Projekt paznokci

Szpiczaste paznokcie – kształtują paznokcie i 20 inspirujących wzorów

szpiczaste-szpilki-szpilki-nazwisko-czerwony-francuski-wariant

Oprócz naturalnych lub klasycznych kanciastych kształtów paznokci zawsze pojawiają się nowe aktualne trendy. Zwłaszcza przy dłuższych paznokciach pojawiają się wyjątkowo spiczaste paznokcie, zwane również szpilkami. Przede wszystkim przyciągają wzrok i dlatego są zdecydowanie idealne dla ekstrawertycznych, ekstrawaganckich osobowości. Ten artystyczny kształt osiąga się zazwyczaj za pomocą modelowania żelowego, ponieważ do idealnego manicure potrzebna jest minimalna długość 3 centymetrów.

Szpiczaste paznokcie – jakie są kształty paznokci?

szpiczaste-paznokcie-szpilki-wzory-paznokci-kształty-paznokci-kształt-paznokci

Idealne paznokcie są dla kobiet jak wizytówka. Pokazują kobiecość i wywołują sensację swoimi artystycznymi projektami. Ale nie każdy kształt pasuje do każdego zawodu i nie do każdego palca. Bardzo długie paznokcie mogą być przeszkodą w codziennym życiu, zwłaszcza jeśli nie jesteś do nich przyzwyczajony. Gwoździe szpilki wykonuje się zwykle w nadmiarze, od 3 cm od czubka palca, ale można je wykonać w krótszym wariancie na szczyt górski lub w szpiczaste migdały.

Szpiczaste paznokcie – spraw, aby Twoje paznokcie były szpiczaste

pointy-nails-stiletto-nails-design-nails-style-tips-style

Krótkie spiczaste paznokcie określane są pod nazwą Mountain Peak. Twoje własne paznokcie są następnie piłowane od łożyska paznokcia do końca. Krótkie szpilki są bardzo charakterystyczne i przyciągają wzrok. W przypadku spiczastych migdałów paznokcie są nieco dłuższe i niezbyt wyraziście spiczaste. Te odmiany w spiczastych paznokciach są łatwiejsze do osiągnięcia samemu niż szpilki. W przypadku tej specjalnej formy lepiej odwiedzić salon paznokci, który się w tym specjalizuje.

Szpiczaste paznokcie od gwiazd

paznokcie-szpilki-szpilki-wzory-gwiazdy-gwiazdy-rihanna-jlo-fergie

Ponieważ paznokcie szpilki są bardzo przyciągające wzrok i przyciągają wzrok, gwiazdy i celebrytki wybierają ten kształt paznokci. Rihanna, Adele, Fergie, Jennifer Lopez i wielu innych uwielbia ostre „pazury”, które teraz działają bardziej jako dodatek. Na Instagramie nazwano je nawet „Louboutin Nails”, ponieważ przypominają czerwone podeszwy luksusowych butów.

Ozdobne spiczaste paznokcie a là Geisha

szpiczaste-szpilki-szpilki-projektowanie-artystycznie-gejsza

Podobnie jak wysokie buty, spiczaste paznokcie nadają się również dla doświadczonych użytkowników. Tutaj paznokcie są zwykle wydłużane, a końcówka paznokcia jest przynajmniej raz dłuższa niż naturalne łożysko paznokcia. Jedyną różnicą między kształtem paznokcia Russian Almond jest zaokrąglona końcówka paznokcia. Te paznokcie nie nadają się do codziennego użytku i można je znaleźć głównie na mistrzostwach dla stylistów paznokci. Na wystawie znajdują się pomysłowe projekty, które mniej więcej przypominają pomysł na dłonie gejszy.

Pointy Nails – Inspirujące wzory paznokci

szpiczaste-szpilki-szpilki-nazwisko-złoty-bakłażan-kolor-ekstrawagancki

Przy dłuższych kształtach paznokci, takich jak paznokcie szpiczaste, gdzie końcówka paznokcia jest stosunkowo długa, płytka do paznokci zwykle nie wygląda naturalnie. Ze względu na estetyczny wygląd nie jest szczególnie polecany tradycyjnie wykonywany manicure francuski. Lub łożysko paznokcia jest wizualnie wydłużone. Osiąga się to poprzez umiejętne zastosowanie lakieru do paznokci w kolorze skóry, tzw. lakieru kamuflażowego.

Bogato zdobione tipsy 

szpiczaste-szpilki-szpilki-nail-design-dekoruj-rozkoszuj się-perłami

Szpilki są w większości projektowane za pomocą modelowania żelowego na szablonach. Jeśli masz wystarczająco dużo naturalnych paznokci, możesz je samemu spiłować. Rogi paznokcia są całkowicie spiłowane za pomocą tak zwanej „I-Techniki”, dzięki czemu powstaje równy punkt. Aby to zrobić, umieść środek gwoździa i spiłuj rogi pod kątem. Aby móc wykonać własne paznokcie, potrzebne są oczywiście odpowiednie akcesoria.

