oświetlenie

Futurystyczna dębowa lampa wisząca autorstwa Naos

Futurystyczna-dębowa-lampa-wisząca-naos

Nowoczesne oświetlenie ma nieregularne i fascynujące kształty, którym nie możemy się oprzeć, a kupujemy je, aby nasze życie było łatwiejsze i piękniejsze. Pewne jest to, że nie możesz oprzeć się pokusie, aby to zrobić futurystyczna dębowa lampa wisząca posiadać. ten futurystyczna dębowa lampa wisząca jest produkowany przez francuską firmę Naos. Chociaż firma specjalizuje się w światłach i lampach, ten futurystyczny dębowy projekt nie należy do jednego z projektantów w tym zespole.

Futurystyczna dębowa lampa wisząca

Lampa wisząca - panele z drewna dębowego

Tak, ten niezwykle oryginalny projekt ma ciekawą historię. Idea stojąca za futurystyczna dębowa lampa wisząca początkowo realizowany był w wersji papierowej. Projektant papierowej lampy wiszącej nazywa się Paper Donut i zaprojektował ją na festiwal muzyczny we Francji. Po tym, jak to arcydzieło stało się naprawdę popularne jako symbol artystyczny, francuski projektant postanowił stworzyć system oświetleniowy.

Futurystyczna dębowa lampa wisząca z francuskim wzorem

lampa-wisząca-futurystyczna-francuska-design

Naos nie oferuje lampy wiszącej wykonanej z papieru, ale z dębu. Firma wybiera ten szlachetny i autentyczny surowiec, aby wpłynąć na ideę miłego i ciepłego spotkania rodzinnego przy starym drewnianym stole jadalnym w domu babci. Ale nie musisz wieszać tego arcydzieła w jadalni lub kuchni. To pięknie futurystyczna dębowa lampa wisząca może nawet znaleźć swoje miejsce w luksusowym, minimalistycznym salonie.

Lampa wisząca wykonana z paneli drewnianych

Lampa wisząca-panele drewniane

ten futurystyczna dębowa lampa wisząca faktycznie ma bardzo ciekawą i fascynującą konstrukcję. Ta francuska lampa wisząca składa się z 30 drewnianych paneli. Najciekawszą rzeczą w tych 30 panelach jest to, że można je łatwo złożyć bez fachowej pomocy lub specjalnego kleju.

Abigail

nowoczesna lampa wisząca wykonana z paneli z drewna dębowego

nowoczesna-lampa-wisząca-drewno-dąbowe-panele