oświetlenie

Ekskluzywny projekt oświetlenia Artemide – seria oświetlenia Cosmic

Leuchten Design Artemide kinkiet kosmiczny anioł

Włoska marka Artemide zawiera Projektant Ross Lovegrove zlecono zaprojektowanie dla nich nowej serii lamp. istnienie ekskluzywny projekt oświetlenia wygląda poważnie “nie z tego świata”.

Ta kosmiczna rodzina lamp wydaje się fuzją naturalnych kształtów z większością obecnych technologii. To zdecydowanie więcej niż tylko źródła światła. Ich płynne rzeźbiarskie formy natychmiast przykuwają uwagę patrzącego.

Projekt oprawy „nie z tego świata”

Rodzina oświetlenia Artemide, żyrandol z kosmicznym aniołem

ten „Kosmiczny Anioł” ma kształt fali, który może być oświetlony od dołu lub od góry. Kinkiet ma powierzchnię LED w różnych kolorach światła.

Projekt „Kosmiczny liść”

Projekt oprawy Artemide cosmic leaf metal

Fascynujące “Kosmiczny Liść” Design przypomina liść drzewa z błyszczących rybich łusek. Może być zamocowana jak lampa wisząca lub zamontowana na podstawie jako ruchoma lampa wolnostojąca. To Kosmiczny projekt oceanu to kompozycja mniejszych wersji Kosmiczny Liść, zwisający z odblaskowej płytki.

Co projektant mówi o swoim kosmicznym projekcie oświetlenia

Lekki żyrandol Artemide małe lampy wiszące

Ross Lovegrove opisuje Kosmiczny Anioł jako „..duża, dwumetrowa, cyfrowa powierzchnia, która przechwytuje światło, rozprowadza je i działa w nowy, atrakcyjny wizualnie sposób”. Powiedział, że projekt wywodzi się z jego badań nad kształtami płynów, algorytmami cyfrowymi i współczesnymi metodami cyfrowego przetwarzania 3D. Konstrukcja w kształcie fali, która przechwytuje światło z różnych źródeł, to nowy sposób rozprowadzania światła w salonie lub na powierzchniach architektonicznych.

Lampa podłogowa “Kosmiczny Liść”

Projekt oprawy Artemide lampa stojąca kosmiczny liść

Lovegrove wyjaśnia twórczą koncepcję tego kosmiczny projekt świateł było

„… uchwycić chwilę w powietrzu i stworzyć bardzo naturalny przepływ i rytm w lekkiej, rzeźbiarskiej skórze.”

Lampa wisząca “Kosmiczny Liść”

Artemide wisiorek światła kosmiczny liść

ten Kolekcja „Kosmiczny Liść” obejmuje całą gamę kształtów z naturalnymi warstwami w skali. To przede wszystkim pionowo ustawione źródło światła. Jak sama nazwa wskazuje, lampy te wyglądają jak „cyfrowy liść drzewa z innego świata”. Płynne kształty liści pokryte są gadzimopodobnymi łuskami wychwytującymi światło i cień na powierzchni lampy. Ta powierzchnia jest niezwykle złożona i dramatycznie zmieniona dzięki zastosowaniu filtrów dichroicznych.

Lovegrove mówi o byciu kosmiczny projekt światła, że osiągnięto to połączenie organicznych kształtów i technologii.

przez Jaz

 Kosmiczny Anioł

ross lovegrove artemide cosmic angel żyrandol cosmic

 Kosmiczny Oceanross lovegrove artemide światła projektują kosmiczny ocean

ross lovegrove lampa sufitowa z kosmicznego oceanu

Kinkiet “Kosmiczny Anioł”  osmic anioł kinkiet różne kolory!       Lekka rodzina Artemide kosmiczna lampa ścienna anioła led