architektura

Nowoczesny styl Bauhaus w Północnej Kalifornii – rezydencja Summerhill

Pensjonat California Residence

Ta piękna rezydencja oferuje ekscytującą mieszankę nowoczesności Styl Bauhausu w północnej Kalifornii i ekscentryczny minimalistyczny wystrój wnętrz. Przedstawiamy Państwu wnętrze, które odzwierciedla sielską nowoczesną architekturę. Piękny wystrój wnętrz lepiej podkreśla otoczenie.

Nowoczesna architektura – styl Bauhaus w Północnej Kalifornii

nowoczesna-minimalistyczna-architektura-styl Bauhaus

Summerhill Residence znajduje się w północnej Kalifornii, obszarze słynącym z produkcji wina. Niesamowity? Styl Bauhaus w Północnej Kalifornii to efekt współpracy dwóch agencji – Edmonds i Lee Architects z Sankt Franzisco. Projektanci położyli nacisk na wygodę, prostotę i praktyczne wyposażenie.

Styl Bauhaus w Północnej Kalifornii zachwyca eleganckim wnętrzem

nowoczesna szklana fasada jadalni

Luksusowe wnętrze domu w Kalifornii

Dom charakteryzuje się podziałem – dwa bliźniacze budynki – budynek główny i pensjonat połączone są wizualnie odkrytym basenem. Z Styl Bauhaus w Północnej Kalifornii charakteryzuje się prostą konstrukcją, bogatym wykorzystaniem drewna oraz hojnie przeszkloną elewacją, z której roztacza się wspaniały widok na okolicę.

Fasada z domu w Kalifornii

nowoczesny-dom-w-stylu-Bauhaus-Kalifornia

Wnętrze wyposażone jest w eleganckie meble w neutralnej kolorystyce. Szarość, biel i czerń definiują strefę dzienną. Przez szklaną fasadę obficie wpada słońce, a na tej łące dom wygląda jeszcze bardziej przestronnie. Zbudowany w 2008 roku i zaprojektowany przez Edmonds i Lee Architekci, ten Styl Bauhaus w Północnej Kalifornii przekonuje stylową konstrukcją.

Tekst Abigail

Basen na zewnątrz Strona główna Kalifornia

nowoczesna-minimalistyczna-architektura-fasada-dom-kalifornia

Zdjęcia autorstwa Bruce’a Damonte