Domy marzeń

Stylowy penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz

Bondi Penthouse w Australii

nowoczesny-taras-dachowy-Bondi-PenthouseProjekt Bondi Penthouse jest miłym dodatkiem do istniejącego domu. Oprócz reprezentacji stylowy penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz, to oryginalna próba stworzenia miejsca, w którym można odpocząć, gdy nie ma go w domu. Projekt reprezentuje nowoczesny wystrój wnętrz na dachu istniejącego budynku. Oczywiście przepracowanie planu jest całkowicie udane w tak chwalebny sposób.

Penthouse o minimalistycznym wystroju w kolorze białym

nowoczesny-minimalistyczny-projektowanie-wnetrz

Bondi Penthouse znajduje się w Sydney w Australii. Mówiąc dokładniej, budynek znajduje się na jednej ze znanych i lubianych plaż regionu. Silna chęć zamieszkania tutaj motywuje MPR Design Group do podjęcia takiej inicjatywy. W międzyczasie mogli podzielić się ze światem swoimi nowymi pomysłami na aranżację nowoczesnych wnętrz mieszkań. Stylowy penthouse Bondi z minimalistycznym wystrojem wnętrz jest na tyle prosty i elegancki, że spełnia oba cele.

Szklany blat kuchenny z marmuru – penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz

szklany blat kuchenny marmurowy blat

lśniąca-biała-prosta-łazienka-projekt

Sekret za penthouse z minimalistycznym wystrojem wnętrz od MPR Design Group ma zbudować lekki metalowy dodatek na dachu istniejącej rezydencji przy plaży. Elastyczność materiałów użytych w procesie budowy nadaje penthouse’owi awangardowego wyglądu. Aby to dotyczyło również tego minimalistyczny wystrój wnętrz pasuje. Jasne oświetlenie podkreśla nowoczesny styl konstrukcji dachu.

niezwykły kominek w minimalistycznej aranżacji wnętrz

nietypowy-nicher-piec-minimalistyczny-design-wnętrza

Drewniana podłoga, perski dywan i wygodna sofa w salonie budzą myśl, że nowoczesne wnętrze apartamentu Bondi Penthouse jest absolutnie nieuciążliwym rozszerzeniem. Główny budynek służy po prostu jako baza. Duży marmurowy blat z wbudowanym zlewem i płytą grzejną wystarczą, aby stworzyć wspaniałą kuchnię i stylową przestrzeń Penthouse o minimalistycznym wystroju wnętrz  zapisać.

Abigail

dynamiczne linie w białym minimalistycznym wnętrzu

okrągłe linie-białe-minimalistyczne-meble

Spiralne schody do penthouse’u na dachu

spiralne schody na dach penthouse

minimalistyczne wnętrze mieszkania

minimalistyczne wnętrze mieszkania

nowoczesny prosty projekt łazienki

nowoczesny-minimalistyczny-projektowanie-łazienki

Bondi Penthouse Australia

Bondi-Penthouse-MPR-Design-Grupa-plan Plan penthouse'u Bondi