Podłogi i płytki

Płytki imitujące drewno – wysokiej jakości włoski design

płytki drewno piasek optyka wnętrze nowoczesne ciepłe kolory design

ten Płytki o wyglądzie drewna cieszą się większą popularnością. Dzięki ciepłym kolorom mogą odświeżyć każdy nowoczesny obiekt. Mają też szereg zalet: łatwe w utrzymaniu, higieniczne powierzchnie w pomieszczeniach oraz nienaruszone obciążeniem ciężkimi meblami. Włoski producent Emil Ceramica wyprodukował nowe płytki ceramiczne o wyglądzie drewna. Przedstawiamy Wam jego najnowszą kolekcję – Millelegni.

Płytki imitujące drewno – nowoczesne rozwiązanie okładziny podłogowej

płytki drewno piasek optyka nowoczesny wystrój wnętrz naturalny wygląd wnętrza

Najnowsza kolekcja płytek ceramicznych od Emil Ceramica składa się z czterech gatunków drewna z różnych regionów świata: Włoch, Kanady, Szkocji i Japonii i inspiruje prostym wyglądem i neutralną kolorystyką. Łączy w sobie naturalny wygląd drewna z fakturą zmarszczek. ten Płytki o wyglądzie drewna pasują do każdego wnętrza. Można je łączyć z różnymi stylami wyposażenia. Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę kolorów i zestawień kolorystycznych. Kreatywność jest urzeczywistniona przez gustowne wykonanie.

Płytki imitujące drewno – świetny pomysł na nowoczesną aranżację wnętrza

modne płytki meblowe piaskowa optyka szykowny wystrój wnętrz

ten Płytki o wyglądzie drewna może wnieść naturalny akcent do salonu, przedpokoju, jadalni itp. Płytki o wyglądzie piasku doskonale prezentują się jako element egzotycznego wnętrza. Włoska kolekcja Millelegni zachwyca ciekawymi modelami. Wysokiej jakości płytki w Holzopzik są coraz częściej stosowane jako zamiennik parkietu i laminatu. Ich finezyjne wzornictwo fascynuje elegancją i naturalnym wyglądem.

Płytki o wyglądzie drewna imitują parkiet

płytki drewnopodobna aranżacja wnętrz modna naturalna aranżacja wnętrz

Płytki Sand-look – naturalny wygląd z zmarszczkami w sypialni

płytki drewno optyka design wnętrze modny naturalny wygląd szykowny

Połóż jasne drewniane podłogi w salonie

emil ceramica płytki ceramiczne drewno optyka modny design wnętrza