oświetlenie

Kapryśna lampa stołowa – fascynujący design do każdego mieszkania

lampki stolik nocny według nastroju szkło smakowe

Projekt, który wyróżnia Twój dom spośród wszystkich innych, nie byłby już niemożliwy. Sprawdź nasz pomysł na kapryśna lampa stołowa w.

 Kapryśna lampa stołowa – prosta konstrukcja, która jednak od razu rzuca się w oczy

szczęśliwy kieliszek do szampana kobiecy delikatny łagodny

Te kapryśna lampa stołowa, zaprojektowany przez Pedro Mendes dla WIĘC CO? PPP, to szczęśliwe stworzenie. Projekt, który charakteryzuje postawę firmy wobec optymizmu, entuzjazmu i prowokacji. Podczas gdy pojedyncza lampa stołowa wygląda ładnie, wolimy oglądać kilka z nich. Im więcej tym lepiej! Podstawa lampy jest podobna do kieliszka do szampana i wykonana jest z przezroczystego szkła. W górnej części zastosowano proste żarówki. W przeciwieństwie do tej prostoty oprawy występują w różnych mocnych kolorach, takich jak czerwony, zielony, niebieski lub żółty, preferowana jest czasem neutralna biel i szarość.

Kapryśna lampa stołowa odzwierciedla nasze cechy charakteru

kapryśna lampa stołowa czerwona może jasne światło ciekawe

Dzięki zmniejszonym rozmiarom – 36 cm wysokości i 13 cm średnicy, to arcydzieło jest idealną lampką nocną. Nadaje pomieszczeniu dyskretny, a jednocześnie elegancki klimat. Projekt jest fascynujący. Wersja ze złotą, przezroczystą żarówką tworzy cieplejszy i kobiecy akcent, natomiast druga propozycja z żarówką przezroczystą sugeruje trzeźwość i męskość. Prosty pomysł na kapryśna lampa stołowa, która odbiega od zwykłych i w efekcie sprawia, że ​​się uśmiechamy!

Wiele lamp stołowych ustawionych obok siebie daje mocniejszy efekt

kapryśne i niepowtarzalne połączenie jaskrawo kolorowego szkła

Kapryśna lampa stołowa daje szczęście i elegancję 

kapryśna podstawa lampy stołowej wykonana ze szklanych lampek materiałowe pomysły eleganckie