Podłogi i płytki

Płytki podłogowe imitujące drewno świętują powrót stylu życia retro

Płytki do salonu kolorowe drewno wyglądają na niebieskie światło

Jedno jest pewne – powraca styl retro! Zainspirowani latami 60. i 70. ubiegłego wieku, po raz kolejny fascynują nas kolorowe wykładziny podłogowe i wzory tapet. Dopełnieniem projektu są proste skórzane meble o wzornictwie rodem z filmów o Jamesie Bondzie. Ściśle pasujące do tematu – kolorowe Płytki podłogowe o wyglądzie drewna. Praktyczny i kolorowy – idealny do mieszkania w stylu retro!

Płytki podłogowe imitujące drewno – kolorowe wykładziny podłogowe w stylu retro

Podłogi jadalnia w stylu retro z kamienia naturalnego ściany nowoczesne meble

Renomowana firma z Wielkiej Brytanii Płytki Grestec zaprezentował kolekcję Płytki podłogowe o wyglądzie drewna. Płytki noszą nazwę Leschack i są dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych i rozmiarach. Kolorowe tło wygląda jak laminat z jasnego dębu. Akcenty są następnie ustawiane przez mocne kolory, takie jak czerwień i ciemna zieleń. Żółte i błękitne kolory wyglądają świeżo i tworzą przytulną atmosferę. Efekt uzyskany dzięki takiemu połączeniu jest bardzo efektowny – podłoga wygląda tak, jakby odpadła farba. Płytki ceramiczne doskonale nadają się jako posadzki do wnętrz. Występują w trzech wersjach o różnych wymiarach – 143X441mm, 300X300mm i 144X893mm.

Oryginalne płytki podłogowe o wyglądzie drewna nadają akcenty we wnętrzu

Laminowane płytki podłogowe nowoczesna wewnętrzna jednostka ścienna

Jeśli lubisz zastrzyk świeżości z tym kolorowym Płytki podłogowe o wyglądzie drewna musisz wybrać odpowiednie meble. Wyraźne owalne kształty definiują wygląd mebli w stylu retro. Materiały takie jak skóra inspirują swoją ponadczasową elegancją.

Kolory zielony i żółty pobudzają apetyt i dlatego idealnie nadają się do jadalni. Kolor czerwony może odświeżyć monochromatyczny salon, a błękit nieba dobrze komponuje się z wnętrzem sypialni. Miłośnicy kolorowych pokoi mogą łączyć żółty i zielony – zielone skórzane krzesła i żółte wykładziny podłogowe wnoszą egzotyczny akcent z dalekiej Brazylii.

Zielony kolor zaostrza apetyt

Jadalnia w stylu retro z wyglądem drewna

Liczne kombinacje kolorów z różnymi tłem

Płytka podłogowa tworzy wiele pomysłów na kolory

Niebieski relaksuje zmysły

Pomysły na umeblowanie jadalni w stylu retro

To, czy jest ciemno, czy jasno, zależy od koloru mebli

Możliwości kolorystyczne mieszane jasne ciemne

Tradycyjne beżowo-brązowe połączenie kolorów i eklektyczne umeblowanie

Azjatycki wystrój salonu