Projekt paznokci

Motywy na świąteczne zimowe paznokcie – 27 najpiękniejszych zdjęć

Boże Narodzenie zimowe paznokcie design-motywy-biały-srebrny-brokatowy-lakier

Każda kobieta chce być piękna i efektowna na uroczystości Silverster – od stóp do głów lub, jak zawsze, aż po czubki paznokci. Dlatego mamy kilka świetnych pomysłów na Boże Narodzenie zimowe paznokcie, co może zapewnić miły, świąteczny nastrój przez całą zimę. Pewną ręką, odpowiednim kolorem lakieru do paznokci i odrobiną kreatywności możesz wyczarować na swoich paznokciach prawdziwe dzieła sztuki.

Boże Narodzenie zimowe paznokcie w kolorze niebieskim

zimowa-projektowanie-paznokci-granatowo-srebrna-gwiazda-motywy

Dominujące kolory na świątecznych paznokciach to niebieski, biały, czerwony i zielony. Są one następnie zwykle akcentowane złotymi i srebrnymi akcentami. Nie zapomnij o modnym efekcie ombre, w którym manicure zyskuje ładny gradient. Jest często używany jako tło dla stylizacji paznokci z płatkami śniegu. I oczywiście warianty lakieru matowego w połączeniu z lakierem do paznokci o wysokim połysku. Motywy takie jak jeleń, płatki śniegu, choinki, Święty Mikołaj i inne są mile widziane na paznokciach. Jeśli nie potrafisz narysować skomplikowanych motywów, wypróbuj naklejki na paznokcie z zimowym motywem. Pozwól swoim paznokciom lśnić, nakładając na koniec lakier z drobinkami brokatu.

Świąteczne zimowe paznokcie z efektem ombre

Boże Narodzenie zimowe paznokcie płatki śniegu-cyrkonie-ombre-base

Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie wzoru ombre jest użycie gąbki do malowania. Najpierw pomaluj paznokcie jak zwykle białym lakierem do paznokci. Gdy wyschnie, weź gąbkę i nałóż na nią kilka kropel niebieskiego lakieru. Teraz nałóż farbę na czubki paznokci. Następnie możesz ozdobić dżetów i płatków śniegu. Na koniec nałóż przezroczysty top coat.

białe i czarne płatki śniegu na złotym tle

Boże Narodzenie zimowe paznokcie średniej długości-paznokcie-złote-tło-czarno-białe-płatki śniegu

Możesz bardzo łatwo uzyskać ładny wzór na paznokcie, jeśli użyjesz gotowych naklejek. Nałóż złoty lub srebrny lakier do paznokci lub użyj innego koloru, który pasuje do zimy lub Bożego Narodzenia. Następnie naklej naklejki na paznokcie. Aby pozostały piękne, nie zapomnij o górnej farbie!

 subtelne zimowe paznokcie w kolorze niebieskim i srebrnym

zimowy-projektowanie-paznokci-granatowy-lakier-do-paznokci-srebrny-brokat

Dwukolorowy manicure half moon to hit od zeszłego roku! To praktycznie nowoczesna alternatywa dla manicure francuskiego. Oczywiście, jeśli możesz, możesz wykonać projekt wolną ręką i cienkim pędzlem. Ale to może być bardzo trudne. Pierścienie wzmacniające otwory zapewniają tutaj rozwiązanie.

półksiężyc-manicure-zima-biały-srebrny-brokat

Do manicure półksiężyca w zimowym stylu potrzebujesz bazy, topu, dwóch lakierów do paznokci w kolorze srebrnym i granatowym oraz pierścieni wzmacniających dziurki. Najpierw nałóż podkład i pozostaw do wyschnięcia. Następnie nałóż srebrny lakier do paznokci. Teraz przyklej pierścień wzmacniający otwór do połowy na każdy z pomalowanych paznokci. Pomaluj pozostałe paznokcie ciemnoniebieskim odcieniem lakieru do paznokci i ponownie pozostaw do wyschnięcia. Drugi lakier do paznokci musi być zawsze bardziej kryjący niż pierwszy. Jak tylko lakier do paznokci całkowicie wyschnie, pierścienie wzmacniające dziury można usunąć. Na koniec nakłada się warstwa nawierzchniowa i to wszystko!

 ośnieżone wzgórza na paznokciach

zimowa-projektowanie-paznokci-niebiesko-biała-bałwanki-noc

Jedną z pomocy, która może być używana na bardzo różne sposoby w projektowaniu paznokci, jest narzędzie do kropek. Możesz go użyć do ozdobienia paznokci w kropki, zrobienia małych kwiatków lub narysowania oczu. Narzędzie do kropek ma zwykle końcówki o różnych rozmiarach, dzięki czemu można tworzyć mniejsze i większe kropki. Możesz więc wyczarować cały śnieżny krajobraz z bałwanami i płatkami śniegu na paznokciach.

