Projekt basenu

Basen w ogrodzie – 15 przydatnych wskazówek dotyczących basenu i pergoli

duży projekt pergoli

Zaprojektuj jacuzzi, pergolę i basen w ogrodzie – udzielimy Ci wskazówek dotyczących niedrogiego rozmieszczenia pomieszczeń, planowania i pomocnych pomysłów projektowych.

Basen w ogrodzie – klasyczna pergola

nowoczesne pomysły balkonowe doniczki

Ta altana z solidnym dachem i ścianami z naturalnego kamienia oferuje kilka możliwości przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – w tym kuchnię z grillem, lodówkę i mały barek. Basen w ogrodzie

Basen w ogrodzie z pobliską altaną

Praktyczny projekt altany

Wielofunkcyjna drewniana altana oferuje miejsce na relaks, zmianę ubrania i czytanie. Jeśli często zapraszasz znajomych, możesz zorganizować w środku bufet.

Wielofunkcyjne pomysły projektowe – basen w ogrodzie

Nowoczesne pomysły na projekt ogrodu w pensjonacie

Kiedy budujesz altanę, możesz ustawić ją jako przestrzeń wielofunkcyjną. Może więc opcjonalnie służyć jako pensjonat przez cały rok.

Optymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń

Taras przy basenie leżaki ogród

Zbuduj basen w ogrodzie lub w domu – 105 zdjęć basenów

Im bliżej basenu lub spa znajduje się zewnętrzny taras i dom, tym lepiej. Możesz zorganizować różne obszary na tarasie i stworzyć płynne przejście do domu.

Prosty i wielofunkcyjny – pergola i basen w ogrodzie

Basen ogrodowy pergola śródziemnomorska

Drewniana pergola idealnie komponuje się z różnymi rodzajami Basen w ogrodzie. Konstrukcja zapewnia wygodne siedzisko i latem rzuca cień. Opcjonalnie można przykryć pergolę markizą.

Tropikalny romans – basen w ogrodzie

egzotyczne pomysły na projekt basenu

Zamurować Basen w ogrodzie i obejść się bez pergoli, patio lub tarasu. Otocz basen roślinami i kwiatami tak, aby wyglądał jak naturalny staw – a stworzyłeś romantyczną przestrzeń. Nie zapomnij o odpowiednim oświetleniu – istnieje ryzyko, że nie będziesz w stanie zobaczyć basenu w ciemności, jeśli nie znajduje się on w pobliżu domu.

Jacuzzi w ogrodzie

Pergola ogrodowa z jacuzzi

Otwarta pergola nad jacuzzi w ogrodzie może stanowić piękne akcenty. Dużo roślin i drewniany taras dopełniają całości i tworzą domową atmosferę. Inna wersja zawiera drewniany płot jako osłonę prywatności wokół jacuzzi i wiecznie zielone rośliny jako dekorację. Wanna z hydromasażem idealnie wpasowuje się w kącik ogrodu, gdzie prywatną część można zabezpieczyć odpowiednim ogrodzeniem. Wbudowana wanna z hydromasażem – możesz zamiast tego Basen w ogrodzie  zbuduj jacuzzi na tarasie.

Ściana z kamienia naturalnego jako osłona prywatności basenu w ogrodzie

Dom z kamiennym ekranem prywatności w ogrodzie

Wysokie ściany z kamienia naturalnego zapewniają prywatność i izolację akustyczną. Szczególnie przydatne, gdy domy są blisko siebie.

Pergola z winogronami w ogrodzie

Pomysły na projekt basenu z pergolą z winogron

Przykryj ścieżkę do basenu pergolą. Pomysł śródziemnomorski – winogrona chronią przed słońcem i sprawiają, że projekt wygląda zachęcająco.

Wąski basen do pływania

wąski projekt przydziału basenu

Te długie, wąskie baseny, które zajmują niewiele miejsca, są idealne na ogródki działkowe. Jeśli masz ogród o nieregularnym kształcie, możesz wykonać basen na wymiar. Jak tutaj – idealny basen na podwórko.

Ogrodzenie drewniane jako osłona prywatności

Ekran prywatności drewniany płot pergola jacuzzi

Wbudowany jacuzzi

Drewniany taras-patio jacuzzi

Budowa stawu kąpielowego – zalety naturalnego basenu w ogrodzie

Zintegruj 100 projektów pomysłów akwariowych na ścianie lub w salonie