Pomysły na rękodzieło

Budowa stadionu z przekąskami – instrukcje i pomysły, które przyspieszają bicie serca mężczyzn

Uwaga fani piłki nożnej – mamy dziś najlepszy pomysł na przekąskę, którego zdecydowanie nie możesz zignorować. Oryginalna mieszanka przekąsek, znana w USA jako Snack Stadium, nie tylko świetnie wygląda, ale także zapewni Tobie i Twoim przyjaciołom wszystko, czego dusza zapragnie podczas ekscytującego sezonu Twojej ulubionej drużyny – po prostu dlatego, że przekąski przygotowujesz samodzielnie i zaprojektuj stadion z przekąskami według swoich pomysłów. jak to jest zrobione? Pokażemy Ci dzisiaj!

Stadion przekąskowy według własnego gustu

Bogaty wybór w domowym barze przekąskowym z przekąskami i warzywami do maczania

Jeśli stadion przekąskowy ma być używany tylko raz, możesz użyć zwykłego kartonu lub innych jednorazowych materiałów, które możesz następnie wyrzucić. Nie musi to być również skomplikowany projekt rzemieślniczy, aby służyć temu celowi. Na przykład w zupełności wystarczy ustawić przekąski, kanapki i dipy w formie stadionu. Jeśli jednak chcesz stadionu z przekąskami, który możesz wielokrotnie zapełniać, warto wybrać model wykonany z drewna.

Stadion przekąskowy zbudowany z drewna do regularnego użytku

Ponieważ stadion z przekąskami w USA jest zwykle przygotowywany do futbolu amerykańskiego, trawnik jest odpowiednio zaprojektowany. Jeśli jednak Twój jest przeznaczony do gry w piłkę nożną, możesz go łatwo dostosować za pomocą linii boiska do gry. Ale nawet całkowicie zielony teren wystarczy, by wskazać stadion. Jak już wspomniano, możesz wypełnić i zmontować duży baton według własnego uznania. Można w nim umieścić kanapki i frytki, paluszki i inne przekąski, dipy i sosy, a nawet cukierki. Napojów takich jak piwo czy cola w puszkach nie powinno oczywiście zabraknąć podczas meczu piłki nożnej. Ty wiesz najlepiej, co lubisz.

Stadion Tinker Snack

DIY stadion z przekąskami - szybki i łatwy do wykonania i uszczęśliwienia mężczyzn

Ten wariant stadionu z przekąskami jest prawdopodobnie najprostszy. Zgodzisz się jednak z nami, że jest nie mniej atrakcyjny i użyteczny niż inne, bardziej skomplikowane modele. Do tego potrzebne są następujące rzeczy:

  • Tekturowy organizer na biurko (dwa na dwa krótkie boki stadionu lub więcej, jeśli chcesz zaprojektować wszystkie boki stadionu)
  • 4 wysokie okulary wskazujące reflektory stadionowe
  • Papier rzemieślniczy lub papier do pakowania chleba
  • dwa mniejsze kształty aluminiowe lub inne kształty
  • płaska, mała blacha do pieczenia, naczynie do zapiekanek lub blacha aluminiowa
  • opcjonalnie szaszłyki z kebabu, jeśli chcesz zrobić flagi

Zrób sobie prosty stadion z przekąskami za pomocą organizera na biurko

Po prostu owiń papierem okulary na stadion z przekąskami. Następnie możesz wyciąć flagi z tego samego lub kolorowego papieru (np. w barwach drużyny). Przyklejasz je do szaszłyków z kebabu. Wtedy możesz zacząć napełniać. Jeśli chcesz, możesz wcześniej przykryć organizery folią lub papierem do pieczenia, aby przekąski nie posmarowały ich. Możesz więc z nich korzystać w kółko. Następnie możesz wypełnić każdą przegródkę, jak chcesz. Używaj mniejszych przekąsek z przodu, dolnych przegródek i długich paluszków (np. pyszne paluszki warzywne, chrupiące paluszki z precla, kiełbaski itp.) z tyłu.

Zdrowe smakołyki do pogryzienia - warzywa i dipy

Następnie możesz napełnić miski / tacki / formy do pieczenia dowolnymi sosami. Środkowy, który również jest największy, należy wypełnić zielonym dipem lub sosem imitującym trawę. Na przykład Guacamole dobrze się do tego nadaje. Z pozostałymi dwoma masz wolny wybór. Możesz również wypełnić je innymi rzeczami, takimi jak ryż, smażone ziemniaki i tym podobne. Niekoniecznie muszą to być sosy. Teraz ułóż poszczególne elementy jak stadion. Jeśli użyjesz tylko dwóch organizerów, możesz udekorować drugą stronę stadionu np. kanapkami.

Przepis na dip z awokado guacamole – przekąski na imprezę

Domowy gorący sos miodowy – 6 pomysłów na pikantne przepisy

To sprawia, że ​​półmisek warzyw z dipem dla dzieci jest smaczny i jednocześnie ładny dla oka

Stadion przekąskowy zbudowany z kartonów

Budowa stadionu z przekąskami z kartonów - szybki i łatwy pomysł na rękodzieło dla fanów sportu

Możesz również użyć zwykłych kartonowych pudełek na stadion z przekąskami, wycinając je jak trybuny. Wystarczy skleić gotowe pudełka klejem lub dwustronną taśmą klejącą. Na przykład w wolnych rogach możesz umieścić puszki lub szklanki z przekąskami. Możesz być naprawdę kreatywny przy projektowaniu. Możesz przykryć pudła papierem, jeśli chcesz w określonych kolorach lub możesz ułożyć słodkie pączki, obfite bajgle, kanapki, bułki itp. na zewnętrznych ścianach.

Inaczej przygotuj pizzę w postaci przekąsek, ślimaków, bułek, w kubku & na patyku

Zdrowe przekąski na wieczory telewizyjne – szybkie i smaczne pomysły na przepisy do przegryzania bez żalu!

Po upieczeniu precli możesz zrobić z nich pyszne przekąski – 5 pomysłów

Składniki na kanapki do samodzielnego napełniania jako pomysł na stadion przekąskowy

Stadion przekąskowy ze składnikami na hot dogi do samodzielnego napełniania

Na stadion z przekąskami nadają się nie tylko frytki, precle i słodycze. Możesz również zapewnić bułki i liczne składniki do kanapek lub hot-dogów, aby wszyscy goście mogli przygotować swoją ulubioną kanapkę. Oczywiście wybór nie musi być tak duży jak na zdjęciu. Możesz również dowiedzieć się z wyprzedzeniem, kto jest ulubionym jedzeniem, abyś mógł zorientować się, co kupić. Różne rodzaje kiełbasy i sera, a także typowe warzywa kanapkowe, takie jak pomidory, ogórki, cebula i liście sałaty są ogólnie bardzo odpowiednie i wystarczające. Ale nie zapomnij o klasycznych sosach, takich jak ketchup, musztarda i majonez!

Więcej pomysłów na scenę pełną przekąsek i przekąsek

Podawaj przekąski na mecz piłki nożnej z przyjaciółmi - kurczak, precle, mini pizze i przekąski

Napełnij słodkim i słonym

Stwórz kreatywny stadion z przekąskami do piłki nożnej

Zaprojektuj kształt stadionu za pomocą butelek

Pomysł z butelkami, frytkami i warzywami dla mężczyzn i kobiet

Kanapki jako element sceny

Mały stadion z przekąskami z kanapkami, tacos i paluszkami warzywnymi

Prosty pomysł z puszkami, blachą do pieczenia i puszkami do ciast

Kształtuj stadiony z puszek, aby ułatwić projekt DIY