Pomysły na rękodzieło

Twórz papierowe torby i udekoruj kolorami – pomysły na majsterkowanie z instrukcjami

torby papierowe majsterkować pomysły-opakowanie-prezent-zrób-zrób-to-instrukcje

Jeśli nie masz talentu lub odwagi, by owijać prezenty papierem do pakowania, zachwyci Cię duży wybór toreb na prezenty. Ale zazwyczaj nie są one zbyt tanie, a zwłaszcza podczas świąt takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, gdzie trzeba zapakować kilka prezentów na raz, te torby mogą prowadzić do nieoczekiwanie dużych wydatków. W takim razie lepiej po prostu zrobić samemu torebki na prezenty! I możesz do tego użyć dowolnego papieru. Brązowy papier do pakowania jest szczególnie popularny i może być również zaprojektowany tak, aby był ładny na końcu. Mamy dla Ciebie prosty przewodnik Torby papierowe Tinker puszka, a także kilka pomysłów na projektowanie z kolorem. Zacznij od razu!

Robienie torebek papierowych – instrukcje składania

Tinker torby papierowe do pakowania papier składany-washi-taśmy-uchwyty

Możesz łatwo zrobić torby papierowe, składając brązowy papier pakowy. W powyższych instrukcjach możesz zobaczyć poszczególne kroki, które musisz wykonać. Jedną z pomocy jest taśma washi, która może mieć dowolny wzór. Szczególnie ważne jest, aby podłoga była ładna i stabilna. Na pewno chcesz robić torby papierowe z uchwytami. Na koniec przyklej dwa uchwyty od wewnątrz lub na zewnątrz i masz własnoręcznie wykonane torby na ramię.

Tinker i projektuj brązowe torby papierowe

torebki-papierowe-maciarz-ukośne-paski-żółto-brązowo-białe

Oczywiście można również kupić gotowe torby papierowe na rękodzieło do malowania, aby zaoszczędzić czas. Niezależnie od tego, z którego wariantu skorzystasz, równie ważny jest ładny design torby. Możesz sam coś wymyślić i dopasować wzór do okazji. Uważamy na przykład ten wzór ukośnych pasków, który dodajesz po zrobieniu torebek papierowych bardzo oryginalnymi.

Domowe papierowe torby na prezenty

torby papierowe majsterkowicze z kolorami-malowanie-motywy-torby-prezenty-bez-przyklejania

Więc po zrobieniu torebek papierowych z papieru do pakowania, ułóż dowolne kolory. W tym przypadku na ukośne paski wybrano biel i złoto. Ale oczywiście to kwestia gustu i można to zmienić. Chcemy tylko pokazać, jakiej techniki możesz użyć do narysowania prostych linii po zrobieniu papierowych toreb.

Zrób papierową torbę z taśmą klejącą do maskowania

worki papierowe majsterkowicze z taśmą izolacyjną-przykleja-wzór-projekt-pomysł-majstrowanie

Do wykonania toreb papierowych potrzebne są paski samoprzylepne. Istnieją specjalne modele dla malarzy, które można później łatwo zdjąć. Odpowiednia jest również zwykła taśma papierowa. Ważne jest tylko, aby nie posiadał zbyt mocnego kleju, aby pasek nie rozdzierał powierzchni torebki papierowej podczas jej odrywania.

Papierowe torby na zakupy – łatwy przewodnik po malowaniu

majsterkować torby papierowe po przekątnej-taśma-przylepna-drukowanie-majstrowanie-pomysł-prezent-pędzel

Paski są następnie przyklejane do torby w dowolnej odległości od siebie i w zależności od wzoru, który chcesz zaprojektować. Najlepiej tworzyć między nimi różne przestrzenie. To wygląda ciekawiej. Po przyklejeniu wszystkiego taśmą możesz narysować przestrzenie między nimi, aby zrobić papierowe torby. Usuń taśmę klejącą przed wyschnięciem farby, ponieważ może się rozerwać, jeśli wyschnie. Dlatego najlepiej zamaskować jeden pasek po drugim.

Torby papierowe z wzorami

Torby papierowe Tinker w kolorze złotym-metaliczne opakowanie-prezentów

Ostateczny wzór może wyglądać mniej więcej tak. Złoty kolor wygląda szczególnie odświętnie i elegancko. Dzięki pasiastemu wzorowi możesz zaprojektować całą powierzchnię torby lub po prostu umieścić ładny akcent w jednym z rogów. Po wykonaniu torebek papierowych możesz po prostu wypróbować różne warianty różnych toreb na prezenty.