Czarne tipsy z nitami

szpiczaste-szpilki-szpilki-nail-design-czarny-nit-nagelshcmuck

Aby opiłować paznokcie, czy to naturalne, czy sztuczne, równomiernie zaostrzone po obu stronach, pomyśl o punkcie środkowym, w którym powinien się kończyć. Opiłowanie odbywa się od palca w kierunku czubka. Gwoździe muszą biec prosto na boki do miejsca, w którym wyrastają z płytki paznokcia. Jeśli zejdziesz trochę bardziej z gwoździa po bokach, może się tam rozerwać.

Patrząc z boku, gwoździe powinny być tak proste, jak to możliwe, aby nie były skierowane w dół od płyty gwoździowej. Im dłuższe paznokcie, tym bardziej trzeba zwracać uwagę na prawidłową technikę piłowania i statykę. Wystarczająca długość zależy głównie od kształtu palców i łożysk paznokci. Przy cienkich łożach paznokci spiczaste paznokcie można również kształtować na znacznie krótszą długość niż w przypadku małych, szerokich łóż paznokci.

Szpiczaste paznokcie plusy i minusy

szpiczaste-paznokcie-szpilka-wzór-paznokci-niebiesko-biały-kwiatowy-wzór

Szpiczaste paznokcie mają tę zaletę, że nie ma rogów, w które można by wpaść. Ten kształt paznokcia optycznie wydłuża palce i sprawia, że ​​dłoń wygląda bardziej elegancko, delikatnie i kobieco. Po niezbędnym okresie aklimatyzacji i ewentualnie oprócz drobnych ograniczeń w życiu codziennym i przy pracach domowych, prawdopodobnie przyciągniesz zainteresowanie i uwagę innych ludzi.

Jak uzyskać szpiczaste paznokcie z efektem marmuru na sztucznych paznokciach: Instrukcje

Dzięki poniższym instrukcjom krok po kroku możesz stworzyć modne paznokcie bez wizyty w salonie paznokci. Najpierw to, co jest potrzebne:

  • sztuczne paznokcie do przyklejenia
  • klej specjalnie zaprojektowany do tego celu
  • Pilnik do paznokci
  • lakier do paznokci

Szpiczaste-paznokcie-szpilka-nail-design-mleko-różowy-kolor-delikatny

W przypadku sztucznych paznokci należy najpierw ustalić odpowiedni rozmiar, w razie potrzeby skrócić. Najlepiej jest doprowadzić paznokcie do pożądanego kształtu, zanim zostaną zaklejone taśmą. Nie ma zatem ryzyka oderwania jednego lub drugiego paznokcia. Aby sztuczne paznokcie dobrze przylegały, należy delikatnie zszorstkować powierzchnie własnych paznokci pilnikiem. Pył z paznokci jest następnie wycierany wacikiem zwilżonym acetonem, aby powierzchnia była wolna od tłuszczu i kurzu.

Delikatne, spiczaste paznokcie w kolorze baby blue lub mlecznym różu

szpiczaste-paznokcie-szpilki-na-nazwisko-pierścionki-biżuteria-oświadczenie

Aby przykleić paznokcie własnymi palcami, należy nałożyć cienką warstwę kleju na wewnętrzną stronę sztucznego paznokcia i nałożyć go jak najbliżej skórek. Wciskaj przez kilka sekund, a gdy klej wyschnie, możesz trochę spiłować sztuczne paznokcie, jeśli jest miejsce na poprawę. Na koniec nakładana jest warstwa farby.

Czerwone tipsy ze złotą podeszwą

Szpiczaste-paznokcie-szpilki-projektowanie-czerwony-dolny-bok-brokat

Zgodnie z oryginalnym wyglądem oryginalnych luksusowych szpilek marki Louboutin, polecamy czerwony lakier do paznokci. Idealnie pasuje do charakterystycznego kształtu końcówki i wygląda naprawdę elegancko. Idąc nieco dalej sugerujemy pomalowanie dolnej strony tzw. podeszwy na kolor złoty. Stwarza to efekt podwójnego wow.

