Pomysły na tatuaż

Tatuaż z czarnym światłem lub tatuaż z atramentem UV

Tatuaż z czarnym światłem-kolor-nowoczesna-biżuteria skórna-mandala-czarno-biały

Tatuaże są dalekie od kolorowej skóry, która również zdobi ciało lub pokazuje preferencje dla jednego lub drugiego. To kultura, która kształtuje indywidualność i wolną wolę, ale ruchy mody, trendy, które dyktują aktualne wizerunki skóry. Jest już powszechny w USA w Niemczech Tatuaż z czarnym światłem prawdziwa atrakcja dla wszystkich stron. Sekret tkwi w wyjątkowych kolorach, które sprawdzają się tylko w świetle UV.

Tatuaż z czarnym światłem – inspirowany malowaniem ciała

Czarna farba do tatuażu krajobraz zachód słońca malowanie ciała art!

Każdy zna kolory, które fluoryzują w ciemności, ale zawsze są entuzjastycznie nastawieni do efektownego obrazu. Ten sam efekt widać w modzie i makijażu. Tymczasowe farby do ciała i akcesoria były już bardzo popularne na imprezach rave w latach 90., dziś wystawiane są na specjalnych wieczornych imprezach. Zainspirowane tym, produkowane są również specjalne tusze do tatuażu, które świecą w świetle UV i zapewniają trwały obraz na skórze.

Tatuaż z czarnym światłem – działa podobnie do tatuaży białych

Czarny lekki tatuaż-kolor-biały-plecy-ramię-mandalajpg

Tatuaż z czarnym światłem jest szczególnie odpowiedni dla osób, które pracują w obszarach, w których nie jest pożądana sztuka skóry. W ciągu dnia tatuaż pozostaje prawie niewidoczny. Podobnie jak te przekupione tylko białym atramentem, na skórze widać jedynie relief. Jednak biały atrament nie świeci w świetle UV.

Tatuaż z czarnym światłem – kolory tatuażu UV

Czarny lekki tatuaż-kolor-bodypainting-sztuka-tajemniczy

Przez większość czasu jednak kolory UV są mieszane ze zwykłymi kolorami tatuażu i sprawiają, że tatuaż jest widoczny wieczorem. Korzystają z tego zwłaszcza młodzi ludzie w wieku od 18 do 25 lat, którzy lubią chodzić na dyskotekę, ponieważ zwykle używa się tam światła UV.

Black Light Tattoo – Farba fluorescencyjna jest niebezpieczna dla skóry? 

Tatuaż z czarnym światłem - back-dragon-japoński-fluorescencyjny-efekty

Stosowanie atramentów UV na skórze nie zostało jeszcze dobrze zbadane i nie ma długoterminowych badań. Nie udowodniono, czy tatuaże z czarnym światłem są rakotwórcze, czy bardziej niebezpieczne niż zwykła sztuka skóry, ale nie jest też odwrotnie.

Tatuaż z czarnym światłem – jak jest wytatuowany

czarny-jasny-tatuaż-kolor-ręka-ramię-szkielet-fluorescencyjny

Tatuaż w czarnym świetle jest grawerowany jak normalny, tj. tym samym sprzętem i w zależności od docelowego rezultatu, można go wykonać na zwykłym tatuażu lub tylko tuszem UV. W pierwszym wariancie uzyskuje się tylko efekt uboczny, a na obrazie skóry powstają akcenty, które pojawiają się tylko w świetle UV.

Tatuaż z czarnym światłem – widoczny nawet w świetle dziennym

czarny-światło-tatuaż-kolor-stopy-zero-duch pies

W przeciwnym razie używane są tylko atramenty UV. Oznacza to, że tatuator powinien pracować z oświetleniem UV, co oczywiście jest trudniejsze. Specjalny atrament jest gorzej wchłaniany przez skórę, co oznacza, że ​​wymagany czas jest znacznie dłuższy.

Tatuaż z czarnym światłem tylko częściowo widoczny w ciągu dnia

czarny-jasny-tatuaż-kolor-szczerzy się kocie-oczy-obojczyk-dyskretnie

Nie wszystkie kolory UV można zobaczyć tylko w czarnym świetle. Jednak wszystkie neonowe kolory są widoczne również w ciągu dnia, a różnica staje się bardziej intensywna w określonym oświetleniu. Jedynym wyjątkiem jest biel tytanowa, którą można wykorzystać bardzo pomysłowo.

Tatuaż z czarnym światłem – kot z Cheshire

czarny-jasny-tatuaż-kolor-uśmiech kota-łydka-śmieszny-jasny

Być może nie byłoby bardziej odpowiedniego obrazu niż żeńcowy kot, który pojawia się tylko od czasu do czasu i tylko jego uśmiech i błyszczące oczy można od razu rozpoznać. Świetny pomysł na tatuaż, który staje się kompletny tylko w określonych warunkach.

