oświetlenie

Lampa Marmur i Swarovski o niepowtarzalnym designie

lampa z marmuru i swarovski biały czarny wzór

Przedstawiamy Państwu doskonały projekt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Chodzi o Lampa Marmur i Swarovski, która niewątpliwie stanowi akcent we wnętrzu i służy nie tylko do oświetlenia, ale również jako niepowtarzalna dekoracja. W tym artykule możesz przyjrzeć się bardziej szczegółowym zdjęciom lampy w obu wariantach kolorystycznych i przyjrzeć się strukturze powierzchni, która czyni tę lampę tak wyjątkową.

Lampa Marmur i Swarovski – wariant czarny

lampa marmurowa swarovski oświetlenie powierzchni brokatowe światło

Elegancka lampa wykonana z marmuru i Swarovskiego nazywana jest lampą Dutchess i została wyprodukowana przez łotewską firmę projektową ssakampa. Ich elegancki wygląd podkreśla jeszcze wiedza, że ​​kryształy zostały wykonane ręcznie. Klosz, pokryty kawałkami marmuru i Swarovksi, ma klasyczny kształt, czyli półkuli. Powierzchnia jest wyjątkowa w dosłownym tego słowa znaczeniu, ponieważ nie ma dwóch takich samych lamp. Lampa wykonana z marmuru i Swarovskiego dostępna jest w eleganckim, czarnym marmurze, ale także w kolorze białym, dzięki czemu do każdego pomieszczenia będzie neutralny wariant. Ale lampy również wyglądają bardzo atrakcyjnie w połączeniu ze sobą.

Lampa Marmur i Swarovski w kolorze białym

lampa marmurowa swarovski biały design szlachetny materiał design

Oba warianty kolorystyczne pasują do różnych stylów wyposażenia, ale przede wszystkim do nowoczesnego, minimalistycznego stylu. Innym interesującym szczegółem, który może nie być od razu widoczny na pierwszy rzut oka, ale warto wspomnieć, jest ciekawy węzeł, który został zawiązany na kablu. Jak więc widać, nawet nudny kabel został w ciekawy sposób doprawiony. Teraz spójrz na kilka zdjęć!

Lampa z półkulistym kloszem

lampa z marmuru i klosz półkuli swarovski czarny

Kawałki marmuru i kryształy

lampa marmurowa swarovski oświetlenie sztuk kryształy czarne

Błyszczące efekty z lampą od ssakampa

lampa marmurowa swarovski kabel pomysł na aranżację wnętrz

Zaprojektowane przez ssakampa.