Piękno

Regularne i proste ćwiczenia jogi pomagają w podnoszeniu piersi bez operacji

Podnoszenie piersi pomocne wskazówki i triki Podnoszenie piersi

W tym artykule znajdziesz również wspaniałe pomysły i ćwiczenia jogi Uniesienie piersi bez operacji prowadzić, jeśli odbywa się to regularnie. Czy wiesz, że joga jest dobra nie tylko na talię, biodra, brzuch, uda, zewnętrzne odmładzanie i odchudzanie, ale także na biust? Joga była łatwa do zaciśnięcia.

Lifting piersi bez operacji – ćwiczenia oddechowe

Operacja podniesienia piersi, aby prawidłowo oddychać, jest ważnym ćwiczeniami asan

Modeluj piersi bez bolesnej i kosztownej interwencji chirurgicznej. Aby to zrobić, wystarczy poświęcić pół godziny dziennie na upiększenie piersi. Chętnie pokażemy Ci jak!

Zacznij od ogólnego rozgrzania ciała, a następnie „kompleksu słonecznego”. Po 3-4 powtórzeniach zaczynasz od techniki „Pranajana” (oddychanie).

Najlepsze dla skutecznych Lifting piersi bez operacji to „Kapalabhati”, czyli „oddychanie alternatywne”. Najlepiej robić to w pozycji „lotos” lub siedząc na tureckim fotelu. Uważaj, aby nie zgiąć pleców.

Zacznij od „kapalabhati”. Oddychaj głęboko i powoli przez nos, próbując napełnić żołądek powietrzem. Zrób szybki wydech, abyś mógł to usłyszeć, napinając mięśnie brzucha. Powtórz cały proces 20 razy. Jeśli nie czujesz zawrotów głowy, wykonaj 3 serie po 20 powtórzeń, krok po kroku, rób przerwy między seriami, oddychając normalnie. Jeśli dobrze nauczyłeś się już tej techniki, spróbuj skupić myśli poniżej poziomu pępowiny.

Ten rodzaj oddychania bardzo dobrze działa na bóle głowy, bezsenność i słaby wzrok.

Lifting piersi bez operacji – co to jest alternatywne oddychanie?

Podnoszenie piersi prawidłowe oddychanie alternatywne oddychanie asany o zachodzie słońca

Kontynuuj „oddychanie naprzemienne”. Otwórz prawą rękę i zegnij palce wskazujące i środkowe. Ściśnij prawą jamę nosową kciukiem, a lewą czwartym palcem.

Oddychaj przez lewą jamę nosową przez 2 sekundy.

Wstrzymaj oddech, ściskając oba nozdrza na 8 sekund.

Zrób wydech przez prawe nozdrze, ściskając lewe przez 4 sekundy.

Wykonaj ćwiczenie naprzemiennie z 2 nozdrzami.

To seria. Zrób 3 z nich. Jeśli czujesz zawroty głowy, zacznij normalnie oddychać między seriami lub przestań wykonywać ćwiczenie.

Poza tym inne zalety ćwiczeń jogi Lifting piersi bez operacji – Regularny trening chroni przed stresem i zapobiega chorobom psychicznym. Eliminuje nerwowość, drażliwość itp..

Przejdź do asan, które są dobre dla klatki piersiowej. Zalecane pozycje to tylko te z pozycją zgięcia do tyłu. Dlatego rób tylko te, które lubisz. Rób przerwy po każdym ćwiczeniu.

Lifting piersi bez operacji – pomocne ćwiczenia jogi

Operacja liftingu piersi ćwiczenia jogi ćwiczenia upiększające piersi asana

Pierwsze ćwiczenie dla Lifting piersi bez operacji , ta, którą Państwu proponujemy, to kobra. To jest asana odmłodzenia. Bardzo dobrze sprawdza się przy problemach z kręgosłupem. Wygładza zmarszczki, poprawia ogólną postawę, modeluje biust, talię, miednicę i uda.

Połóż ręce pod ramionami, czoło na podłodze. Przesuń głowę do przodu. Łopatki do tyłu, uniesienie głowy, napięte pośladki. Idź tak daleko, jak to jest wygodne. Musisz wykonać to ćwiczenie z szeroko rozstawionymi nogami, aby lepiej pracowało nad klatką piersiową. Zrób wydech i wykonaj ćwiczenie jeszcze 3-4 razy.