Szare tipsy z biżuterią do paznokci na palcu serdecznym 

pointy-nails-stiletto-nail-design-szara-metalowa-biżuteria do paznokci

Jeśli po pewnym czasie zmieniłeś zdanie na temat sztucznych paznokci i nie chcesz ich już nosić, należy je starannie spiłować. W przeciwnym razie uszkodzisz powierzchnię naturalnych paznokci. Dlatego proszę nie odrywać sztucznych paznokci

Szpiczaste paznokcie ozdobione folią 

Szpiczaste-paznokcie-szpilki-projektowanie-niebieskie-efekty-złoty-liść

Ze względu na wystarczającą długość istnieje kilka wariantów malowania gwoździ szpilek. Jasne kolory i wzory z brokatem i brokatem są oczywiście jednymi z najpopularniejszych wzorów, ponieważ są jasne zgodnie z mottem: „Tu jestem”. Z drugiej strony stonowane niuanse, pastelowe odcienie i matowe lakiery są w tej chwili bardzo aktualne. Nie musisz projektować wszystkich paznokci tak samo, ale udekoruj dwa lub trzy palce, a pozostałe zostaw w jednym kolorze.

Szpiczaste paznokcie szklane 

pointy-nails-stiletto-nail-design-glass-nails-folia

Wiele stylizacji paznokci można wykonać wykwalifikowanymi rękami i przy odrobinie praktyki. W zależności od tego wymagane są oczywiście odpowiednie materiały, takie jak folia, nity, biżuteria do paznokci, brokat i różne kolory, a także delikatne pędzle do zdobienia paznokci dla zabawnych motywów. Tak zwane szklane paznokcie, które przedstawiliśmy już w innym artykule, to świetny pomysł na stylizację paznokci. Do paznokci przymocowana jest folia w postaci potłuczonego szkła. To może być w różnych kolorach, w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Szpiczaste paznokcie zdobione brokatem – efekt rybiej łuski

szpiczaste-paznokcie-szpilka-projektowanie-gwoździ-brokat-rybie-łuski-niebiesko-zielone

Wzory na paznokcie z efektami brokatu wcale nie są nudne. Może nie jest to najlepszy wybór na co dzień, ale jest niezwykle skuteczny. Brokat można nakładać na paznokcie tak, jak jest, jako chaos, ale można go również układać kawałek po kawałku, jak rybie łuski. Efekt najlepiej sprawdza się z brokatem w zielono-niebieskich niuansach lub srebrnym, gdyż zbliżają się do charakterystycznego rybiego koloru. Aby manicure nie był zbyt kiczowaty, polecamy tę technikę podkreślić 2-3 paznokcie.

Szpiczaste paznokcie akrylowe sercemotywy i efekt przezroczystości

szpiczaste-szpilki-szpilka-projektowanie-czerwone-serce-motyw

Jeszcze bardziej zabawne warianty stylizacji paznokci można wypróbować, jeśli chodzi o modelowanie żelowe. Tutaj można osiągnąć nawet efekty przezroczystości, ponieważ substancja żelowa jest całkowicie przezroczysta. Na pierwszy rzut oka ten klasyczny czerwony manicure ma nieco inny design dzięki motywowi supersłodkiego serca. Tak więc szpiczaste paznokcie nie wydają się nawet tak fantazyjne, ale naprawdę dziewczęce.

Szpiczaste paznokcie wariacje – baleriny 

pointy-nails-stiletto-nail-design-balerina-nude-color

Odmianą szpilek są tzw. gwoździe balerinowe. Paznokcie najpierw kształtuje się w spiczaste, jak w przypadku szpilek, a dopiero potem końcówki paznokci są spiłowane prosto. Stworzony kształt powinien nawiązywać do balerinek, stąd nazwa. Ten specjalny kształt ma to, co najlepsze z gwoździ kanciastych i spiczastych i jest dobrym rozwiązaniem, nawet jeśli jeden lub drugi punkt jest uszkodzony na szpilkach. Wymagana jest również pewna długość, aby stylizacja paznokci wyglądała pomyślnie i efektownie.

Wariant z miękkim tipsem – owalny kształt

szpiczaste-szpilki-na-nails-design-motywy-pomysł-kreatywny

Szpiczaste paznokcie są idealne dla kobiet o krótkich palcach i szerokich paznokciach. Jednak do tego wymagana jest pewna długość gwoździa. Jeśli z natury nie możesz się doczekać pięknych, długich i twardych paznokci, dostępne są albo sztuczne paznokcie, albo przedłużenie za pomocą akrylowego żelu modelującego. Niemniej jednak ta szczególna forma jest często niedoceniana i można odczuwać trudności z prostymi ruchami. Z tego powodu wskazane jest, aby nie przestawiać się na zbyt długie paznokcie od razu, ale powoli przyzwyczajać się do długich paznokci. Można je spiłować w kształt migdała, a następnie uformować nieco do punktu, aż staną się wystarczająco długie, aby stać się prawdziwymi szpilkami. Ale jeśli ta specjalna forma jest ostatecznie nieodpowiednia dla danej osoby, szybko zmienia się na balerinę.