Pomysły na świąteczne dekoracje

Twórz śmieszne kartki świąteczne lub po prostu je wydrukuj – 20 zabawnych pomysłów

Śmieszne pomysły na kartki świąteczne majsterkować, wydrukować powiedzenia

Święta to oczywiście spokojny czas, ale odrobina humoru nigdy nie boli. Kartka świąteczna nie zawsze musi być klasyczna i prosta. Dziwne elementy, obrazy lub powiedzenia są po prostu zabawne. Wywołaj uśmiech na twarzach swoich bliskich i wyślij świąteczne pozdrowienia z przymrużeniem oka. Możesz samodzielnie zrobić śmieszne kartki świąteczne lub po prostu je pobrać, wydrukować lub wysłać e-mailem. Poniżej przedstawiamy kilka doskonałych wariantów.

Twórz śmieszne kartki świąteczne, wydrukuj je lub wyślij e-mailem

pomysł na śmieszne kartki świąteczne single bells

Każdy z radością otrzyma zabawne kartki świąteczne z zabawnymi motywami, takimi jak słodkie zwierzątka, wesołe zdjęcia i oryginalne powiedzonka. Czy to w formie faktycznej kartki z życzeniami, czy wiadomości na telefon komórkowy, zabawne pomysły na Boże Narodzenie cieszą się dużą popularnością. Jeśli nie masz pomysłu, co napisać, wzbogacimy Cię o 18 wspaniałych inspiracji. Dobrym sposobem jest zastanowienie się, czy hasło lub motyw powinien być zabawny, czy raczej sentymentalny. Przejrzyj nasze sugestie i wybierz ulubione, które zainspirują Twoich współpracowników i przyjaciół.

Oryginalne i zabawne kartki świąteczne: instrukcje, jak zrobić to sam

zrób sobie śmieszne kartki świąteczne instrukcje naśladuj pomysł

Naprawdę pomysłowym i niezwykle humorystycznym pomysłem jest zaprojektowanie śmiesznej kartki świątecznej ze zdjęciami rodzinnymi. Oryginalna kartka z życzeniami nie może być bardziej osobista i indywidualna. Wystarczy szybko edytować zdjęcia rodzinne na komputerze i przenieść ludzkie sylwetki na białe tło. Nie musisz być bardzo precyzyjny. Zwróć uwagę, że w końcu figurki powinny ładnie wyglądać obok siebie, więc zaleca się, aby przeskalować je do tego samego rozmiaru. Z pewnością wygląda to śmieszniej, gdy poszczególne osoby właśnie wykonały ruch w momencie nagrywania.

zrób śmieszne kartki świąteczne sam zrób girlandę ze zdjęć

Wszystko, co musisz zrobić, to wydrukować i wyciąć starannie edytowane obrazy. Im więcej papierowych figurek przygotowałeś, tym lepiej. Następnie weź ładny ozdobny sznurek i przymocuj do siebie postacie ludzkie za pomocą taśmy samoprzylepnej z tyłu. Docelowo miała powstać śmieszna girlanda, którą osoba otrzymująca prezent zawiśnie na choince lub po prostu jako klimatyczną ozdobę. Z pewnością wygląda śmieszniej, gdy na girlandzie wisi kilka postaci.

Śmieszne powiedzonka na prostą i zabawną kartkę świąteczną

zaprojektuj śmieszne instrukcje kartek świątecznych

Do tego można dodać własną kartę. To nie powinno być czasochłonne. W większości przypadków mniej znaczy więcej. Zgodnie z tą zasadą możesz zaprojektować kartkę z jednym powiedzeniem, bez żadnych ozdób i elementów dekoracyjnych. Można to nawet wydrukować w czerni i bieli i jest doskonałym dodatkiem do kreatywnej girlandy. Przedstawiamy 5 oryginalnych i zabawnych powiedzeń na Boże Narodzenie:

„Teraz nadchodzą świąteczne dni Bożego Narodzenia. Potem chowamy wagę do piwnicy, a w styczniu, kiedy jesteśmy spłukani, odchudzanie i tak jest po prostu łatwiejsze.”

„Jeśli prezent nie jest odurzający, łatwo go wymienić. Ale jeśli twoja ciocia sama zrobiła na drutach coś zielonego, nie możesz tego sprzedać za pieniądze ”.

„Jeśli gęś burczy w żołądku, rodzina tętni życiem, a saldo w banku jest szybkie, to na pewno są Święta Bożego Narodzenia”.

„Ponieważ jesteś tak bardzo skromny, chcesz tylko dwóch prezentów? Czy chciałbyś gipsu paryskiego na głowę i oleju na stawy!”

„Czy czekasz na Dzieciątko Jezus tego wieczoru? Nie musisz. Po prostu zobaczyłem to przy barze i ledwo mogłem stać. Nie musisz liczyć na prezenty, bo wypił wszystkie pieniądze!”

Śmieszne kartki świąteczne z powiedzeniami do wydrukowania

drukuj śmieszne kartki świąteczne powiedzenia śmieszne świąteczne swetry

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i jeśli nie wysłałeś jeszcze wszystkich kartek świątecznych, możesz to zrobić szybko z naszym wsparciem. Prześlij oryginalne i zabawne kartki świąteczne, które z miłością dla Ciebie zaprojektowaliśmy i wydrukuj je lub po prostu wyślij do nas e-mailem. Wybierz uważnie i zachwyć swoich bliskich na Święta.

drukuj śmieszne kartki świąteczne Boże Narodzenie jest odwołane

śmieszne kartki świąteczne drukuj kot blichtr

śmieszne kartki świąteczne nadruk kota na cichych łapach

śmieszne kartki świąteczne kot wydruku zrzędliwy kot

Wydrukuj śmieszne kartki świąteczne powiedzenia wirzig dog

wydrukuj śmieszne kartki świąteczne zabawny szczeniak

śmieszne kartki świąteczne drukuj karty pies za dużo

śmieszne kartki świąteczne kocham wiewiórki

śmieszne kartki świąteczne powiedzenia dzielić szczęście

śmieszne kartki świąteczne wirzig wydrukuj psy

śmieszne kartki świąteczne śmieszne karty dzieci boże narodzenie

śmieszne kartki świąteczne wydrukuj powiedzenia świąteczne przekąski

śmieszne kartki świąteczne drukuj pomysł flamingo

śmieszne kartki świąteczne święty mikołaj prosec-ho-ho