Pomysły na rękodzieło

Crafting z koralikami do naprasowania – 12 pomysłów i szablonów na Boże Narodzenie

Koraliki Fuse to rzecz oryginalna i praktyczna, idealna do rękodzieła. Można z nich wykonać wiele różnych figur. I system dla Rzemiosło za pomocą koralików do naprasowania wcale nie jest trudne. Po ułożeniu pożądanej figury na macie połóż na wierzchu kawałek papieru do pieczenia. Upewnij się, że figurka znajduje się również na płaskiej powierzchni. Włącz żelazko i pozwól mu się ogrzać. Następnie przesuwaj go okrężnym ruchem po papierze do pieczenia, aby perełki zaczęły się topić i sklejać. Zapraszamy również do kontynuowania prac w kawałkach. Następnie pozwól figurce ostygnąć i możesz wyjąć papier do pieczenia i cieszyć się dekoracją. Crafting z żelaznymi koralikami to świetny pomysł, jeśli szukasz łatwego sposobu na tworzenie.

majsterkować żelazne koraliki ozdoby boże narodzenie jodła trzciny cukrowej bombka

Crafting z koralikami do naprasowania – kolorowe płatki śniegu

Tworzenie z koralików do naprasowania, płatki śniegu, kolorowe gwiazdki, zimowe dekoracje

Poniżej zestawiliśmy kilka świetnych pomysłów na tworzenie z koralików do naprasowania na Boże Narodzenie, których możesz użyć jako szablonu. Jest to więc idealne rozwiązanie, gdy nie masz pomysłów lub masz trudności ze złożeniem postaci bez szablonu. Życzymy dużo radości i sukcesów przy tworzeniu z naprasowankami. I nie zapomnij, aby twoje dzieci były tego częścią.

Anioły majstrują przy żelazku na koralikach

Rękodzieło z naprasowanymi koralikami pomysł na anioła bożego narodzenia wisiorki dla dzieci

Anioły są popularną postacią w okresie Bożego Narodzenia. Z tego powodu możesz wykorzystać je również jako pomysł na rzemiosło z koralikami do naprasowania. Gdyby anioła trzeba było dowolnie wyobrażać, byłoby to skomplikowane zadanie. Z odpowiednim szablonem, takim jak ten, to już nie problem, prawda?

Zaprojektuj kartkę świąteczną z naprasowanymi koralikami – Ekscytujące pomysły na rękodzieło na wspaniałe, zimowe motywy

Fuse szablony koralików do wydrukowania – 25 ekscytujących motywów

Rękodzieło z 5-letnimi dziećmi na Boże Narodzenie – pomysły na rękodzieło i fajne zajęcia

Bałwan jako pomysł na rzemiosło

Crafting z żelaznymi koralikami szablon pomysłu bałwana zima

Możesz wykorzystać bałwana jako ozdobę nie tylko na Boże Narodzenie, ale przez całą zimę. Możesz oczywiście samodzielnie wybrać kolory chusty. Nie ma ograniczeń w majstrowaniu przy koralikach wtykowych.

Ozdoby choinkowe wykonane z żelaznych koralików

Tinker żelazne koraliki choinkowe kulki pomysł jasnoniebieski czerwony biały

Udekoruj swoją choinkę tego rodzaju ozdobą choinkową. Możesz wybrać szeroką gamę kolorów i kształtów. Być może Twoje dziecko również chciałoby mieć w tym roku własną choinkę w swoim pokoju. W takim przypadku może również zaprojektować samą biżuterię.

Twórz płatki śniegu w kolorze białym i niebieskim

majstrować z żelaznymi koralikami zimowe płatki śniegu biały niebieski łatwy

Płatki śniegu to obowiązkowa pozycja w okresie zimowym i świątecznym. Niezależnie od tego, czy są to ozdoby choinkowe, dekoracje okienne, podkładki pod talerze, czy dekoracja ściany, gwarantowana jest zimowa atmosfera. Podczas robienia płatków śniegu za pomocą koralików do naprasowania szczególnie odpowiednie są odcienie niebieskiego i kolor biały. Oczywiście dozwolone są również kolorowe wariacje.

Prasuj na koralikach w piekarniku

majsterkować żelazne koraliki diamentowe jodłowe serce motyl pomysł po prostu upiec

Równie bardzo ciekawym i jeszcze prostszym wariantem tworzenia z naprasowankami jest ten z użyciem foremek do ciastek. Napełnia się je perłami i wkłada do piekarnika, aż się stopią.

majsterkować żelazne koraliki foremka do ciastek plaetzchen piec do topienia

Jednak formy zdecydowanie powinny być odporne na ciepło. Gotowe figurki można zawiesić razem z foremkami do ciastek lub wcześniej je wyjąć. Ale niech liczby ostygną wcześniej!

Figurki Tinker 3D

majsterkować żelazne koraliki 3d renifer pomysł dekoracja ścienna boże narodzenie

Jeśli chcesz mieć możliwość ustawienia figur, to takie warianty 3D są świetnym wyborem. Co najmniej dwie części są ze sobą połączone. Ten oryginalny renifer jako pomysł na rękodzieło z żelaznymi koralikami wspaniale nadaje się jako dekoracja ścienna.

Instrukcje na choinkę

majsterkować żelazne koraliki 3d instrukcje choinkowe zielona żółta gwiazda

Oto instrukcje dotyczące choinki, którą można ustawić. W tym celu w dwóch częściach pozostawia się małe szczeliny, które, jak wspomniano powyżej, są następnie łączone ze sobą. Jest też mała podkładka, na której przyklejone jest samo drzewo.

Szablony koralików do łączenia na Boże Narodzenie

Tinker żelazne koraliki ozdoby dzwonkowe ozdoby świąteczne instrukcje dla majsterkowiczów!

Tutaj możesz zobaczyć wspaniałe figurki, które można wykorzystać jako ozdoby choinkowe. Jest dzwonek, bombka na choinkę i inne kształty. Szablony można zmieniać w razie potrzeby.

Szablon koralików do łączenia na płatek śniegu 

Tinker żelazne koraliki szablon pomysł płatka śniegu romantyczna dekoracja

 Chcesz udekorować swój dom na zimę dużą ilością płatków śniegu. Następnie możesz wybrać ten kształt. Po majstrowaniu przy naprasowywanych koralikach można przywiązać sznurek do jednego z bolców i wykorzystać figurkę jako zawieszkę. Ale płatki śniegu świetnie nadają się również jako podstawki na zimowy stół.

Pomysły na naprasowanki dla skandynawskich elfów

Pomysły na koraliki do majsterkowania dla świątecznych elfów

Szablon koralików do bezpieczników na świąteczny szwedzki gnom Tomte

Pomysły na koraliki do łączenia szablonów świątecznych skandynawskich pixies