zimowe wzory paznokci bałwana motywy choinek

Jako alternatywę dla narzędzia do kropek możesz jednak użyć praktycznie wszystkiego, w zależności od pożądanego rozmiaru. Na przykład spinki do włosów, wykałaczki i gumka do ołówka do bardzo dużych kropek są bardzo praktyczne.

zima-projektowanie-paznokci-bałwan-twarz-marchewka-nos

Aby uzyskać kształt bałwana na paznokciu, musisz pomalować białym lakierem trzy kropki o różnych rozmiarach jedna na drugiej. Następnie oczy i guziki są pomalowane na czarno. Nie zapomnij też o pomarańczowym nosie. Jeśli masz za krótkie paznokcie, możesz po prostu przedstawić twarz bałwana na całej powierzchni paznokcia.

Inny rodzaj choinki

choinka naklejka na paznokcie brokatowe cząsteczki

Choinki na paznokciach to świetny motyw na kolejną stylizację paznokci. Mała porcja brokatu jest zawsze częścią Bożego Narodzenia. Każdy może to łatwo zrobić za pomocą kilku sztuczek. Wszystko czego potrzebujesz to lakier do paznokci w dwóch różnych kolorach, taśma i trochę brokatowego lakieru do paznokci lub dżetów.

 mała jodła

Boże Narodzenie zimowe paznokcie projekt motyw jodła

Nałóż jasny lakier do paznokci i pozwól mu dobrze wyschnąć. Użyj pasków taśmy klejącej, aby zamaskować kontur choinki i pomaluj obszar nieprzezroczystą farbą. Początkujący mogą również po prostu przedstawić choinkę jako trójkąt. Po złotym cyrkonie na czubku możesz powiedzieć, co powinno być.

Choinkowe-instrukcje-zrób to sam

Upewnij się, że masz dobry kontrast między dwoma odcieniami lakieru do paznokci. Po wyschnięciu drugiej warstwy lakieru nałóż brokatowy lakier do paznokci. Gdy wszystkie warstwy wyschną, możesz odkleić taśmę.

Szlachetny i efektowny

winternagel-design-white-snowflake-brokatowy-lakier

Pomaluj paznokcie lakierem w jednolitym kolorze i pozwól mu dobrze wyschnąć. Następnie możesz nałożyć brokatowy lakier do paznokci od czubka paznokcia do około połowy paznokcia. W tym celu użyj pędzelka do paznokci lub małej gąbki. Lakier do paznokci nakłada się na gąbkę, a następnie wciera w paznokieć. Nadmiar brokatu usuniesz wacikiem nasączonym zmywaczem do paznokci.

Czapka świętego mikołaja

boże narodzenie-z-motywy-z-obrazki-bałwan-czapka

Czapka Mikołaja to kolejny świetny pomysł na zimową stylizację paznokci. Istnieje kilka sposobów na przedstawienie czapki Mikołaja na paznokciach. To najprostszy z nich.

Najpierw nałóż nagi lakier do paznokci jako podkład i pozostaw do wyschnięcia. Następnie pomaluj trójkąt czerwonym lakierem do paznokci techniką taśmy lub wolną ręką. Następnie dodaj pompkę czapki i białą obwódkę, pozwól jej wyschnąć i manicure Mikołaja gotowy!

 Gradient ombre jako tło

zimowy-projektowanie paznokci-niebieski-biały-ombre-efekt-płatki śniegu

 Francuski manicure w zimowym styluZrób to sam-świąteczne-zimowe-paznokcie-pomysł-płatki-śnieżynki

świąteczne czerwone zimowe paznokcie

boże narodzenie-zima-paznokcie-czerwono-białe-śnieżynki

bożonarodzeniowe-z-motywy-santa-claus-czerwony-biały-brokatowy-lakier

świąteczne motywy paznokci pomysł na kapelusz świętego mikołaja

boże narodzenie-gwoździe-krótki-francuski-czarny-abstrakcyjny-choinka

boże narodzenie-pomysł-na-choinkę-bożonarodzeniowe-kulki-białe-tło

bożonarodzeniowe-na-paznokcie-czerwone-białe-choinka-kropki

choinka projekt paznokci motywy świąteczne pomysł

zimowe-na-krótki-paznokcie-ciemne-tlo

zima-projektowanie-paznokci-czarny-lakier-do-paznokci-biały-śnieżynka-brokatowe drobinki

winternagel-design-bałwan-biały-granatowy-płatki śniegu

zima-na-paznokcie-bałwan-ośnieżone-wzgórza

bożonarodzeniowe-na-krótkie-paznokcie-czerwone-piłki-choinka