Pomysły na tatuaż

Corona Tattoo – ponad 20 zabawnych wzorów tatuaży przypominających o pandemii COVID-19 na pierwszy rzut oka!

Tatuaże są podobne do mody – co roku pojawiają się nowe i ciekawsze trendy. Z jednej strony dominują subtelne motywy, takie jak tatuaż diamentowy, z drugiej efektowne wzory tatuaży La Katrina czy Yakuza. Więc z pewnością jest coś dla każdego gustu. Przez prawie pół roku pandemia COVID-19 kontrolowała cały świat i wywróciła nasze życie do góry nogami. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób ozdabia swoje ciała zabawnymi projektami inspirowanymi koronawirusem. Czy to jako przypomnienie mrocznych czasów, z odrobiną czarnego humoru, czy też w celu uhonorowania użycia sił medycznych – prośby o motywy są niezwykle różnorodne i kreatywne. W tym artykule zebraliśmy najfajniejsze pomysły na tatuaż koronowy, które z pewnością wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

Pomysły na tatuaż na kostce małe tatuaże o znaczeniu Corona Tattoo Trend

Ostatnie kilka miesięcy nie było łatwym okresem i skłoniło wielu z nas do myślenia. Oprócz restauracji, kawiarni i sklepów, studia tatuażu musiały być również zamknięte podczas pandemii koronawirusa. Jednak dzięki coraz większemu rozluźnieniu, pieczenie może teraz nastąpić ponownie. Tatuatorzy z całego świata twierdzą, że życzenia klientów bardzo się zmieniły. Coraz więcej osób chce na zawsze uwiecznić ten etap swojego życia na swojej skórze. Obecnie istnieją tysiące przykładów i pomysłów na tatuaż koronowy na platformach społecznościowych, takich jak Instagram i Pinterest.

Bez wątpienia tatuaż koronowy jest najbardziej kontrowersyjnym trendem roku

Tatuaże ze znaczeniem Trendy tatuażu 2020 Corona Tattoo

Pandemia koronawirusa była dla nas wszystkich trudnym czasem, a czego potrzebujesz w trudnych czasach? Oczywiście trochę zabawy! A co może być zabawniejszego niż śmieszne tatuaże z odrobiną czarnego humoru? Jeśli myślisz również o upamiętnieniu COVID-19 tatuażem, masz do wyboru kilka opcji projektowych! Zabawne projekty to świetny sposób na ucieczkę od stresu i dramatów na chwilę.

Twoja wyobraźnia nie ma absolutnie żadnych ograniczeń przy wyborze motywu

Corona tattoo śmieszne tatuaż silnika przedramienia tatuaż projekt człowieka

W różnym stopniu artyści tatuażu przedstawiali pandemię koronawirusa we wszystkich możliwych odmianach i wzorach. Wszyscy pamiętamy hurtowe zakupy i obsesję na punkcie papieru toaletowego i środków dezynfekujących w ciągu pierwszych kilku tygodni. Nic więc dziwnego, że są to jedne z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych motywów do tatuażu koronowego.

Projekt tatuażu koronawirusa zabawny motyw tatuażu męskie trendy tatuażu

Czy to butelki po piwie Corona w różnych wersjach, śmieszne tatuaże Disneya z maskami na twarz czy sam wirus – większość tatuaży charakteryzuje się mrocznym, czarnym humorem.

Kolorowe i zabawne tatuaże to świetny sposób na wypowiedź

Disney tatuaże projektują trendy tatuażu 2020 śmieszne pomysły na tatuaż

Pandemia pobudziła wizję i sztuczną stronę wielu ludzi i sprawiła, że ​​rozwinęli własną wizję i wyobrażenie na jej temat, a następnie utrwalili ją na skórze.

Motyw tatuażu do mycia rąk Pomysły na tatuaż Corona

Mimo że pandemia COVID-19 nadal kontroluje większość planety, entuzjaści tatuażu znaleźli sposoby na poradzenie sobie z sytuacją z humorem.

Tatuaże na nogach dla mężczyzn Trendy tatuażu 2020 Pomysły na tatuaże koronawirusowe

Ale nie wszystkie projekty są zabawne – wielu klientów chciałoby uhonorować heroiczne wysiłki personelu medycznego na całym świecie tatuażem koronowym, a nawet należeć do nich..

Jeszcze bardziej niezwykły jest wybór prostego powiedzenia jako motywu tatuażu

Trend tatuażu Corona śmieszne powiedzenia tatuażu małe tatuaże o znaczeniu

The Corona Tattoo – przegląd innych kreatywnych i ciekawych motywów

Koronawirus tatuaż papier toaletowy projekt tatuażu śmieszne pomysły na tatuaż

Ten tradycyjny tatuaż zamienia motyla w „motyla na odległość”, a ciało zostaje zastąpione rolką papieru toaletowego

Projekt tatuażu koronawirusa zabawny silnik tatuażu Tatuaż Corona

Krótka i prosta – większość powiedzeń dotyczących tatuażu jest bezpośrednia i opisuje uczucia i emocje, które wszyscy czuliśmy wcześniej

Koronawirusowe tatuaże przysłowia tatuaże pomysły na małe tatuaże

Maska na twarz, papier toaletowy, środek dezynfekujący i sam wirus – ten tatuaż koronowy zawiera wszystko, co kojarzy nam się z pandemią

Covid 19 projekt tatuażu zabawny silnik tatuażu Corona Tattoo

A potem jest mniejszy i mniej krzykliwy pomysł na tatuaż inspirowany COVID-19

Pomysły na tatuaże stóp mały tatuaż koronowy

Butelki do piwa Corona we wszystkich możliwych do wyobrażenia odmianach są również jednymi z najpopularniejszych motywów 

Powrót tatuaż dla kobiet trendy tatuażu 2020 pomysłów na tatuaż koronowy

Możesz rozwijać swoją kreatywność przy wyborze motywu – wszystko, co lubisz, jest dozwolone

Udo Tattoo Design Trendy tatuażu 2020 Corona Tattoo Design

Teraz wszyscy wiemy, jak ważne jest dokładne mycie rąk

Mydło projekt tatuażu śmieszne tatuaże motywacyjne trendy tatuażu 2020

Użytkownikiem tego tatuażu koronowego jest lekarz z Bergamo we Włoszech, a puste łóżko symbolizuje gotowość szpitali do przyjęcia wszystkich pacjentów

Tatuaże o znaczeniu tatuażu na ramię Tatuaż Corona

Humor jest chętnie wykorzystywany w wyborze tatuaży, a niektóre projekty służą głównie zabawie 

Projekt tatuażu tygrysa małe tatuaże przedramię koronowe trendy tatuażu