Pomysły na rękodzieło

Świetne szablony rękodzieła na jesień jako podstawa do kreatywnych i zabawnych prac rękodzielniczych z dziećmi

Wydrukuj szablony rękodzieła na jesień za darmo i rób rękodzieło z dziećmi

Ci, którzy lubią robić rękodzieło, szczególnie ucieszą się z tego w chłodniejszych porach roku, kiedy pogoda się pogarsza. Szczególnie rodzice, którzy w deszczowe dni szukają czegoś ciekawego dla swoich dzieci, są bardzo wdzięczni za pomysły na jesienne rękodzieło z dziećmi. Aby Twój kolejny projekt przebiegł bezproblemowo, mamy kilka szablonów rękodzieła na jesień, które możesz wykorzystać do wydrukowania. Jest też kilka kreatywnych i pięknych pomysłów, dla których możesz skorzystać z jesiennych szablonów rękodzieła, dzięki czemu od razu otrzymasz kilka sugestii. Ale ponieważ są to motywy typowo jesienne, można je wykorzystać do wielu różnych celów, czy to do girland, telefonów komórkowych, obrazów okiennych lub po prostu do kolorowania. Wydrukuj bezpłatnie nasze szablony rękodzieła na jesień, a zabawa może rozpocząć się w ten ponury jesienny dzień!

Twórz szablony na jesień z jesiennymi liśćmi

Twórz szablony na jesień z liśćmi do robienia girland, telefonów i nie tylko

Niezależnie od tego, czy robisz jesienną girlandę, mobilną lub okienną obrazy, czy po prostu chcesz ozdobić liście kolorami, brokatem, naturalnymi materiałami, guzikami, nitką lub innymi rzeczami, zadanie wycinania liści staje się znacznie łatwiejsze dzięki szablonom rękodzieła na jesień. Zwłaszcza, gdy szablony rękodzieła na jesień są przeznaczone dla dzieci, o wiele łatwiej jest pracować, niż gdyby najpierw trzeba było ręcznie malować liście.

Piękne jesienne liście do wycięcia na girlandy, obrazy okienne i inne rękodzieła

Po prostu wydrukuj dowolne szablony rękodzieła na jesienne liście, a następnie wytnij je (lub pomaluj bezpośrednio na arkuszu, jeśli chcesz, aby liście były używane jako strony do kolorowania). Następnie możesz je przetworzyć na co tylko chcesz. Wykonaj dziurki (np. dziurkaczem), aby przekształcić je w girlandę lub telefon lub użyj ich jako szablonów do przeniesienia kształtów na papier pergaminowy, wytnij liście i przyklej je do okien. Liście są jednym z najważniejszych jesiennych motywów i mogą być wykorzystywane do różnych celów.

Latawce kolorowe i rzemieślnicze

Szablony rękodzieła na jesień - wydrukuj, pokoloruj i pomajstruj latawiec

Po wydrukowaniu wytnij elementy i pokoloruj je. Następnie wystarczy przykleić włóczkę do latawca, a papierowe kokardki do wiszącego sznurka.

Szablon do druku dla smoka tutaj.

Szablony rękodzieła na jesień – pudełko na Halloween

Twórz szablony na jesień - samodzielnie twórz pudełka i pudełka z motywami na Halloween

Aby dopasować się do tego popularnego jesiennego festiwalu, zrób małe pudełka do przechowywania słodyczy lub innych rzeczy. W linkach znajdziesz kilka wariantów.

Pudełko z duchem i pajęczynami tutaj.

Pudełko z zabawnymi dyniami tutaj.

Pudełko z czerwonymi potworami tutaj.

Pudełko z przerażającymi dyniami tutaj.

Pudełko z upiornym domkiem i drzewami tutaj.

Turcja na jesienne szablony rękodzieła do wydrukowania

Craft szablony na jesień do zdjęć okiennych w postaci indyków i pomysłów na inne motywy

Indyk jest ważnym symbolem w USA, ponieważ jest to tradycyjne danie na Święto Dziękczynienia. Ale to nie przeszkadza również w majstrowaniu przy tym jesiennym motywie. Możesz na przykład powiesić indyka na oknie lub przymocować wydrukowany i kolorowy obrazek (lub wycięty z kolorowego papieru i sklejony) do kartonowego stojaka z tyłu i wykorzystać go jako ozdobę stołu. Chcesz zrobić wieniec jesienią? Co powiesz na to, że po prostu przytniesz indyka na środku ringu? Warianty są liczne!

