Pomysły na rękodzieło

Świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów – ozdoby z pałeczek cynamonu

bożonarodzeniowe rękodzieło z naturalnych materiałów laski cynamonu dom girlanda pomysły na gwiazdy

Co jest lepsze do dekoracji świątecznych niż naturalne materiały. Zapewniają autentyczną i przytulną atmosferę. Dlatego gałązki, zieleń jodły, szyszki czy jemioła nie są rzadkością, jeśli chodzi o ozdoby świąteczne. Suszone plastry pomarańczy są często używane do aromatycznej dekoracji. Ale laski cynamonu nie tylko emanują przyjemnym zapachem, ale mogą być również idealne do Świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów być użytym. Zebraliśmy kilka pomysłów do naśladowania dzisiaj. Udekoruj swój dom świątecznymi rękodziełami wykonanymi z naturalnych materiałów i spraw, aby okres świąteczny był jeszcze przyjemniejszy.

Świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów – prezentacja laski cynamonu

bożonarodzeniowe-rzemiosło-naturalne-materiały-pałeczki-cynamonu-słoik-dekoracje-sztuczne-jagody

Zacznijmy od szczególnie prostego pomysłu na świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów, do których używasz laski cynamonu. Prosty słoik z masonem jest po prostu dekorowany zgodnie z życzeniem. Możesz użyć do tego takich sztucznych jagód lub zieleni jodłowej i innych rzeczy. Laski cynamonu są następnie po prostu umieszczane w szklance. Lekki wariant dla początkujących, który wciąż robi świetne wrażenie.

Świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów – dekorowanie świec

bożonarodzeniowe rękodzieło z naturalnych materiałów laski cynamonu-biała-farba-lniana-dekoracja-świeca

Zapewne widzieliście tego typu ozdobę z pałeczek cynamonu na świece. Jest wykonywany na różne sposoby: albo przyklejasz laski cynamonu bezpośrednio do świecy, albo po prostu je przywiązujesz. W ten sposób można również zaprojektować latarnię od zewnątrz. W przypadku tego pomysłu na świąteczne rzemiosło z naturalnych materiałów można również wcześniej pomalować laski cynamonu.

Zrób poinsecje z dziećmi

Świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów laski cynamonu-gwiazdki-pomysły-po prostu-klej-brokat

Gwiazdy to jeden z tych motywów, których nie powinno zabraknąć w okresie świątecznym. A te można zrobić bardzo szybko z laski cynamonu. Do rękodzieła bożonarodzeniowego z naturalnych materiałów potrzebujesz pięciu lasek cynamonu o tej samej długości. Sam wybierasz długość, sklej je jak pokazano powyżej i udekoruj brokatem.

Dom z lasek cynamonu

bożonarodzeniowe rękodzieło z naturalnych materiałów patyczki-cynamonu-dom-dekoracja-dekoracja-ładna

Możesz nawet zrobić dom z laski cynamonu. Dzięki temu pomysłowi na świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów możesz ułożyć aranżację na talerzu lub pod szklanym dzwonem i zaprojektować z niej komody, stoliki lub stół jadalny. Użyj dłuższych laski cynamonu, aby zrobić większy domek.

Naturalne materiały do ​​rękodzieła – Prosty przewodnik

Świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów laski cynamonu-instrukcje-mały dom-majsterkowanie-pomysł-adwent

Po pierwsze, do tego pomysłu świątecznego rękodzieła, wykonuj poszczególne elementy z naturalnych materiałów. Są to cztery ściany domu, przy czym jedna z czterech ścian powinna mieć otwór reprezentujący drzwi. Potem jest dach. Użyj pistoletu do klejenia na gorąco, aby skleić ze sobą poszczególne laski cynamonu, aby uformować te elementy. Gdy klej wyschnie, zmontuj dom i pozwól, aby wszystko ponownie dobrze wyschło.