Twórz papierowe torby na prezenty i zaprojektuj je za pomocą trójkątów

torby-papierowe-majtki-diy-trójkąty-lakiery-torby-make

Papierowe torby na zakupy świetnie prezentują się z dowolnym wzorem. Możesz również zaprojektować proste trójkąty z taśmą samoprzylepną i w dowolnym rozmiarze. Aby to zrobić, musisz najpierw majstrować przy papierowych torbach. Następnie przyklej trzy kawałki taśmy samoprzylepnej w dowolnym miejscu torby, tworząc trójkąt, który ponownie pokolorujesz.

Torby papierowe do rękodzieła

torby-papierowe-macierzyciel-nowoczesny-wzór-trójkąty-biało-złoto-czerwony

Zachowaj ostrożność podczas usuwania taśmy. Paski tym razem zachodzą na siebie i dlatego są nieco trudniejsze do usunięcia. Ale jeśli dasz sobie wystarczająco dużo czasu, wyjmiesz je z worka w mgnieniu oka. Trójkąty można również rysować odręcznie. Po prostu naszkicuj je cienko ołówkiem. Zachowaj szczególną ostrożność podczas kolorowania, w przeciwnym razie krawędzie nie będą proste.

Użyj naklejek

torby-papierowe-macierzyciel-brąz-papier-torebka-papier do pakowania-zrób to sam

Alternatywnie możesz wyciąć trójkąty z kolorowego papieru, a następnie przykleić je do torby na prezent. Zajmuje to więcej czasu, ale wygląda równie szykownie. Ten pomysł staje się jeszcze łatwiejszy, jeśli użyjesz gotowych naklejek. Ale nie zapominaj, że to, że wszystko jest domowej roboty, nadaje opakowaniu uroku. Więc im więcej robisz sam, robiąc papierowe torby, tym lepiej!

Twórz torby papierowe bez przyklejania taśmy klejącej

torebki-papierowe-macierzyciel-dekoracja-obrysy-wzór-pędzel-akryl

Nawet bez taśmy możesz tworzyć ładne wzory po wykonaniu papierowych torebek. Użyj na przykład szerokiego pędzla, aby stworzyć wzór jak powyżej. Najlepiej zmieniać kilka kolorów, aby pasiasty wzór wyglądał bardziej atrakcyjnie. Jeśli się odważysz, możesz nawet namalować całe obrazy na papierowej torbie.

Nowoczesne, geometryczne wzory

torby-papierowe-torby-majtki-torby-farba-akrylowa-zrób-to-sam

Jeśli zaprojektujesz różne wzory, prezenty pod choinką będą wyglądały o wiele bardziej sympatycznie i ciekawiej. Kolejną zaletą tworzenia toreb papierowych jest to, że można je ponownie wykorzystać za każdym razem i nie lądują w koszu jak papier do pakowania. Jest to bardziej przyjazne dla środowiska i ułatwia pakowanie prezentów następnym razem.

Etui na prezent z papieru w kropki

papierowe-torby-majstruje-farba-kropka-wzór-słodkie-proste-instrukcje

Wzory w kropki są również bardzo urocze. Ponieważ są one trudne do namalowania odręcznego, najlepiej użyć stempla. Jest dostępny w postaci gotowej z pianki. Posiada praktyczny uchwyt, który sprawia, że ​​drukowanie jest szczególnie łatwe. Po wykonaniu torebek papierowych możesz połączyć te punkty z jednym z przedstawionych powyżej wzorów.

Zaprojektuj torby reklamowe z nadrukiem

torby-papierowe-majtki-dekoruj-kropki-białe-instrukcje-narzędzia

Możesz także improwizować i kroić ziemniaka na pieczątkę. Stempel jest następnie zanurzany w wybranym kolorze. Uważaj, aby nie nabrać za dużo lub za mało farby. Następnie dociśnij stempel do torebki i powtarzaj to tak często, jak chcesz. Na koniec pozwól farbie dobrze wyschnąć. Nawiasem mówiąc, farba akrylowa dobrze się do tego nadaje.

Praca z szablonami

torebki-papierowe-majtki-piękne-pomysły-kwiaty-koronki-wzory

Bardziej skomplikowane wzory można nanosić za pomocą szablonów po wykonaniu torebek papierowych. Oczywiście możesz również dowolnie ręcznie narysować ten wzór koronki. Dzięki odpowiednim kształtom i rozmiarom pędzli szybko się do tego przyzwyczaisz. Możesz najpierw wypróbować na kartce papieru, czy naprawdę potrzebujesz szablonów.

Twórz piękne papierowe torby z koronkowymi wzorami

torebki-papierowe-pomysl-pomysl-szablony-proste-motywy-vintage-koronki

Jeśli zdecydowałeś się na szablony, projektowanie toreb papierowych nie jest trudne. Umieść szablon na papierowej torbie. Na wszelki wypadek możesz przykleić je taśmą i przymocować na miejscu, aby szablon nie ześlizgnął się podczas kolorowania. Następnie weź trochę farb i za pomocą pędzla pomaluj nimi wycięte motywy na szablonie.