oświetlenie

Lampka balonowa do pokoju dziecięcego zapewnia miękkie światło

Lampa balonowa do pokoju dziecięcego, polietylenowa lampa sufitowa

To urocze Lampa balonowa do pokoju dziecięcego było przez studio projektowe Krus Calogero zaprojektowany dla hiszpańskiej marki Estiluz. Wygląda jak balon z helem, który unosi się na suficie lub ścianie. W ciemności lampa ta emanuje ciepłym blaskiem i tworzy magiczną atmosferę. Szczególnie nadaje się do pokoju dziecięcego, ponieważ balon kojarzy się z dzieciństwem.

urocza lampa balonowa do pokoju dziecięcego

Lampa balonowa do pokoju dziecięcego w wersji ściennej sufitowej

ten Lampa balonowa została wykonana z prześwitującego polietylenu i jest idealną lampą do pokoi dziecięcych, ponieważ emituje miękkie światło. Z balonu zwisa czerwona linia i to jest rzeczywiście przełącznik. Możesz przełączać się między jasnym światłem, miękkim oświetleniem i trybem wyłączenia.

Lampa balonowa do pokoju dziecięcego

Lampa balonowa pokój dziecięcy studio projektowe Crous Calogero

Projekt to wygrał Nagroda Silver Delta za wzornictwo przemysłowe na FADfest w Barcelonie. Kolekcja lamp Ballon od Estiluz została zainspirowana wspomnieniami pokoleń – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wszyscy pamiętamy zagubiony balon, który trzymaliśmy w rękach, prawda? W tym przypadku balon nie będzie dryfował w niebo, ponieważ znajdzie się na suficie lub na ścianie i rozjaśni Twoje pokoje. Ten projekt sprawdza się szczególnie dobrze jako  Lampa do pokoju dziecięcego.

Przełącz się jak czerwona smycz

Lampa balonowa do pokoju dziecięcego Estiluz

ten Lampa balonowa jest dostępny w dwóch wersjach – sufitowej i ściennej. Pożądany eteryczny wygląd uzyskuje się dzięki kloszowi wykonanemu ze szczotkowanego polietylenu. Materiał ten jest półprzezroczysty i zawiera energooszczędną żarówkę.

Światło nocne jest bardzo ważne dla najmłodszych, zwłaszcza jeśli boją się ciemności. Te Lampa do pokoju dziecięcego Świeci delikatnie i uspokaja dziecko w nocy. Ta nastrojowa lampa tworzy przytulną i ciepłą atmosferę i przegoni lęki dzieci przed duchami i potworami.