Tinker na Boże Narodzenie z cynamonem i pomarańczami – girlanda

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-laski cynamonu-girlanda-zrób-sam-pomarańcze

Jeśli robisz naturalne materiały na Boże Narodzenie, możesz również połączyć laski cynamonu z innymi naturalnymi materiałami. Ta girlanda to bardzo ciekawa dekoracja dla tych, którzy ozdabiają laski cynamonu kokardkami i plastrami pomarańczy. Do rękodzieła bożonarodzeniowego z naturalnych materiałów potrzebny jest również sznurek, na który nawleczesz laski cynamonu.

Rękodzieło z naturalnych materiałów na Boże Narodzenie

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-pałeczki cynamonu-ozdoba-załącz-instrukcje-zrób-zrób to sam

Rękodzieło z naturalnych materiałów zimą to świetny pomysł. Z jednej strony pogoda zwykle nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, a z drugiej można ją wykorzystać do stworzenia świątecznej atmosfery. Możesz wykorzystać ten pomysł na świąteczne rzemiosło z naturalnymi materiałami do dekoracji choinki. Przygotuj więc przyczepy z dużym wyprzedzeniem!

Połącz razem laski cynamonu

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-laski cynamonu-zapach-zrób to sam-dekoracja

Pomysł wykonania świątecznego rękodzieła z naturalnych materiałów może być nieco mylący za pierwszym razem. Ale kiedy już to opanujesz, szybko będziesz chciał zrobić kilka takich wisiorków. W instrukcji możesz zobaczyć poszczególne kroki, które służą do związania laski cynamonu. Pozwala to na użycie całego kawałka sznurka i uniknięcie uciążliwego cięcia i wiązania mniejszych kawałków.

Zrób samodzielnie ozdoby świąteczne – instrukcje

Rękodzieło świąteczne-naturalne materiały-laski cynamonu-proste-instrukcje-choinka-projekt

Jeśli nie chcesz czekać z postawieniem choinki i powieszeniem tej ozdoby, skorzystaj z pomysłu, aby majstrować przy naturalnych materiałach na Adwent lub cały sezon adwentowy. Możesz ozdobić ściany lub okna laskami cynamonu lub upiększyć rośliny domowe. Wielofunkcyjny pomysł na świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów!

Świąteczne pomysły na rękodzieło z laskami cynamonu

Świąteczne rękodzieło-z-naturalnymi-materiałami-pałeczki cynamonu-dekoracje stołu-pierścienie na serwetki-szyszki jodły zielono-sosnowej

Z pewnością chcesz, aby świąteczny stół był ładnie urządzony w Wigilię. Serwetki można szczególnie dobrze wydobyć za pomocą samodzielnie wykonanego pierścienia na serwetki. Wypróbuj ten pomysł na świąteczne rzemiosło z naturalnych materiałów. Laska cynamonu jest połączona z zieloną jodłą i przywiązana do serwetki nitką. Szybka, ale efektowna dekoracja, prawda??

Tinker ozdoby świąteczne

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-laski cynamonu-jodła-wstążki-kolorowa-biżuteria

Twórz kolorowe ozdoby choinkowe w postaci choinek. Do tego pomysłu na świąteczne rękodzieło z naturalnych materiałów potrzebne są laski cynamonu, a także wstążki w dowolnych, najlepiej świątecznych kolorach oraz kawałek sznurka lub nitki do zawieszenia. Wstążki są przywiązane do laseczki cynamonu w regularnych odstępach czasu, stając się coraz krótsze w kierunku góry.

Rękodzieło z naturalnych materiałów do dekoracji stołu

Świąteczne rękodzieło - naturalne materiały - laski cynamonu - choinka - korko - pluszowy drut

Te choinki do ustawienia są świetną alternatywą dla powyższego pomysłu wykonania świątecznego rękodzieła z naturalnych materiałów. Laska cynamonu jest wkładana do kawałka drewna, a następnie po prostu ozdobiona środkiem do czyszczenia fajek. Efektem jest dekoracja, która imituje udekorowaną choinkę, a także świetnie nadaje się na prezent.

