Dekoracje i uroczystości

Wspaniałe pomysły na świąteczne ozdoby kominkowe

zielony-kominek-dekoracja-ciekawa-bożonarodzeniowa-skarpetki

Wybierz ten, który Ci odpowiada Świąteczne ozdoby kominkowe i stwórz wspaniałą, świąteczną atmosferę dla całej rodziny! Zebraliśmy dla Ciebie różne projekty i pomysły – nowoczesne lub tradycyjne, na duże lub małe kominy, wykonane samodzielnie lub kupione – nasze porady oferują alternatywę dla każdego wnętrza.

Tradycyjny kominek Świąteczne ozdoby i świąteczne skarpetki

nowoczesna-elegancka-świąteczna-dekoracja-lustro-kominek

Tradycyjny Świąteczne ozdoby kominkowe  nadaje się do wnętrz rustykalnych, klasycznych lub królewskich oraz do kamiennych kominków. Zdecydowanie w czerwono-zielonej kolorystyce, z dużą ilością świeżych kwiatów i zielonej roślinności, w połączeniu z wysokimi białymi lub czerwonymi świecami. Wianek świąteczny jest obowiązkowy i wisi nad kominkiem. Posągi złote lub kryształowe nadają szlachetny wygląd. Lepiej unikać kul i gwiazd – zamiast tego zdecydować się na eleganckie świeczniki z kutego żelaza.

Nowoczesne ozdoby świąteczne na kominek

śmiesznie-kolorowy-kominek

Nowoczesny Świąteczne ozdoby kominkowe z drugiej strony poświęcona jest eksperymentom. Fioletowy, niebieski, czerwony – wszystko jest dozwolone, o ile masz ochotę spróbować. Dużą rolę odgrywa tu umiejętność – rób papierowe gwiazdki, udekoruj je kolorowymi kulkami, naklej świąteczną naklejkę ścienną na piec. Słodycze mogą stać się częścią dekoracji. Jasnoniebieski i czerwony to ciekawe połączenie, ale musi być skoordynowane z ozdobami choinkowymi.

Świąteczne ozdoby kominkowe z motywem zimowej krainy czarów

biały świąteczny kominek na skarpety

Każdy, kto ma biały kominek i może pomalować ścianę za kominkiem na biało, może stworzyć super elegancki zimowy motyw krainy czarów z bielą i złotem. Lustra, wybrane kryształowe posągi i białe kwiaty. Ten Świąteczne ozdoby kominkowe  można doskonale łączyć ze złotymi kulkami w różnych rozmiarach. Białe świeczniki z białymi świecami, sztucznym śniegiem i choinką z białą dekoracją stworzą zimową bajkę w Twoim salonie!

Ważne wskazówki dotyczące wyboru Świąteczne ozdoby kominkowe – połącz świąteczną dekorację kominka z resztą dekoracji. Zdecyduj się na kolorystykę / czerwono-zielony, czerwono-niebieski, fioletowo-złoty lub inne / i określ kolor, którego użyjesz do ustawienia akcentów. Dekoracja powinna być skoordynowana z kolorem ściany i kolorem kominka. Nie zostawiaj palących się świec bez nadzoru, a jeśli chcesz użyć żywych kwiatów do dekoracji kominka, najpierw sprawdź w swoim sklepie – niektóre kwiaty nie znoszą ciepła z kominka.

Klasyczne kwiaty jako dekoracja

Świąteczne dekoracje na kominku kwiaty

Czerwone błyszczące ozdoby świąteczne

czerwona-błyszcząca-świąteczna-dekoracja-komin-dekoracja

Fioletowa ozdoba świąteczna – Rudolf

fioletowa-świąteczna-dekoracja-Rudolf

Złote ozdoby świąteczne

złota-dekoracja-świąteczna-rudolf

Kominek na złoty świąteczny wieniec

złoty kominek na wieniec świąteczny

Tradycyjne zielone ozdoby świąteczne

tradycyjna-zielona-świąteczna-dekoracja

Kamienny kominek ze świecami

Kamienna świeca kominkowa Świąteczna dekoracja

Kolorowe domowe dekoracje gwiazd

Kamienny kominek-kolorowa-domowa-gwiazda-dekoracja

Pomysł na srebrno-niebieską dekorację świąteczną

srebrna-gwiazda-biała-kominek-niebieska-kulka-świąteczne-dekoracje

Tradycyjna dekoracja kominka ze świeżymi kwiatami

Pomysł na świąteczny kwiatek na świeży kominek

Nowoczesna kolorowa dekoracja – choinka i kominek

nowoczesne-kominki-kolorowe-dekoracje-swiateczne