Pomysły na świąteczne dekoracje

Pożegnanie świątecznego stresu – kreatywne pomysły na prezenty nie tylko na ostatnią chwilę

Pomysły na prezent na Boże Narodzenie-diy-ucycling-opakowania

Domowe prezenty świąteczne znów są bardzo modne. Nowe słowa kluczowe to zrób to sam/zrób to sam lub upcykling. Świadomi ekologicznie wykorzystują zasoby gromadzone przez lata w domu, aby oczarować odbiorcę zupełnie nowymi kreacjami i wyjątkowymi przedmiotami. Oczywiście nie tylko na Boże Narodzenie. Zwłaszcza jako pomysłowe pamiątki na urodziny lub zaproszenia na przyjęcie w ogrodzie można dostać kilka aaach i oohs. W tym artykule znajdziesz kilka kreatywnych pomysłów na prezent, które można łatwo i szybko powielić.

Pomysły na prezenty z tektury

Pomysły na prezent -świąteczny-upcykling-tekturowe-toaletowe rolki

Na przykład tektura jest bardzo dobrym materiałem wyjściowym do otwierania szyszek sosnowych opartych na naturze. Możesz stworzyć wspaniałe kalendarze świąteczne z rolek papieru toaletowego, owijając je kolorowym papierem i dodając kartonową okładkę z przodu i z tyłu, która jest opatrzona odpowiednim numerem na przedniej stronie.

Pomysły na prezenty wykonane ze słoików z masonem i puszek

pomysły-na-prezenty-latarnie-świąteczne-puszki-sprayu

Fantazyjne świeczniki na tealighty mogą być wykonane z płaskich puszek, takich jak tuńczyk. Wystarczy zdjąć wieczko, a resztę puszki spryskać farbą (np. złotą lub białą). Następnie pomaluj na taśmie dekoracyjnej lub motywach dekoracyjnych, takich jak choinka itp. lub spryskaj szablonem.

pomysły na prezent-świąteczne-szklane-bajkowe światełka-gałązki-cukierki

Pojemne jednorazowe okulary można zamienić w nastrojowe światła. Po prostu umieść łańcuch świetlny LED w szkle i światło jest gotowe. Oczywiście okulary można również pomalować lub spryskać szablonami, dzięki czemu można uzyskać efekty świetlne. Spryskane złotem/srebrem mogą służyć również jako wazon na gałązki świąteczne lub materiały dekoracyjne.

pomysły na prezent-choinki-dekoracje-majtki-dzieci-ciasto-solne

Jeśli nadal potrzebujesz ostatniej chwili na temat ozdób choinkowych, możesz szybko wrócić do figurek z ciasta solnego. Dzieci też mogą tu pomóc, bo ciasto solne można bardzo szybko zrobić z dwóch części mąki, dwóch części soli (najlepiej odmierzyć kubkiem) i ½ części wody, która powinna być jak najbardziej letnia. Ciasto jest po prostu rozwałkowane i wycinane jak normalne ciasto na ciasteczka. Po dwóch godzinach suszenia w temperaturze pokojowej figurki z ciasta solnego piecze się przez godzinę w temperaturze od 60 do 80 stopni i ponownie w temperaturze 100-120 stopni przez dwie godziny. Figurki można następnie pomalować farbą i ozdobić brokatem itp. Figurki nie tylko pozostawiają trwały ślad na własnym drzewie, ale są również ładnie zapakowane jako prezenty.

pomysły na prezent-świąteczne-torby-prezenty-zrób-to-sam-brązowy papier

Nie masz pod ręką torby na prezenty? Zrób sam! Z wytrzymałych kartek z kalendarzem możesz w mgnieniu oka zrobić czarujące torebki na prezenty z bardzo osobistym akcentem. Instrukcje dotyczące tego i wielu innych pomysłów są dostępne w Internecie.

Ponieważ majsterkowanie jest teraz niemal koniecznością, a upcykling idealnie do niego pasuje, niektórzy majsterkowicze i kreatywni ludzie już rozpoczęli własne pomysły. Zastanawiasz się również nad tym i nadal szukasz możliwości finansowania? Inwestowanie w akcje to część dobrego portfela finansowania. Pod brokervergleich.com znajdź najlepszych brokerów, którzy mogą dać Ci najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

pomysły na prezent-majstrowanie-bożonarodzeniowe-opakowanie-choinka