanie

Designerskie noże kuchenne -ip-nóż-inspiracja-projektowanie-narzędzi z epoki kamienia

Inspiracją do stworzenia projektu była epoka kamienia łupanego, podczas której wszystkie narzędzia zostały zoptymalizowane tak ergonomicznie, jak to tylko możliwe i gwarantują bezpieczną postawę. Obróbka materiałów w tym czasie była oczywiście bardzo gruba i surowa. Charakterystyczna struktura powstałej skały jest interpretowana i dopracowywana za pomocą geometrycznych kształtów.

“Ip-Knife” – kawałek precyzji inspirowany przeszłością 

projektant-nóż-do-tortu-ip-nóż-czarno-biały-traft-futurystyczny

Nóż „IP” powinien być nowoczesnym i szykownym dodatkiem w kuchni, który zapewnia precyzję w życiu codziennym. Jest to szkic koncepcyjny autorstwa Klivissona Campelo, założyciela brazylijskiego studia Monkiy’s Design.