Pomysły na tatuaż

Symbol siły jako tatuaż: pomysły na znaki z różnych kultur

Tatuaże mogą składać się z szerokiej gamy elementów i symboli, które mają na celu reprezentowanie postaci, konkretnego doświadczenia, przyjacielskiego i podobnego połączenia lub snów. Bardzo popularnym symbolem jest siła, chociaż jest ona dostępna w różnych wariantach.

symbol siły nadgarstek angielski napis damski

Na przykład słowo można po prostu ładnie napisać. Popularne są również symbole siły z innych języków, z których najpopularniejszym jest język chiński. Chcielibyśmy zaoferować Państwu wybór różnych pomysłów na tatuaż Symbol siły aby dać ci mały wgląd w różnorodność wariantów postaci.

Symbol siły – Przeliteruj słowo

symbol siły puls-bicie serca napis-serce-ramię-obojczyk

Jeśli chcesz po prostu przeliterować słowo zamiast określonego symbolu siły, możesz również użyć do tego różnych języków. Nie ma znaczenia, czy jest to angielski, francuski czy nawet rosyjski. Najważniejsze, że to lubisz. Różnica w stosunku do postaci polega na tym, że większość z nich rozumie słowo pisane. Więc sam zdecyduj, czy twój tatuaż siłowy powinien być tajemniczy, czy wszyscy powinni to zrozumieć.

symbol-moc-angielski-pisanie-akwarela-akwarela-efekt-niebieski-różowy

Słowo pisane może mieć dowolny wzór. Oprócz tego, że możesz użyć dowolnych czcionek, a nawet własnego pisma, możesz również zaprojektować tatuaż z kolorami, wzorami lub innymi motywami według własnego uznania. Efekt akwareli jest szczególnie popularny w przypadku tatuaży. Kolory są rozłożone w taki sposób, że powstaje wrażenie jakby były akwarelą. Możesz zobaczyć przykład tego powyżej.

symbol-siła-stopa-tatuaż-pomysł-słowo

Ale nawet prosty, monochromatyczny projekt wcale nie jest nudny. Minimalistyczne projekty mogą wyglądać bardzo atrakcyjnie i stylowo oraz w szczególny sposób przyciągać uwagę wszystkich.

Kropki Braille'a symbol siły radości nadgarstka

Jeśli zdecydowałeś się na pisanie w innym języku, możesz również połączyć je z językiem ojczystym lub innym powszechnie używanym językiem, aby było bardziej zrozumiałe dla wszystkich. Tak to zrobiono z tym tatuażem. Braille był używany do reprezentowania słowa „siła”. Ponadto dodano również angielskie słowo.

symbol-siła-nieskończoność-znak-strzałka-łapacz snów-ptaki-napis

Możesz również uatrakcyjnić swój symbol siły lub słowo, łącząc je z innymi motywami. Ten pomysł jest bardzo różnorodny. Słowo wraz z feser tworzy znak nieskończoności, który jest również wyposażony w strzałę, łapacz snów i kilka ptaków. Możesz więc łączyć różne znaczenia w jednym tatuażu.

symbol-siła-obojczyk-pismo-piórko-ptak-ramię-klatka-piersi-mężczyźni

Możesz również użyć tego słowa w określonej frazie, frazie, motcie lub kombinacji innych symboli w postaci słów takich jak rodzina, szczęście, nadzieja i tak dalej. Słowo nie musi być używane bezpośrednio. Komunikat może również pośrednio wyrażać siłę, jak w tym przykładzie. „Zaufaj swojej walce / swojemu wysiłkowi” pośrednio oznacza również, że musisz być silny. Ponadto istnieje otwarte skrzydło orła o podobnej charyzmie.

Zwierzęta jako symbol siły

symbol-siła-zwierzęta-siła-lew-wilk-palec-tatuaż

Istnieje wiele zwierząt, które symbolizują moc i siłę. Możesz zobaczyć dwa z nich w tych tatuażach na palce. Chodzi o wilka i lwa. Inne zwierzęta mogą być również wybrane w zależności od wiary lub kultury. Ostatecznie zależy to od Twoich pomysłów. W dalszej części artykułu przedstawiliśmy jeszcze kilka. Uważamy również, że wybrana część ciała jest bardzo oryginalna. To, jak widoczny może być tatuaż, zależy między innymi od Twojego zawodu, niezależnie od tego, jak mały jest motyw.

symbol-siła-triforce-zelda-nintendo-force-chińskie-znaki

Ten pomysł na tatuaż jest nieco bardziej zabawny. Jest to tzw. Triforce, który jest znany z gry Nintendo „The Legend of Zelda” i jest również nazywany „The Golden Power” i reprezentuje trzy złote boginie. To, czy taki zabawny projekt jest dla Ciebie, zależy od Ciebie. Trójkąt może służyć również jako podstawa do innych motywów.