Lifting piersi bez operacji – „łuk” w pozycji jogi

Trening podnoszenia piersi skuteczny piękny pozytywny wpływ na piersi

Pozostań na brzuchu, aby zachować „łuk” na Lifting piersi bez operacji blisko. Oddychaj spokojnie podczas ćwiczenia. Zegnij kolana, połóż ręce na stopach i podnieś stopy i głowę. Pozostawia to od 10 do 30 sekund. Jeśli możesz, spróbuj kołysać ciałem w tej pozycji. Jeśli to możliwe, zrób to 5 razy, z przerwami.

Lifting piersi bez operacji – pozycja jogi ryb

Ćwiczenia podnoszenia piersi Asany Napinanie piersi Naturalne pomoce

Następna asana dla Lifting piersi bez operacji to „ryba”. Najlepiej rozwija klatkę piersiową, biust i szyję.

Połóż dłonie pod pośladkami, jak najdalej w kierunku ud. Zrób wdech, podnosząc klatkę piersiową i odchylając głowę do tyłu. Podnieś klatkę piersiową jak najdalej. 3/4 ciężaru spoczywa na rękach, 1/4 na głowie. Uwaga: rozciąganie jest w okolicy klatki piersiowej, a nie w okolicy lędźwiowej. Po ćwiczeniach zrób sobie krótką przerwę.

Lifting piersi bez operacji – pozycja jogi „The Wheel”

Podnoszenie piersi joga ciało dusza mocno stonowane wskazówki

Teraz przychodzi „koło”. Ta pozycja dla Lifting piersi bez operacji jest trudna, ale ma dwa razy lepsze efekty lecznicze niż pierwsze 2 asany. Aby lepiej wpływać na klatkę piersiową, powinieneś czuć większy nacisk w dłoniach niż w nogach. Pozycja wyjściowa: pozycja na wznak z ugiętymi kolanami lub mostkiem (Sethu Bandhasana). Połóż dłonie blisko ramion, dłońmi w dół. W końcu idź na palcach. Następnie podnieś klatkę piersiową i połóż głowę na podłodze. Dla osób z słabszymi mięśniami ramion jest to pozycja końcowa. Następnie wyprostuj ręce prawie całkowicie (utrzymując lekko ugięte łokcie) i wyprostuj nogi tak daleko, jak to możliwe.

Lifting piersi bez operacji – pozycja jogi „Wielbłąd”

Operacja liftingu piersi joga na zewnątrz ubrana na biało

Ostatnia asana dla Lifting piersi bez operacji nie jest też łatwe. Ćwiczenie nazywa się „Wielbłąd” i wymaga bardzo dobrego opanowania pierwszych 2 ćwiczeń.

Popchnij klatkę piersiową do przodu w odcinku piersiowym kręgosłupa, używając łokcia do odepchnięcia (dobre dla elastyczności barku i górnej części pleców). Powoli odchyl się do tyłu, aż twoje ręce znajdą się na podłodze, na stopach lub kostkach.

Lifting piersi bez operacji – jeszcze kilka ćwiczeń

Podnoszenie piersi skomplikowana postawa jogi natura świeże powietrze

A na koniec jeszcze kilka ćwiczeń dla Lifting piersi bez operacji z elementami jogi, które możesz zrobić.

Uklęknij na piętach i wyobraź sobie, że przed tobą jest lina. Podnieś ręce do góry, jakbyś ciągnął linę. Zrób to i poruszaj rękami, aż dojdziesz do samego dołu liny. Nie garb się. Musisz poczuć ucisk w okolicy klatki piersiowej.

Potem możesz pozostać w tej samej pozycji i wyobrazić sobie, że pchasz piłkę. Wyciągnij ręce do przodu, przed siebie i ściśnij piłkę, jakbyś chciał ją złamać. Następnie odpocznij przez minutę.

Następnie połóż ręce na sobie i naciskaj tak mocno, jak tylko możesz. Zrób sobie przerwę ponownie.

Po tych ćwiczeniach zrelaksuj się. Połóż się na plecach z lekko wyprostowanymi nogami. Połóż ręce przy ciele dłonią do góry. Musiałbyś być bardzo wygodny, aby móc rozluźnić każdy mięsień.

Kiedy tam dotrzesz, pomyśl o wyniku, który osiągnąłeś. Wykonuj ćwiczenia regularnie, a szybko uzyskasz pożądany lifting piersi.