Zdjęcie indyka do dekoracji z dziećmi jesienią

Twórz mini kapelusze wiedźmy z szablonami rękodzieła na jesień

Śliczne mini kapelusze wiedźmy jako szablony rękodzieła na jesień jako projekt dla dzieci

Wydrukuj tyle jesiennych szablonów rzemieślniczych, ile chcesz, wytnij szablony i przenieś je na czarny papier. Uformuj stożek, wytnij zakładki na wewnętrznej krawędzi pierścienia i przyklej stożek do zakładek.

Szablon do druku tutaj.

Drzewa jako motywy – wydrukuj szablony do tworzenia za darmo

Wydrukuj nagie drzewo i przyklej je liśćmi

Dużą popularnością cieszą się kasztany, żołędzie, buki i klony, ale także szyszki, które jesienią doskonale nadają się do rękodzieła. Tym samym szablony rękodzieła na jesień tego typu są świetnym pomysłem i mogą okazać się bardzo przydatne. Podobnie jak liście, można je również wykorzystać na girlandy i karuzelę lub do jesiennych dekoracji okien. A może chciałbyś zrobić wiewiórkę i wyposażyć ją w żołędzia? Wtedy też znajdziesz odpowiednie szablony rękodzieła na jesień.

Gołe drzewo do zaprojektowania z prawdziwymi lub sztucznymi liśćmi

Możesz użyć gołego pnia, aby ozdobić go prawdziwymi lub domowymi liśćmi. Ale możesz również zaprojektować inne rodzaje liści: odciski palców, kropki z wacików lub kulek i liście, które sam pomalowałeś, mogą być użyte.

Karty grzybowe na prezenty

Kartki z jesiennymi grzybami jako szablony rękodzieła na jesień

Wydrukuj te sympatyczne grzyby, przebij dziurki i przywiąż je do prezentu. Te proste szablony rękodzieła na jesień mogą służyć również jako zakładki do książek, wizytówki i inne pomysły.

DIY zakładki do książek z muchomorem i wstążką do rozdania

Karty do druku tutaj.

Tinker 3D żołędzie

Żołędzie 3D jako jesienny szablon do składania i klejenia dla pięknej dekoracji stołu

Wydrukuj szablon na białym papierze lub bezpośrednio na beżowym kartonie i wytnij go. Następnie przenosisz elementy na czapki na brązowy karton. Za pomocą noża rzemieślniczego wytnij wewnętrzne trójkąty żołędzi (poniżej długich linii przerywanych) i złóż wszystkie krótkie linie przerywane, a także każdą ze środkowych długich linii przerywanych do wewnątrz, a pozostałe na zewnątrz.

Szyszki są cięte na liniach prostych, a także składane na liniach przerywanych. Zaklej trójkątne zakładki, które uzyskasz po wewnętrznej stronie kwadratów, klejem lub taśmą dwustronną. Na koniec załóż czapkę na złożony żołądź i możesz nimi udekorować dom.

Instrukcje i szablon na żołędzie i kapelusze tutaj.

Wydrukuj bezpłatnie inne szablony rękodzieła na jesień

Stwórz własną sowę z elementami do wycięcia i sklejenia

Możesz również powiększyć szablony na komputerze, a następnie wydrukować, jeśli nasze warianty są dla Ciebie za małe. Poniżej znajdziesz zdjęcia i linki do wydrukowania typowych jesiennych motywów i od razu rozpocznij pracę z rękodziełem.

Szablony rękodzieła na jesień do wycięcia, przyklejenia lub pokolorowania żołędzi

Wydrukuj liść klonu i użyj go do dowolnych projektów rzemieślniczych

Wydrukuj indyka i druciarza stracha na wróble z poszczególnych elementów

Jesienne motywy do zaprojektowania z kropkami - wiewiórka, sowa, jabłko, dynia, liście, żołądź i słonecznik Piękna dynia jako obrazek do kolorowania lub do samodzielnego wykonania dekoracji