Tatuaż z czarnym światłem – pisanie na palcach lub na przedramieniu

czarne światło-tatuaż-kolor-ręka-pisanie-palce-niewidoczne

Atrament UV, który jest widoczny tylko w czarnym świetle, jest świetną alternatywą dla tatuowania w miejscu, które jest zawsze obecne i otwarte. W niektórych zawodach, jeśli w ogóle, tatuaż może znajdować się w zakrytych obszarach.

Tatuaż z czarnym światłem widoczny tylko w świetle UV

czarne światło-tatuaż-kolor-czaszka-ręka-fluorescencyjne-niewidoczne

Dla profesjonalistów ręce są tematem tabu, jeśli chodzi o tatuowanie. Ale dzięki tej metodzie możesz nawet zafundować sobie tatuaż na dłoni. Ale jedno należy wyraźnie wiedzieć – tatuażu z czarnym światłem nie można usunąć i pozostaje na stałe pod skórą. Dodatkowo maszynka do tatuażu może pozostawić ślady, których nie da się później zakryć.

Wymyślny Efekty tatuażu czarnego światła – tatuaż na dłoni

czarne światło tatuaż kolor symbole mandali przedramienia

Jednak kolor UV jest idealny do atrakcyjnych akcentów na istniejących tatuażach, a także jako alternatywa dla ich odświeżania. Efekty są naprawdę jasne w czarnym świetle, a w ciągu dnia zachwycają neonowymi kolorami.

Kolorowy tatuaż z Efekty tatuażu czarnego światła

czarne światło-tatuaż-kolor-różowy-dzwon-szkło-bajkowe-zdjęcia

Słodkie motywy z kreskówek lub znanych wszystkim opowieści wyglądają naprawdę bajkowo. Zgodnie z tym mottem, róża pod kloszem jest tylko częściowo zaprojektowana w kolorach UV i w ten sposób podkreśla najważniejsze punkty.

Mały Tatuaż z czarnym światłem o symbolicznym znaczeniu

black-light-tattoo-color-back-wing-partner-worm

Małe, subtelne tatuaże partnerskie są bardzo popularne wśród przyjaciół i par. Małe symbole pokazują połączenie między nimi, które jest trwałe.

Tatuaż na plecach – Mistrz Yoda z Gwiezdnych Wojen z mieczem świetlnym

czarny-światło-tatuaż-kolor-back-yoda-star-wars

Specjalne miejsca i elementy tatuażu są podkreślone i zaakcentowane kolorami UV. Miecz świetlny mistrza Yody świeci w rzeczywistości w czarnym świetle i uzyskuje efekt 3D czarno-białego obrazu.

Tatuaż z czarnym światłem – nTwój kolor tytanowo-biały jest niewidoczny!

black-light-tattoo-color-keybain-feather-wing-font

Naprawdę przyciągające wzrok tatuaże są miłe do zrobienia, ale nie zawsze do zobaczenia. Tutaj kolor tatuażu UV wydaje się być dobrą alternatywą. Jeśli długo nie chodzisz do klubów, możesz nawet zapomnieć, że ma tatuaż.

Czarny kolor tatuażu jako efekt

czarne światło tatuaż kolor gwiazdy przedramię obrazy gwiazdy

Tuszami UV warto podkreślić symbol lub część tatuażu. Neonowe kolory wprowadzą jasną, zabawną nutę w świetle dziennym i naprawdę podkreślą grafikę skóry wieczorem.

Tatuaż z czarnym światłem sprawdza się tylko w świetle UV – łapacz snów

czarne światło-tatuaż-kolor-łapacz snów-górne ramię-ciemność-świetlisty

Łapacz snów to naprawdę popularny temat nie tylko do tatuowania. Sam w sobie jest indyjskim przedmiotem kultowym, który chroni przed złymi snami i przekazuje pozytywne nastawienie do przyszłości.

Wielokolorowy tatuaż z efektami specjalnymi

czarny-jasny-tatuaż-kolor-oczy-błyszczące-ramię-górne ramię

Tatuaż w czarnym świetle sprawdza się tylko w świetle UV, dlatego jego wykonanie jest bardziej czasochłonne i skomplikowane. Tak więc nakłuwanie kosztuje i zajmuje więcej. Jeśli nie chodzisz regularnie do klubów i imprez, prawdopodobnie nie byłoby okazji do pokazania wyjątkowej sztuki skóry. Wtedy inwestycja na pewno nie byłaby opłacalna.