Afrykański symbol siły

symbol siły afrykańska-skromność-zmiana wielkości

Chociaż chińskie symbole wydają się być najbardziej popularne, postacie z innych kultur coraz częściej stają się pierwszym wyborem, jeśli chodzi o uzyskanie oryginalnego tatuażu. Na przykład afrykański symbol siły nie tylko wygląda wyjątkowo, ale także symbolizuje dokładnie to, czego chcesz: twój silny charakter.

Połącz symbole

symbol-siła-afrykańskie-symbole-połącz-znak-pomysły-tatuaż

Jeśli siła przekazu nie jest dla Ciebie wystarczająca, możesz oczywiście połączyć kilka symboli w tatuaż. Co powiesz na przykład na symbole wolności i siły blisko siebie. Możesz też zaprojektować symbol siły na jednym ramieniu, a symbol sukcesu, na przykład, na drugim. Możliwości są nieskończone!

Chrześcijański tatuaż

symbol-siła-róg-christian-design-nordic

Jeśli jesteś wierzący i chciałbyś to przedstawić na swoim ciele, zamiast klasycznego krzyża możesz użyć tzw. rogu. Ten symbol jest również pochodzenia nordyckiego. Symbolizuje moc Boga i dlatego doskonale nadaje się jako symbol siły. W zasadzie składa się z trzech splecionych ze sobą rogów, które można zaprojektować w dowolny sposób w formie tatuażu. Oferują również możliwość łączenia. Odpowiednie są również ręce do modlitwy, Dziewica Maryja lub Jezus.

Nordic tatuaż

symbol-siła-nordic-viking-kompas-słońce-czarny

Kiedy mówi się o plemionach nordyckich, zwykle przychodzą na myśl Wikingowie. Już ta pierwsza myśl pokazuje, jaki wpływ mieli w historii i dowodzi siły i siły, którą emanują do dziś. Bardzo atrakcyjnym symbolem siły w stosunku do nordyckiego tatuażu jest kamień słoneczny, kompas używany przez Wikingów. Ale sam Wiking to także doskonały motyw, który emanuje siłą, mocą i odwagą.

Siła u Indian

symbol-siła-ręka-indyjska-indyjska-znak

Ponieważ wśród Indian jest wiele różnych plemion, symbole siły są różne. Kolor czerwony jest odpowiedni, używano go na wojnach. Ręka jest również często używana jako symbol, a jednocześnie reprezentuje ochronę, duchową siłę, moc i dominację. Niedźwiedź i orzeł to kolejny sposób ozdabiania ciała i przedstawiania siły. Odpowiednie jest również nakrycie głowy z piór, które jest typowe dla Indian.

Symbol siły celtyckiej

symbol-siła-celtycka-motywy-dąb-znaki-korzenie

Splecione linie celtyckiego symbolu siły wyglądają niezwykle atrakcyjnie, jak to często bywa w przypadku starożytnych znaków. Symbol siły może być ponownie użyty jako pojedynczy tatuaż lub włączony do większego tatuażu. Bardzo popularnym obszarem wykonywania pojedynczego tatuażu jest nadgarstek. Celtowie używali również dębu jako symbolu siły, który również bardzo dobrze sprawdza się jako tatuaż. Miecz oznacza siłę fizyczną.

symbol-siła-kobieca-idea-damska-nadgarstek-body-art

Tatuaż o celtyckiej sile jest dostępny w różnych wariantach i może być również zmieniany w kolorze zgodnie z życzeniem. Motyw będzie wyglądał dość mistyczny na twoim ciele, ponieważ bez bardziej szczegółowego wyjaśnienia mało kto będzie wiedział, co oznacza celtycki symbol, chyba że dodasz do niego inny napis. Jeśli chcesz połączyć szyld z dębem, również możesz to zrobić w ciekawy sposób. Jeśli brakuje Ci do tego wyobraźni, możesz również pracować nad projektem razem ze swoim tatuatorem.