Poinsecja z laski cynamonu

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-pałeczki cynamonu-przyprawy-majstrowie-choinki-dekoracje-gwiazdka-sznurek

Ta gwiazda składa się również z laski cynamonu z goździkami. Użyj dwóch długich i dwóch krótszych drążków, które sklejasz ze sobą na krzyż. Długie końce ozdobić biało-czerwoną nitką, po czym dodać kilka goździków. Zapraszamy również do wykorzystania innych elementów dekoracyjnych do tego pomysłu rękodzieła bożonarodzeniowego z naturalnych materiałów.

Mural wykonany z naturalnych materiałów

Świąteczne rękodzieło-z-naturalnymi-materiałami-cynamonowe-pomysły na fototapetę-zrób-to-sam-klej

Chciałbyś, aby świąteczne rzemiosło z naturalnych materiałów ozdobiło ścianę, wybierz ten pomysł. Weź płótno i cienko pomaluj gwiazdę ołówkiem. Służy to następnie jako szablon. Rozłóż laski cynamonu wewnątrz gwiazdy i skróć je w razie potrzeby. Po wypełnieniu całej gwiazdki możesz stopniowo przyklejać laski cynamonu za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco.

Wykonuj zimowe dekoracje z goździkami i cynamonem

Świąteczne rękodzieło - naturalne materiały - laski cynamonu - wieniec - pomysł - dekoracja na świecę - goździki

Oprócz pałeczek cynamonu do tej świątecznej dekoracji wykonanej z naturalnych materiałów używa się również niektórych goździków. Nadają atrakcyjnemu wiankowi dodatkową fakturę i importują kwiaty. W przypadku rękodzieła bożonarodzeniowego z naturalnych materiałów wystarczy przykleić patyczki jeden na drugim. Wieniec wygląda całkowicie rustykalnie, jakby był wykonany w całości z drewna. Umieść świeczkę na środku lub połącz z wazonem świątecznym.

Wieniec jako ozdoba świąteczna

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-cynamon-pałeczki-wianek-pomysł-gwiazda-kształt-prosty

Jako podstawę będziesz potrzebować dowolnego pierścionka, który możesz ubrać w lnianą tkaninę. Następnie najpierw przyklej długie laski cynamonu. Powstające większe szczeliny są po prostu zakrywane kolejnym rzędem krótszych pałeczek cynamonu. Tym pomysłem na świąteczne rzemiosło z naturalnych materiałów możesz ozdobić drzwi wejściowe.

Dekoracja do zawieszenia

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-laski cynamonu-jodła-tkanina-podszewka-pierścienie-wisiorki

Zdobądź drewniany pierścionek na świąteczne rzemiosło z naturalnych materiałów. Do tego celu idealnie nadaje się ramka do haftowania. Choinki wybierane są z dowolnej tkaniny. Nie zszywaj otworu, którym wypełniasz wierzchołki drzew materiałem wypełniającym, ale użyj go, aby wbić w niego laski cynamonu. Zawieś drzewko na pierścieniu i zawieś w pokoju lub na oknie.

Pomysł na poinsecję

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-pałeczki cynamonu-ozdoby choinkowe-pomysł-gwiazda-piłka

Taką poinsecję można wykonać za pomocą kulki styropianowej o dowolnym rozmiarze. Do rękodzieła bożonarodzeniowego z naturalnych materiałów potrzebujesz wielu lasek cynamonu mniej więcej tej samej wielkości, które po prostu przykleja się do kuli. Słupki powinny jak najdalej przylegać do siebie, aby jak najmniej widać było piłkę.

Pakowanie i dekorowanie świątecznych prezentów

Świąteczne rękodzieło-naturalne materiały-laski cynamonu-dekoracja-prezenty-opakowania-pętle

Opakowanie prezentów na Boże Narodzenie powinno robić dobre wrażenie. Oczywiście możesz do tego użyć tylko ładnego papieru do pakowania. Ale dzięki własnoręcznie wykonanym ozdobom Twoje opakowanie zostanie zauważone jeszcze bardziej od razu. Po prostu połącz sznurek lub ładne wstążki z pękiem cynamonu, a Twoje prezenty będą promieniować świątecznym duchem. Ten pomysł na wykonanie świątecznego rzemiosła z naturalnych materiałów jest również bardzo prosty.