architektura

Dom na plaży o minimalistycznym wystroju w Peru

Las-Lomas-i-05-Vertice-Arquitectos

Domki na plaży o nowoczesnym minimalistycznym designie są ciekawe oryginalnymi pomysłami i naturalnym połączeniem z przyjemnym letnim otoczeniem. Widzimy coś wyjątkowego na Dom Las Lomas i-05, niesamowity? Dom na plaży o minimalistycznym designie. Ta niesamowita architektura, ze swoją dziwną i dziwaczną konstrukcją, może wydawać się trochę dziwna, ale wygląda absolutnie fantastycznie na środku pięknej, zacisznej plaży.

Dom na plaży o minimalistycznym designie – biała fasada i niezwykła architektura

dom-plażowy-biała-fasada-niezwykła-architektura

Las Lomas i-05 to dom na plaży o minimalistycznej architekturze zaprojektowany przez Vertice Arquitectos. Dom znajduje się w Peru, powstał w 2000 roku i od tego czasu jego projektanci pracowali głównie nad projektami o minimalistycznym designie. Ich niezwykły i uroczy dom na plaży w Peru – Las Lomas i-05 – został zaprojektowany i zbudowany dla prywatnego klienta. Ten klient dokładnie wiedział, czego chce – czegoś niezwykłego i na tyle przytulnego, by być jego ukochaną Dom na plaży o minimalistycznym designie  być.

cały biały dom na plaży o minimalistycznym designie

dom-plażowy-minimalistyczny-biały-design

Las Lomas i-05 znajduje się w Beach Hills, Lima, Peru. Mówiąc dokładniej, dom znajduje się gdzieś pomiędzy drogą a plażą. Dwa przeciwstawne środowiska – miejska autostrada i naturalne piękno oceanu – pasują do głównej idei, która za tym stoi Dom na plaży o minimalistycznym designie. Dom składa się z kilku konstrukcji zbudowanych i zmontowanych z litego betonu i litego marmuru. Oryginalne ustawienia oświetlenia ułatwiają rozróżnienie poszczególnych stref budynku.

Dom na plaży w Peru z magicznym oświetleniem

dom-plaza-peru-magiczne-oswietlenie

To fantastyczne Dom na plaży o minimalistycznym designie zachwyca również wystrojem wnętrza. Pokoje wyposażone są w meble wypoczynkowe i ozdobione szklanymi i przezroczystymi ornamentami, współgrając z basenem wewnątrz i oceanem na zewnątrz domu. Biała paleta w konstrukcji ozdobiona jest srebrnymi i złotymi ornamentami.

Abigail

Dom na plaży w Peru z minimalistycznym wyposażeniem

dom-plaza-peru-minimalistyczne-umeblowanie

Dom na plaży z zewnętrznym tarasem i basenem

dom na plaży-taras-basen

dziwna architektura z domu na plaży w Peru

dziwna-architektura-beach-house-peru

Dom na plaży z białym minimalistycznym designem

dom na plaży biały minimalistyczny design