Tatuaż buddyjski

symbol siły zen-krąg-buddyjska-wewnętrzna-moc

W buddyzmie jest wiele symboli reprezentujących siłę, w tym w szczególności niektóre zwierzęta. Prostym, ale znaczącym symbolem jest również krąg Zen. To krąg, który nie jest całkowicie zamknięty, ale w pewnym momencie otwarty. Tym symbolem siły szczególnie dobrze symbolizujesz siłę, którą wszyscy mamy w sobie i przypominasz sobie i wszystkim o tym fakcie.

Siła w starożytnym Egipcie

symbol-siła-egipski-djed-back-design

Filar Dżed to egipski symbol, który reprezentuje również siłę. Reprezentuje kręgosłup ludzkiego ciała i został przedstawiony na sarkofagach mumii, aby dać zmarłemu siłę i siłę na życie pozagrobowe. Ten symbol siły najlepiej pasuje do pleców. Alternatywnie można również wybrać pierś.

Siła jako chiński symbol

symbol-siła-chińskich-znaków-body-art-tatuaż-stymulacja

Chińskie znaki nie wydają się tracić na popularności. Po wybraniu tego wzoru możesz użyć górnego symbolu siły, aby ozdobić swoje ciało. Można go wspaniale łączyć z innymi symbolami, dzięki czemu można projektować również dłuższe wiadomości. Często znaczenie jest zapisywane oprócz chińskiego znaku.

Maoryski tatuaż

symbol-siła-he-matua-maori-design-wzór-ryba

Unikalne wzory tatuaży oferują również symbole Maorysów. Znaczeń jest wiele, każde z nich jest rozbudowane i atrakcyjne. Tak zwany Hei Matua może być wybrany jako symbol siły. Swoim kształtem przypomina haczyk, którego wnętrze można dowolnie zaprojektować. Każdy wzór ma swoje znaczenie, dzięki czemu można zintegrować różne komunikaty.

Napis arabski

symbol-siła-arabska-szyja-inspiracja-napis

Pismo arabskie charakteryzuje się unikalnym wyglądem ogólnym i staje się coraz bardziej popularne do projektowania tatuaży. Jeśli zdecydowałeś się na taki napis, możesz użyć górnego tatuażu jako szablonu. Oznacza „siła” i jest idealnym wariantem symbolu siły.

Zwierzęcy symbol siły

symbol-siła-baer-półksiężyc-w-stylu-chińskim-gwiazdy

W zależności od kultury, różne zwierzęta są uważane za symbole siły. Dzięki takiemu tatuażowi możesz połączyć swoją miłość lub szacunek do zwierząt z przesłaniem. Zwierzęta są również idealne, jeśli myślisz o bardziej wyszukanym tatuażu. Chcielibyśmy przedstawić Wam te zwierzęta, które reprezentują siłę w zależności od kultury i kraju.

Tatuaż zwierząt

symbol-siła-słoń-udo-kolorowy-chiński-design

W buddyzmie w szczególności lew jest symbolem siły. Niedźwiedź symbolizuje siłę w różnych kulturach, w tym w Chinach. Ale to również postrzega inne zwierzęta jako takie symbole. Koń na przykład jest symbolem siły i szybkości, symbol siły i mocy otrzymujesz z orłem lub słoniem. Nie można zapomnieć o wężu.

Pięść na siłę

symbol-siła-pięść-zielony-kamień-hulk-siła-przebicia

Nie może lepiej reprezentować siły niż pięść. Jeśli jest również zaprojektowany w formie tatuażu w taki sposób, że coś się przebije, symbol zostanie nawet wzmocniony. Ten symbol siły jest często tatuowany na piersi. Tatuaż może być również dobrze widoczny na innych częściach ciała.

Kotwica do tatuażu

symbol-siła-kotwica-idea-stabilność-morskie

W porównaniu do wielkości statku kotwica jest dość mała. Niemniej jednak ma moc utrzymania potężnego statku na morzu. Dlatego kotwica jest również bardzo odpowiednia jako symbol siły i stabilności. Istnieje wiele odmian. Użyj predefiniowanego, wymyśl coś samodzielnie lub zastanów się razem ze swoim tatuatorem, który projekt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Pomachaj o siłę

symbol-siła-fali-element-woda-stopy-prosty-mały-tatuaż

Wszyscy wiedzą, że woda ma ogromną moc. Dlaczego więc nie użyć tego elementu do tatuażu? Wodę można szczególnie dobrze przedstawić w postaci fali. Ten symbol siły reprezentuje również matkę naturę i można go łatwo łączyć z innymi projektami lub po prostu samodzielnie.

siła symbol miłość znak pomysły napis

siła szacunek lojalność symbol tatuażu w klatce piersiowej