Pomysły na rękodzieło

Pomysły na ciekawe domowe dekoracje: spróbuj!

majsterkować pomysły na wystrój domu - upiększ swój dom i ogród

Dla każdego, kto ma zręczne ręce i wyobraźnię, kilka pomysłów na ciekawe domowe dekoracje do domu i ogrodu.

Domowe dekoracje do domu i ogrodu – wzory na poduszkach na kanapie

Domowe dekoracje-wzór kwiatów zdobią poduszki na kanapie

Co powiesz na oryginalne, własnoręcznie wykonane wzory z kwiatów, napisów lub figur geometrycznych na poduszkach na kanapie? Wystarczy kawałek filcu, z którego wycina się szablon, wałek do ciasta, którym filc należy owinąć (trzeba go mocno zacisnąć, żeby farba nie spływała pod spodem), farba do tkanin i poszewka w jednolitym kolorze za Poduszki ozdobne, które chcesz stemplować unowocześnionym wałkiem do ciasta.

Zegar decoupage

Zrób swój własny zegar z korka-dekoracja-pomysłów-kolorowa-tkanina

To sekret każdej wykwalifikowanej gospodyni domowej, gdy chce odnowić swój dom. Wystarczy karton w kształcie walca z pokrywką (np. pudełeczko na kapelusze), serwetki, klej i mechanizm zegarowy.

Zegar korkowy

Zrób zegar z korka sam - techniki dekoracji, pomysły rzemieślnicze

Jest to nawet odpowiednie dla osób, które nie są tak wykwalifikowanych, ponieważ jest to szybkie i łatwe. Potrzebny będzie arkusz korka (kształt nie ma znaczenia), mechanizm zegarowy, cyfry (nie musi być wszystkich 12), klej i coś ostro zakończonego do przekłucia korka. Możesz również użyć tego zegara do notatek.

Drewniana taca

Taca do majsterkowania płyta drewniana płyta-kubek do kawy ceramiczny

Znalezienie odpowiedniego kawałka drewna może być trudne, ale gdy już masz go pod ręką, możesz wypróbować ten ciekawy pomysł. Wystarczy odrobina farby i lakieru, aby ten prosty kawałek drewna stał się interesującym elementem przyciągającym wzrok.

Kryjówka na kable

Tinker schowek na końcówki kabli-kreatywne pomysły-dekoracja

Ładna doniczka

ceramiczne doniczki-dekoruj majsterkowicze świetne pomysły-w domu

Ciekawy pomysł dla miłośników roślin. Potrzebujesz ceramicznej doniczki, którą pokrywasz klejem, a następnie posypujesz brokatem lub innym efektownym pudrem. Na koniec pomaluj lub spryskaj lakierem do włosów.

Papierowe gwiazdki jako ciekawe domowe dekoracje

Papierowe gwiazdki ciekawe pomysły na domowe dekoracje pełne wyobraźni

Doskonale nadają się zarówno na zimę, jak i na wiosnę. Z kolorowego papieru, nożyczek i kleju możesz zrobić ciekawe gwiazdki.

Crafting z kryształami – zdobienie skórzanych sandałów