oświetlenie

Lampy metalowe są modne – 5 nowoczesnych wzorów lamp wiszących

Doniczka plastikowa metalowa czarna biała dzikie piękno

Urozmaicić swoje wnętrze zgodnie z najnowszymi żyjącymi trendami – lampą wykonaną z metalu! Dla inspiracji proponujemy Ci 5 nowoczesnych Projekty lamp wiszących, które stanowią udane połączenie wyrazistego wyczucia stylu i absolutnej nowoczesności. Projekty włoskiej marki Torremato, zaprojektowane przez Enzo Bertiego, uzupełnią wnętrze i stworzą nowoczesną atmosferę.

Nowoczesne projekty lamp wiszących z metalu – włoska elegancja i styl

Lampa wisząca metalowa kolekcja projektantów żywe trendy 2014

Nowoczesne Projekty lamp wiszących włoska firma Torremato inspirować purystycznym wyglądem i udanym połączeniem materiałów. Designerskie lampy inspirowane są naturą i noszą nazwy takie jak Eden, Toskania i zachód słońca. Na toskański design wpłynęły tradycyjne techniki produkcji. Oryginalny kształt i metal ze śladami obróbki nadają wnętrzu nowoczesny charakter. Eden to wielofunkcyjny projekt, który łączy w sobie donicę i lampę. Sombrero, jak sama nazwa wskazuje, inspirowane jest kształtem tradycyjnego meksykańskiego kapelusza i fascynuje prostą, purystyczną estetyką. Model Sunset na nowo definiuje minimalistyczną koncepcję – ponadwymiarową oprawę wiszącą można doskonale wkomponować w nowoczesne przestrzenie mieszkalne. Ram imponuje wyraźnymi liniami i geometrycznymi kształtami.

Fajne projekty lamp wiszących włoskiej firmy Torremato

eleganckie designerskie lampy biały mosiądz czarny

Włoska firma rodzinna Torremato, obecnie należąca do Grupy Fanale, od dawna znana jest ze stylowego oświetlenia. ten Projekty lamp wiszących inspirować nowoczesnym wyglądem. Lampy są miłym dodatkiem do wnętrza domu lub biura. Projektant Enzo Berti początkowo studiował wzornictwo przemysłowe w Wenecji. Dla niego oświetlenie jest nieodłączną częścią wnętrza, a nie samodzielnym dziełem projektanta. Być może dlatego jego lampy promieniują ponadczasową elegancją i pasują do każdego stylu życia.

Projekt Sombrero jest inspirowany słynnym meksykańskim kapeluszem

Pomysły na projekty metalowe pomysły z drewna włoskiego producenta

Prosta konstrukcja, neutralna kolorystyka – metalowe lampy od Torremato

Lampy metalowe nowoczesny design drewno

Funkcjonalny i stylowy – model Eden łączy w sobie donicę i lampę

Pomysły projektowe biała metalowa powierzchnia

Toskania inspirowana jest tradycyjnymi technikami wytwarzania

Pomysły projektowe doniczka metalowa nowoczesny design

Ram fascynuje wyraźnymi liniami i purystycznymi kolorami

Lampy wiszące oryginalna koncepcja designerskie oprawy oświetleniowe