Meble

Nowoczesne wzory krzeseł wiszących do wypoczynku na tarasie i w ogrodzie latem

Krzesło wiszące Melati pomarańczowy makrama antropologia

Zrelaksuj się w ogrodzie lub przy chłodnym basenie. To nasze jedyne życzenie latem. Ale byłoby o wiele przyjemniej, gdybyśmy mogli zrelaksować się w wygodnym wiszącym fotelu. Z orzeźwiającym koktajlem w dłoni lub delikatnie kołysząc się, zwinięta w kłębek z ulubioną książką. Dlatego proponujemy Ci 10 nowoczesnych Wiszące wzory krzeseł, który zapewni Ci całkowity relaks.

Wiszące wzory krzeseł w jasnych kolorach

Wiszące krzesło do zawieszenia i relaksu Melati Anthropologie

krzesło wiszące turkusowe wiązane Melati Anthropologia

Fotel hamakowy Melati by antropologia. Ma całkowicie czarujący kształt i możesz wybrać pomiędzy neutralnym motywem cappuccino lub wersją pomarańczy mandarynki lub turkusu. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się na werandzie, czy wisi na drzewie w ogrodzie, to nowoczesne wiszące krzesło obiecuje godziny zabawy lub relaksu.

Wiszące projekty krzeseł z nietypowych materiałów – Gniazdo Manu firmy Maffam Freeform

 Gniazdo manu Maffam Freeform wiszące krzesło czarna skała wulkaniczna Gniazdo manu Maffam Freeform bazaltowa czarna skała wulkaniczna

Gniazdo Manu z Maffam Freeform. Nie tylko jego kształt sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy. Jest zrobiony z wulkanicznej skały! Materiał ten znany jest jako bazalt, skała magmowa, która bardzo szybko odnawia się dzięki aktywności wulkanicznej. To praktycznie nieograniczony zasób, dlatego jest to dobry materiał. Zrównoważona alternatywa dla produkcji mebli. Maffam Freeform wykorzystuje włókna bazaltowe w połączeniu z ekożywicą, aby stworzyć niezwykle lekkie i bardzo wytrzymałe meble do użytku wewnątrz i na zewnątrz – takie jak wiszące krzesło Manu Nest. Konstrukcja i faktura materiału nadają temu wiszącemu krzesłu efektowny wygląd.

Nautica by Expormim – reinterpretacja rattanu

Rattanowe krzesło wiszące Expormim biała poduszka

Najbardziej uderzająca rzecz w Nautica, wiszące krzesło rattanowe autorstwa Expormim, to jego nowoczesne podejście do wykorzystania rattanu. To eleganckie wiszące krzesło do relaksu jest idealnym towarzyszem leniwych popołudni na słońcu. To pocieszające w każdym szczególe. Zaprojektowany przez hiszpańskie studio Mut Design.

Rattanowe krzesło wiszące autorstwa Patricii Urquiola

Rattanowe wiszące krzesła z ramą na poduszkę Patricia Urquiola

Rattanowe krzesło wiszące z ramą Patricia Urquiola

Ten elegancki Rattanowe krzesło wiszące autorstwa Patricii Urquiola jest z Kolekcja Maia od hiszpańskich firm Kettal. Meble ogrodowe w luźnym stylu, który nie rezygnuje z wyrafinowanej elegancji. Te eleganckie meble ogrodowe z rattanu zawierają również rozkładaną sofę, leżaki i stoły, które zamienią Twój ogród w oazę.

krzesło wiszące na zewnątrz East End Imports biały basen

nowoczesne meble relaksacyjne rama huśtawka wiszące krzesło taras

Krzesło wiszące St. Tropez z ramą – Vintage

fotel hamakowy z ramą projektant basenowy sttropez maison bertes vintage

 Krzesło wiszące St. Tropez z ramą – Espresso

Wiszące krzesło projektuje strtropez espresso z ramą

Kokon Tropicalia od Moroso

Wiszące krzesła projektuje tropikalne wiszące w ogrodzie moroso

wiszące krzesło ogrodowe Tropicalia Moroso projekt motley

Metalowe krzesło wiszące Emisphera by  Seletti

Wiszące krzesła projektuje emisphera seletti metal biały

Projekt krzesła wiszącego emisphera seletti metal