oświetlenie

Innowacyjne żarówki LED „Water Balloon” od Torafu Architects

led żarówka-balon wodny-torafu Architects-design lampa wisząca

To jak łza Żarówki Led są projektem japońskiej firmy architektonicznej Torafu Architects i zostały niedawno wystawione na targach wnętrzarskich IFFT w Tokio. Kolekcja „Water Balloon” składa się z 3 stylowych szklanych lampek, które wizualnie imitują ruchliwość i fizyczne właściwości kropel cieczy. Wyposażone w źródło światła LED, ukryte w końcówce tłoka, asymetryczne bomby głębinowe emitują nastrojowe, niebieskawe światło.

Żarówki Led imitują życiodajną ciecz

Struktura bąbelków w kształcie łzy balon na wodę projekt torafu-architekci

Atrakcją są struktury w kształcie bąbelków, które nadają lśniący wygląd. Drobne i większe bąbelki powietrza sprawiają wrażenie, że moment karbonatyzacji został uchwycony w środku. Wykonane z pochodzących z recyklingu żarówek fluorescencyjnych i uzupełnione czarującymi refleksami światła, asymetryczne krople prezentują się w wyjątkowo eleganckiej sylwetce.

Żarówki ledowe w kształcie kropli emitują miękkie światło

Szklane żarówki ledowe z balonem wodnym torafu-architekci szklana sztuka

Jakby szklane żarówki z bąbelkami powietrza zawierały w sobie cały wszechświat. Używane jako lampy wiszące LED generują Żarówki Led niepowtarzalne efekty świetlne i niemal zadziwiające ludzi. Zainspirowany wodą z kranu spływającą z kranu do bomby wodnej, duet architektoniczny Koichi Suzuno i Shinya Kamuro stworzył niezwykły obiekt projektowy o rzeźbiarskim pięknie. Znany ze swoich współczesnych projektów architektonicznych, instalacji artystycznych i pomysłów na projektowanie produktów, Torafu Architects Studio współpracowało z artystą szkła, aby wyrazić koncepcję „Balonu wodnego”.

Ledowa oprawa wisząca – elegancki kształt i płynne kontury

Projekt żarówki Led - konstrukcja w kształcie bańki - oświetlenie led nowoczesne