oświetlenie

Żyrandole i style wyposażenia: nowoczesne, antyczne, wiejskie i Co.

żyrandol kryształowy vintage sypialnia łóżko z baldachimem

Kochasz ekskluzywne wzornictwo i chcesz nadać swojej przestrzeni życiowej prawdziwy blask? W takim razie majestatyczny żyrandol jako lampa sufitowa powinien być właśnie dla Ciebie! Kryształowe zawieszki bogatych dozowników światła od wieków wzbudzają podziw – teraz dostępne są również w nowoczesnych odsłonach oraz w najbardziej nietypowych kolorach i kształtach. W rzeczywistości żyrandole pasują do niemal każdego stylu umeblowania, a oświetlenie wewnętrzne wszędzie dodaje efektownych akcentów.

Żyrandol i styl wiejskiego domu – świetne podwójne

żyrandol wiejski dom-kwiat-kuchnia-biała-drewniana podłoga-białe-ceglane ściany

Styl wiejski: Wielu go uwielbia ze względu na jego przytulny komfort. Dominują tu naturalne materiały oraz ciepłe kolory i wzory! Wiejski urok tego stylu wyposażenia można wzmocnić żyrandolem, na przykład z Wohnlicht.com, pięknie się uzupełniają. Jego ciepłe światło tworzy atmosferę, która doskonale współgra z przytulnym stylem wiejskiego domu. Zwolennicy czystego, w większości lekkiego skandynawskiego designu mogą również wzbogacić swoje meble o bogaty żyrandol. Oprawy w kolorze brązowym lub czarnym mogą tworzyć ekscytujące kontrasty, a jednocześnie być przyjemnym, stałym punktem na środku pomieszczenia.

Shabby chic & Styl Pop Art: żyrandole również tutaj dobrze się prezentują

żyrandol kryształowy-shabby-chic-jadalnia-podłoga-wazon-gałęzie

Pasuje głównie do starego wyglądu, ale jest całkowicie modny: Shabby chic jest szczególnie uwielbiany przez młodych ludzi. Malowanie mebli w stylu shabby chic jest często szlifowane papierem ściernym, kolory wyblakły. Nie wygląda to jednak nędznie, a raczej uroczo. Żyrandole doskonale komponują się z tym obrazem – one też emanują urokiem minionych czasów i doskonale prezentują swoim światłem często bardzo indywidualne meble.

Styl pop-artu i połysk żyrandola

żyrandol-czarny-pop-art-meble-do-salonu-kolorowy

Odważne, ale świetne połączenie: styl pop-artu i połysk żyrandola. Styl retro zachwyca okrągłymi kształtami i jasnymi kolorami. Kolorowe nadruki na ścianie są tak samo jego częścią, jak falująca lampa lawowa na bocznym stoliku. W tej atmosferze żyrandol prezentuje się we właściwym stylu, na przykład gdy jest wyposażony w różne kolorowe źródła światła. Żyrandole w matowych odcieniach lub oświetlenie wewnętrzne w neonowych kolorach również robią dużą różnicę w stylu Pop Art.

kolorowy salon w stylu pop-art

żyrandol-złoty-salon-pop-art-meble-jasne-kolory

Fakt jest taki: dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy stworzyć dowolną atmosferę w naszej przestrzeni życiowej. Zaprojektujmy więc z żyrandolami i co …

Retro salon

żyrandol-retro-sputnik-stylu-mosiądz-kula-biały-salon